Kanye West to nepředstavitelné s Louis Vuitton oblek

Anonim

Říkejte mu rouhavé. Nazvěme to za průkopníky módní průkopnice. Není pochyb o tom, že Kanye West právě vytvořil své vlastní pravidlo pro nošení obleku s sandálemi.

Příspěvek sdílený UpscaleHype (@upscalehype) dne 18. srpna 2018 v 19:23 PDT

Zatímco někteří z vás mohou mít potíže s uvažováním o tom, jak do pekelných sandálů přicházejí do lidské lidové řady, je fér poznamenat, že Jason Statham to udělal nejprve v roce 2018, kdy se zvedl k vlastní premiéře s červeným kobercem Čína s sandálem a oblekem combo. Stathamův vzhled vyvolal bez námahy a ležérní pohodě, ale Kanyeův nejnovější pohled na 2Chainzovu Miami svatbu vzal to zářez v luxusním streetwear hru.

Pan Kardashian nosil první oblek Virgila Ablova z sezóny jedné kolekce Louis Vuitton. Mořský zelený soubor obsahuje motiv LV podpisu vyraženého v celém obleku, aby z jemného vzhledu z dálky, ale luxusnější jeden blízko. Nejvíce odvážlivým krokem Kanye bylo vynechání šaty z tohoto vzhledu. Místo toho se rapper rozhodl pro zlatý řetěz a dva štíhle zlaté náhrdelníky.

Jeho obuv? Yeezy sezóny šest sandálů s ponožkami samozřejmě. Uložte své "WTF" pro pozdější ročník, protože předpovídáme, že se objeví další kopie koček.

Boční poznámka: Když se podíváte na tohle nepříjemné, ujistěte se, že váš +1 má na sobě šaty, které odpovídají vaší fluoro G-Wagen. Protože Kardashian-Západ.

Příspěvek sdílený UpscaleHype (@upscalehype) dne 19. srpna 2018 v 10:59 PDT

1/4

Obrázek: Jen Jared

2/4

Obrázek: Jen Jared

3/4

Obrázek: Jen Jared

Zajímavé Články

Je čas, aby každý člověk naučil rozdíl mezi formálním a polořadovým

Zvládnutí Rugged Gentleman Look

Kith vytváří první obilovinový bar v New Yorku

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Jeff Goldblum, Jonah Hill & Common