Justin Bieber nosil diamantovou hodinku ve výši 300 000 dolarů, aby viděl svého svatebního pastora

Anonim

Dvě slova. Šortky. A ještě dvě slova. Patek Philippe.

Zřídkakdy je uvidíte ve stejné větě, ale je to období Instabels a milionářů tisíciletí, což je doba, kdy se nejpochybněji dotýkají styly s luxusním horologií. Případem v bodě, Justin Bieber viděl navštívit svému pastýři Hillsong s snoubenkou Hailey Baldwinovou v New Yorku.

Zatímco spousta pozornosti byla věnována nejnovějšímu angažovanému úsilí páru, nemohli jsme se zbavit toho, co Biebs nosí. Bílý tričko s motivem karikatury, směšně přehozené šortky Adidas, zdobené ponožky a Vans polokabankové tenisky v jasně červené a modré barvě. A jak můžeme zapomenout na korunovací drahokam. vlastní diamant Patek Nautilus v hodnotě 174 494 liber nebo 309 706 amerických dolarů.

Teď už nejsme soudit, jak mega hvězda utrácí své peníze, ale úplný vzhled prostě nezdá dobře. Je to jako jeho podložka byla v plamenech a on se jen rozhodl vyčerpat na sobě všechno, co by mohl najít v okolí.

Ale my odbočíme. Pokud máte Bieberovu úroveň peněz, kdo dává zatraceně to, co ostatní myslí. Jen doufáme, že tohle není náznak jeho svatebního oblečení.

1/5

2/5

3/5

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny