Justin Therouxovy zbraně jsou příliš velké pro jeho Rothex hodinky

Anonim

Nazvěte to první světové problémy. Říkejte jí závod ve zbrojení. Říkejte jí nelegální vystoupení. Pravdou je, že Justin Theroux se dostává dobře a jeho vinobraní zlaté hodinky Rolex se již nemohou vyrovnávat.

Americký herec a bývalý manžel Jennifer Aniston byl v nedávné době v New Yorku na svém podpisu pozlacené kolo. Tentokrát to ale bylo jiné. Theroux houpal několik vážně zvednutých ramen ve svém ležérním letu, který se skládal z košile Newport, bez rukávů, s bílou džínovinou, semišovými botami a čepicí Wu-Tang.

Hvězdou přehlídky byl jeho 1971 18K zlatý Rolex Oyster Perpetual Submariner Datum, kdy se v každé bouři a šoku posílali ty nově leštěné stromy. Hodiny samy o sobě nejsou ve světě Rolexu astronomické - v oblasti kolem 30 000 - 40 000 dolarů - ale je dobré vidět někoho, kdo nosí Rolex, protože má být nosen.

Obrázek: Nick Sullivan / Esquire

Jediný odpor, kterému bude Theroux čelit, je, zda jeho svaly získají více pozornosti než jeho zápěstí. Dovolíme vám to rozhodnout.

Prozatím vám můžeme nabídnout možnost replikovat Therouxovo vystoupení díky dobrým lidem na Americkém muži .

Podle fitness publikace, která v červnu letošního roku pohovořila s Therouxovým trenérem, neexistují žádná tajemství - jen klasická cvičení v posilovnách.

"My se držíme základy, " řekl časopisu tréninku Rob Klela. Ale počkejte, je to víc. Bylo zjištěno, že Theroux pracuje pět dní v týdnu, většina zasedání začíná 40 minut boxerského tréninku, než skončí 20 minut v místnosti závaží, kde pracuje na svém abs, dělá okruhy nebo mrtvý vzestup.

Zde je celý tréninkový program Justin Theroux z Men's Health .

Abs Blaster

Proveďte 3 sady každého cvičení, mezi jednotlivými sadami odpočívejte 30 až 45 sekund.

1) Závěsná noha-vzestup: Zavěste z výsuvné lišty s rukojetí. Udržujte nohy rovně, zvedněte je co nejvyšší a potom je spusťte. To je 1 zástupce; do 20 až 40.

2) Odmítněte situaci: Ležte na úchylku s pevně ukotvenými nohami, držte váhu na hrudi. (Theroux používá 25 a 45 liber destičky, ale měli byste začít s 10 lžičkou.) Utáhněte si abs a zvedněte trup; jak to uděláte, zvedněte talíř nad hlavu. Pomalu spusťte zpět do výchozí polohy. To je 1 zástupce; do 20 až 40.

3) Odstraňování kabelů: Připojte lanové připevnění k vysokokabelovému stroji, který je zatížený střední hmotností a kleče vedle něj. Uchopte lano a spusťte ho tak, aby jeho rukojeti byly blízko vašich uší. Toto je začátek. Bez přesunu boků uzavřete abs; pokuste se dotýkat loktů na kolena. Vraťte se na začátek. To je 1 zástupce; do 20 až 40.

4) Jízdní kola: Začněte ležet na zádech, ruce za hlavou, nohy od země a kolena a boky ohnuté o 90 stupňů. Stiskněte dolní část zad do země. Přiveďte své levé koleno k hrudi; dotkněte pravého lokte k tomuto kolenu. Návrat na začátek; zopakujte na druhé straně. To je 1 zástupce; do 20 až 40.

Pevnostní obvod

Do 8 až 12 opakování každého tahu; bitva ve dvou až třech kolech. Odpočítejte podle potřeby mezi pohyby, ale zkuste to zkrátit.

Squat> Deadlift> Pullup> Pushup> Rameno laterální vzpírání> Čočka bicepsu zvlnit> Triceps kabel stlačit

1/2

2/2

3/2

Zajímavé Články

Je čas, aby každý člověk naučil rozdíl mezi formálním a polořadovým

Zvládnutí Rugged Gentleman Look

Kith vytváří první obilovinový bar v New Yorku

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Jeff Goldblum, Jonah Hill & Common