John Legend přináší zpět své oči a dělá to vypadá zatraceně

Anonim

Nebylo to příliš dávno, než se v pánské šatně zamračily lesklé šaty. S pochybnými konotacemi nadměrné módní scény ze 70. a počátku 80. let to byl pohled obvykle rezervovaný rockovým hvězdám, celebritám a jejich sousedním skupinám.

Už ne. John Legend se stala součástí nového plodu mužů, kteří nyní ve svých šatních skříních dodávají lesk jako základní barvu - a neexistují žádná pravidla. Od bombardovacích bund a smíchů se lesklá povrchová úprava dostává do řady nejoblíbenějších pánských oděvů.

Konkrétněji tyto kusy mohou bez námahy vzít člověka z formální koktejlové akce až po práci s nápoji s přáteli.

Nevěřte nám? Vydejte se na galerii, abyste viděli, jak někteří z dnešních nejlépe oblečených mužů, jako jsou Donald Glover, David Beckham a Henry Golding, se v bitvě na lesku vyčistí.

1/5

John Legend

Legenda skáká perleťovou lesklou bomberovou bundě s květinovým výšivkou, aby vypadala trochu pop přes detail.

2/5

Henry Golding

V tuto chvíli je mužem na všech ústech a on se rozhodl započítat premiéru Crazy Rich Asians. Henry Golding vystoupil do purpurového lesklého smokingu, aby přidal do svého šatníku ještě trochu prestiž.

3/5

Donald Glover

Když Donald Glover na pódiu nehmatuje bez košile, vyčistí se v jasném čísle, jako je tento oranžový oblek. Pozorování - chytání je podhodnocení.

Zajímavé Články

Je čas, aby každý člověk naučil rozdíl mezi formálním a polořadovým

Zvládnutí Rugged Gentleman Look

Kith vytváří první obilovinový bar v New Yorku

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Jeff Goldblum, Jonah Hill & Common