Khaki obleky jsou nejteplejším lístkem letos v létě - získejte inspiraci o tom, jak nosit vzhled

Anonim

Těžký oblek z černé vlny a letní slunce se jen nemíchají. Když se počasí zahřeje, je čas na písečnou barvu alternativu k tmavým barvám, které jste po celou zimu houpali. Trik se učí, jak nosit khaki, aniž by vypadal, jako byste šli na safari (pokud jste nechodili na safari, v takovém případě byste měli pravděpodobně alespoň vyměnit svůj oblek za něco trochu robustnějšího). Khaki oblek může být formální nebo uvolněný, preppy nebo dokonce trochu nervózní, pokud ho nosíte správně.

Co je třeba mít na paměti při nákupu obleku

Pamatujte si, že khaki obleky jsou nejčastější v letních sbírkách od návrhářů. Najdete je v bavlněných a lněných tkaninách, ale někdy i vlněné směsi budou k dispozici. Dávám přednost tomu, aby se držel tlumené barvy spíše než něčeho, co je příliš světlé, neboť někdy může vypadat žlutě. Pokud můžete jít na nestrukturovaný oblek, tak bude pracovat i v příležitostných šatech. Nebojte se oddělit oblek.

Co nosit s khaki oblekem

Preferuji běh bílé nebo světle modré košile s khaki oblekem. Komplimentuje khaki barvu a udržuje čerstvý letní pocit. Někdy se dokonce dostanu k lilovému ginghamu, pokud budu mít na svém doplňku další fialové.

Příslušenství, které pracují s kaki

Jak uvidíte v galerii, bluesové kravaty jsou nejoblíbenější, ale nedovolte, aby vás zabránily v pokusu o zelené a fialové. Pokud můžete, jděte na hnědé boty a tón bude odpovídat khaki, jinak boty na námořnictvo přidávají hezké barvy popu. Mořidla a krajky jsou také vhodné. A ano, přizpůsobte si pás s botami.

SHOP KHAKI OBLEČENÍ

1/50

2/50

3/50

Zápočet: Míra chudých lidí

Zajímavé Články

10 ohromující americké modely, které potřebujete vědět

Fotografická historie herních ovladačů

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Ryan Gosling a Harry Styles

Khaki obleky jsou nejteplejším lístkem letos v létě - získejte inspiraci o tom, jak nosit vzhled