James Bond je 25. film v potížích poté, co ocenil ředitel Danny Boyle vytáhne

Anonim

Ve světě špionážních filmů je spousta problémů s producenty 25. kinematografického filmu Jamese Bonda, který dnes oznámil, že oceněný režisér Danny Boyle se kvůli tvůrčím rozdílům vytáhl z režie Bond 25 .

Prohlášení, které bylo zveřejněno online, nemluvilo s žádnými slovy. To prostě čte: "Michael G. Wilson, Barbara Broccoli a Daniel Craig dnes oznámili, že kvůli tvůrčím rozdílu se Danny Boyle rozhodl již řídit Bond 25"

Takže.

Michael G. Wilson, Barbara Broccoli a Daniel Craig dnes oznámili, že kvůli tvůrčím rozporům se Danny Boyle rozhodl již nepřenést Bond 25.

Příspěvek sdílený firmou James Bond 007 (@ 007) dne 21. srpna 2018 v 10:19 PDT

To je spíše velký problém s ohledem na váhu, že 25th splátka drží ve francouzštině 007 spolu s přidaným tlakem Daniel Craig je poslední výlet jako slavný britský špion. Jak je tomu nyní, Bond 25 je v příštím roce připraven na 25. října v Anglii s mezinárodními premiéry, které začínají od 8. listopadu.

Nebylo žádné oznámení o tom, zda Boyleův předčasný odchod ovlivní tento přísný výrobní plán s natáčením, které by mělo být zahájeno v prosinci.

V době svého odjezdu časopis Variety odhalil, že Boyle hledal nový darebák Bond a Bond girl. S odchodem ředitele Trainspotting a Slumdog Millionaire je kapitánské sedadlo nyní otevřené pro ostatní přední členy, kteří byli dříve spojeni s filmem včetně Davida Mackenzieho ( Hell or High Water ), Denisem Villeneuvem ( Blade Runner 2049 ) a pověstí Christophera Nolana Knight & Inception ).

Otázkou nyní je, kdo chcete vidět posílení na vysokou práci?

Zajímavé Články

Je čas, aby každý člověk naučil rozdíl mezi formálním a polořadovým

Zvládnutí Rugged Gentleman Look

Kith vytváří první obilovinový bar v New Yorku

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Jeff Goldblum, Jonah Hill & Common