Louis Vuitton je Kim Jones nahrazuje Kris Van Assche u Dior Homme

Anonim

Kim Jones je oficiálně novým uměleckým ředitelem Dior Homme. Britský designér, který od počátku letošního roku odstoupil od své žádoucí role v Louis Vuitton, se stane nástupcem Kris Van Assche, který předtím zastával pozici jedenáct let.

To je překvapivá zpráva, protože Van Assche nevyjadřoval své úmysly v minulosti pokračovat od značky. Tuto hlavní změnu lze považovat za práci Diorova nově jmenovaného předsedy a výkonného ředitele Pietro Beccariho. Podnikatel pracoval s Jonesem v Louis Vuittonovi v minulosti a snaží se znovu vytvořit některé z úspěchů v Dior Homme.

Děkuji vám Pietro Beccari a Bernard Arnault za další kapitolu mé kariéry

Příspěvek sdílený bymrkimjones (@ mrkimjones) dne 19. března 2018 v 4:33 PDT

Beccari vydal prohlášení, že je "potěšen, že přijme Kim Jones na Dior Homme".

"Bude mít prospěch z podpory týmů a" savoir-faire "Ateliers, aby vytvořili elegantní pánskou šatnu klasickou i zakotvenou v současné kultuře. Jsem přesvědčen, že bude pokračovat v dalším rozvoji Dior Homme v globálním měřítku. "

"Děkuji Kris Van Assche za to, že přispěla k úžasnému růstu Dior Homme tím, že vytvořila elegantní a moderní siluetu pro muže. Napsal důležitou kapitolu v historii Dior Homme a hrál klíčovou roli ve svém vývoji. "

Jones také vyslovil svou vlastní radost a řekl, že byl "hluboce poctěn, že se připojil k domu Diora, symbolem dokonalé elegance".

"Rád bych srdečně poděkoval Bernardovi Arnaultovi a Pietro Beccari za jejich důvěru v to, že mi dává tuto neuvěřitelnou příležitost. Jsem odhodlána vytvořit moderní a inovativní mužskou siluetu postavenou na jedinečném dědictví domu. "

WWD uvádí, že Van Assche zůstane v LVMH v dosud neurčené roli v luxusním domě.

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny