Man-Fringe je 90. let na trendu, je to jak to rock it

Anonim

Dvacet patnáct je o muži okrajové. Běžící před necelými měsíci na procházkách, pánské proužky, bangy nebo záclony na tváři jsou trendy vlasů, které se začleňují do vašeho slovní zásoby.

Strany se roztouští. Tenké vlasy? Odřízněte vrstvený okraj pro vzhled plnosti. Fuller-tvář? Okraj přidá potřebné pokrytí vašeho hrníčku a vyváží tu bouličku. Žádný jiný účes nemá takový vliv na váš celkový vzhled (kromě úplného holení hlavy), takže síla tresky musí být prozkoumána a posílena každým mužem.

Breaking the Man-Fringe Down

Mužský okraj má v posledních letech obrovské následky. Stejně tak se jedná o tradiční zkrácené řezání, které vidí většinu pánů, které rozdělují vlasy na stranu nebo se tlačí nahoru k obloze.

Věc, kterou si vzpomínáte, je, že okraje jsou obrovské a nikdy stejné pro každého člověka. Existují tři věci, které je třeba zvážit: délku (dlouhé nebo krátké); objem (vysoký nebo plochý na čelo); a tvar (zaoblený nebo ostřejší). A v závislosti na vlastní struktuře vašeho vlasu, hustotě a přirozeném pádě bude vaše okraj sedět podle toho.

Udržujte věci jednoduché, jděte do okraje, které mají zkrácené zkosení. Můžete změnit věci jako vypadávání vlasů (jak krátký je řez v dolní části hlavy, než se postupně dostane delší k vrcholu).

Čím nižší je ztráta, tím lépe pro strapce. A pak jej přiložte k krátké koruně, která je navržena tak, aby zvětšila délku okraje. Těžnost se vytváří s extra dlouhou délkou na obličeji, avšak různé délky je třeba jemně zpracovat do okraje, aby získaly tvar a tělo. A pokrývá všechny náznaky ustupující vlasové linie, bez hrůzy převrácení.

Jak stylovat člověka-fringe

Vezměte sušičku a osušte vlasy. Použití štětce vám dává jemnější, hladší povrch nebo hřebín s širokým zubem, je také v pohodě, pracuje s přirozeným stavem vlasů, jak to suší. Ať už si vyberete cokoliv, budete mít příjemný lesk a trochu potřebný objem pro ty, kteří jsou na tenké straně.

Pak použijte vosk. Vytváří strukturu a definici, eliminuje bafnutí, zatímco drží věci dohromady - dlouho poté, co opustíte bezpečnost vašeho koupelnového zrcadla. Pro produkty na vlasy jsou možnosti lesklé nebo matné. A volba je na vás. Ale užívání strašně způsobit méně je více, pane Greaseball.

Jednotlivé prameny okrajů prvního pryčku a pokud je zapotřebí více, použijte více pro zbytek okraje se zaměřením na špičky. Vzhledem k tomu, že vlasy jsou přirozeně lesklé, vytvářením jemné matky je skvělý způsob, jak ji definovat ze zbytku vlasů.

Pro kudrnaté vlasy vysušte a pak pracujte v texturizační pěně. Tím vznikne pohyb, objem a trochu odrazení.

1/30

2/30

3/30

Zajímavé Články

Je čas, aby každý člověk naučil rozdíl mezi formálním a polořadovým

Zvládnutí Rugged Gentleman Look

Kith vytváří první obilovinový bar v New Yorku

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Jeff Goldblum, Jonah Hill & Common