Kingsman právě propukla nejvznešenější bunda Tuxedo. A my to chceme

Anonim

Pamatujete na Kingsmana? Devilishly hezký tým, který zachránil svět, ne jednou, ale dvakrát v epických filmech. Takže jejich exkluzivní pánská módní linka je již dlouho známá výrobou krásných příkladů pánského oděvu, kromě toho, že kousky z filmů jsou k dispozici spotřebitelům. Marketingový génius.

Tento týden Kingsman upustil jednu z nejžhavějších smokingových bund, které jsme letos viděli. Nezáleží na tom, že jsou bílé, ale oni jsou lepší. Je to všechno o krémové, bělavé i béžové. Béžová nikdy nevypadala tak dobře.

Modelovaný po přizpůsobení postavy pana Colina Firtha ve filmech Kingsman, "Harryho" smokingová bunda je vyrobena z bavlny tkané malým množstvím protažení, takže se nebude cítit omezující.

Harryho krémový Satin-Trimmed Stretch-Cotton Tuxedo

Satinová lemovaná vlněná smokingová bunda je nejen výstřikem ve vašem černém kravatu, ale také investicí, která bude trvat mnoho let. Spárovaný s tuxedo kalhoty a boty z láhve, je to módní základní, že budete mít šťastný na vaší příští svatbu.even, pokud je to vaše vlastní.

Bunda Kingsman Harry's Cream Satin-Trimmed Stretch-Cotton Tuxedo Jacket je nyní k dispozici u Mr.Porter pro líný $ 2, 200.

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny