Kim Jong-Un je módní ikona Svět potřebuje právě teď

Anonim

Jeho povinnosti jako nejvyššího vůdce Severní Koreje jsou nezvratné (stejně jako jeho záliba k vyhlazení nespravedlivých sourozenců), ale pokud jde o hru pro pánské oblečení Kim Jong-Un je doslova bomba v jeho vlastní lize.

Během svého nejnovějšího výletu do Číny k projednávání globálních událostí a vztahů s prezidentem Xi Jinpingem, 34letý diktátor houpal jeden z nejvíce pozorných úchvatů, které tato publikace kdy byla svědkem.

Odvážný oblek, pytlový sako s pěti knoflíky a polo-leštěné oxfordy, které byly vyrobeny pro důstojného muže na misi. Takže jsme se rozhodli prolomit pohled s pomocí stylisty bonafide Sydney, Jeff Lack.

Kalhoty

"Dlouhý a pyšný je zpět dítě! Je to všechno o zácloně, "říká Lack. "Kalhoty jsou opravdu dost chladné."

Zatímco většina mužů na světě se v těchto dnech opírá o kónický a moderní vzhled oblíbený západními trendy, Kim byla odolná ve volbě svého šatníku, vyrovnávající se s estetikou 90. let, která nyní vidí velké oživení v pánském oblečení. Nejsme si jisti, jestli Kim chtěl, aby to byl tak, nebo to bylo to, co měl ve svém šatníku po celou dobu, ale přesto muž před námi v roce 2018.

Hybridní oblek

Nedostává však plné známky. Kimova hybridní bunda je poněkud zmatená tak, že lidé nedokážou říct, jestli je to klasický Mao oblek nebo něco z Wolfa z Wall Street. Výsledek? Proč ne obojí?

"Přiměřený pyžamový styl vrcholí bažinám K-psa. Lepší fit kolem pasu a boků by bylo více lichotivé, "vysvětluje Lack.

Vlasy

To ale mizí. Zjistili jsme, že to musí být povinné snížení pro nejvyšší korejské vůdce, ale je to určitě ne od nás. Horní část je v pohodě, ale od té doby je to spousta, co se stalo mým bokům a proč má můj vzhled vypadat jako bok žlabu? "

Není to nikdo z nás, ale kdo ví, oni také říkali, že vrchní kožená bunda by se v jednom okamžiku nevrátila.

SOUVISEJÍCÍ: Uvnitř letecké linky severokorejské diktatury, která pouze letí do dvou destinací

Zajímavé Články

Ohromující Jodi Anasta x Max Vyrobeno Photo Editorial

K dům podle AworkDesign Studio

Nejlepší oblečení mužské osobnosti z roku 2015

Kompletní průvodce pro pánské klobouky a způsob, jak je nosit