MJ Bale přináší zvuky New Orleans do své nejinovativnější kolekce

Anonim

MJ Bale znovu tlačí hranice australského krejčovství s jejich nejnovější kolekcí technických oděvů z merino vlny na debut pro novou sezónu.

Hladké a jazzové zvuky v New Orleansu budou tvořit hlavní část této sezóny, která dává přízvukům klasikům, jako je jazzová legenda Miles Davis a jeho bez námahy. Toto pojetí, pokud se dále spojí s vlastním tlakem MJ Bale, aby uspokojilo rovnováhu klasicismu a neustálého vyvinuta v pánském oblečení.

Jako taková se MJ Bale úspěšně oženil s konceptem nadčasových krejčovských starožitností s novými dekonstruovanými příležitostnými kusy a inovacemi oděvů, které dnes lidé potřebují.

Kolekce považovaná za "znovuzrození chladného" představuje praktické pokroky, které jsou přizpůsobeny každému oděvu v závislosti na potřebách nositele. Stylově důvtipní muži si mohou vybrat ze tří odlišných tkanin.

Acqua je vyrobena z extra-jemné tkaniny z jemné vlny Merino, která byla tkaná v Itálii tkadlem Gold Woolmark. Výsledná tkanina je vodoodpudivá, odolná proti pokrčení, lehká a prodyšná, takže je ideální pro mezinárodní cestovatele a muže, kteří jsou vždy v pohybu.

Dry 'n' Fly je označení, které je vyrobeno ze 100% bavlněných košil MJ Bale, které byly tkané a dokončeny speciální strukturou, která poskytuje snadné péči. Jak snadné? Osušku umyjte, vysušte na závěsu a pak "vyleťte" dveře. Nevyžaduje se žádné žehlení a košile by měla mít tvar po celý den.

Nakonec přijdeme k tkaninové konstrukci s názvem Mooving. Obleky MJ Bale jsou vyrobeny ze speciální látky z vlny merinos, tkané starou italskou tkadlečí Loro Pianou. Výsledkem je poloprůhledná tkanina, která je odolná proti záhybům a byla vyrobena s trochou uvolnění, aby zajistila flexibilitu, když se tělo neustále pohybuje. Tento dodatečný dárek je perfektní pro ty, kteří po celý den sedí u svého stolu za denní práci.

A pokud jde o vzory, muži budou zkaženi na volbu se vším, od jemného šedého flanelu až po princ z Walesu až po Glen, a skleněná okna kontrolují jemné křídové pruhy a bohaté námořní čtyřdílné obleky, které se v nové sbírce dělí o svou značku.

"Tato sbírka je vytvořena pro člověka, který zkoumá svět a také vyvíjí svou vlastní povahu, " říká Matt Jensen, zakladatelka etikety.

Sbírka "Znovuzrození pohody" je k dispozici v obchodě a on-line od dnešního dne prostřednictvím MJ Bale.

1/11

2/11

3/11

Zajímavé Články

Jarní závod 2015 - den 2 pánská móda s #Peronistyle

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Nejlepší oblečení muži z týden, který byl skvělý. Tom Hiddleston, Tom Holland a Benedict Cumberbatch

Byt Život pro dítě konečného člověka