Killer Pánská kombinace, které vyžadují pouze dvě položky

Anonim

Je úžasné, co může člověk dělat, že? S pouhým trikem a kalhoty jsme se opět vrátili k tomu se čtyřmi kombinovanými pánskými kombinacemi (které vyžadují pouze dva položky). Sakra, Danieli!

Opět platí, že tyto nejnovější kombinace jsou nejlépe uchovávány pro víkend nebo pro středně týdenní po práci. Zatímco každý z nich je jiný, všechny letošní trendy barvy, textura a výtisky slézou, takže si můžete vybrat jeden (nebo více) jako odraz svého osobního stylu nebo nálady.

Odtud si vyberte boty - v závislosti na příležitosti - a příslušenství (nebo dva), které přizpůsobí vzhled vaše oblíbené hodinky, klobouky nebo šperky. Sakra!

Tisk & Denim

Pánská móda je přitažená v touhách pro košile minulého století. Se šedesátým tisíciletími a sedmdesátými barvami, stříkajícími přes krátké rukávy, budete vyzváni, abyste našli styl, který není v zákrytu se současným šatníkem. Přibližujte se k černobílým odstínům a jemnějším výtiskům - malým geometrickým a květinovým vzorem - na noci, přidávejte bílé jean a mokasíny pro elegantní, minimální povrchovou úpravu.

Pro den hrajte s barvami a výtisky, které jsou obvykle vyhozeny ze šatníku - oranžové a žluté a dokonce i růžové; košile s krátkým rukávem (stejně jako plavecký krátký), který se narodil v létě jako okázalý. Ujistěte se, že spárujete náhrdelník s ne-tak, přilepený vinobraní denim - mírně umyl a / nebo roztrhaný přes čisté tenisové boty - kůže nebo plátno.

Kubánský / táborník a elegantní kalhoty

Když se vracíme do Fifties, kubánská košile (stejně jako doutník) vyzařuje džentlmenský šarm a třídu. Uznávaný otevřenou, kvázištělou klapkovou límečkovou strukturou, je kubánský většinou krátký rukáv a krátký, krabicový tvar pro volnější roušku, když je zasazený do kalhot.

Vzhledem k tomu, že košile je zřejmý estetický bowler-shirt, vyvarujte se novinovým výtiskům pro chytré události, které se rozhodnou pro tmavou a neutrální barvu (mysli námořnictvo, švestka nebo oliv). Dámská košile je perfektní alternativou k Oxfordovému knoflíku nebo pravidelnému krátkému rukávu. A spárovaný s inteligentním kapalným kalhoty - v vlně nebo jersey bavlně, budete vypadat elegantně - a trochu jinak - od pravidelného móda Joe. Přidejte plstěnou fedoru a kožené krajky, abyste dokončili kubánský dotek.

SOUVISEJÍCÍ: Umění kalhot - Zvyšování vašeho chytrého stylu

Plaid & Denim

Fancy se více lumbersexual? Dobrý den, pléd. Spojený se skotskými rivalskými klany a dokonce i severoamerickými boky, jsou koberečky košili přátelskou tváří mezi mořem bláznivých vzorků a výtisků této sezóny. Plaid má obvykle tmavý odstín (černý, hnědý nebo dřevěný uhlí) hodený mezi paletovou směs, ale plaid je odvážný, pestrý vzor tak nechat to většinu z mluvit, styling to s neutrální barvy, které doplňují paletu vaše tričko. Zadejte denim.

Vázání v estetickém flanelu (myslíme si dřevorubce a kovbojové), ozdobíme ho s denimovou tvrdostí. Selvedge, v tlustých, rovných nohách, se hodí k vytvoření šikovnější verze jean; více jako kalhoty s manžetou válcované - téměř hem-ish. Chuck Taylor je vrátit zpět do devětdesátých let grunge vzhled nebo bílé kůže nízké řezy jsou příležitostné aktualizace.

Pro lehčí vzhled držte džínovinu umyté, tenké a štíhlé, čímž je manžeta pevnější. Pak se sklopte na dvojici semišových pouštních lodí nebo bot na nízkých trasách, kratší v kufru (tak, aby nevypadala jako skutečný dřevorubec) s podrážkou z pěnové pěny a plyšovou nubuckou kůží. A samozřejmě i hrubé pletené ponožky.

Knoflík dolů a tenisky

Joggers jsou v této sezoně novými džíny. Šikmé a zdobené siluety nahrazují pohodlnost potu připraveného pro tělocvičnu (nebo lůžko). Luxusnější materiály, neutrální barvy a nedostatek drsných vzorků dělají běžecí trenažéry špičkovým dnem. A mnohem pohodlnější než tuhé džínové nebo kalhotové jehlice.

Takže chino joggers jsou inteligentně-příležitostný hybrid výše uvedených. Spárovaný s tenkým, obchodem modrým tlačítkem dolů nebo ginghamovým tiskem pro něco vkusně vzorem, jste připraveni na noc ve městě i kdekoli se náhodou probudíte příštího rána. Vaše postel, ne parková lavička, se modlíme.

Zajímavé Články

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Anthony Mackie, Jeff Goldblum a Paul Rudd

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Zayn Malik, Chris Hemsworth a Brad Pitt

8 Cool & Affordable Slimline hodinky

Cool nápady domácí kanceláře, které vás budou lásky pracovat každý den