Inspirační příručka: 50 způsobů, jak nosit černý oblek

Anonim

Černý oblek může být tak snadno zapomenut - vykostěný pro modrý oblek, nebo stylové šedé číslo v okénku nebo elegantní dřevěné uhlí. Přesto, v pánském oblečení posedlý novým a odvážným, dobře oblečený oblek - v černé barvě - je jistým způsobem, jak vypadat sofistikovaně elegantní. Zejména mezi mořem námořnictva, světle šedá a béžová obleky na průvodu tuto minutu.

Nemluvě o tom, černo jde se všemi. A je to hubnutí. Trojná výhra, opravdu. Abychom vám pomohli, sestavili jsme výběr oblíbených snímků z ulice, celebrit a lookbooku, které nám v černém obleku ukazují to nejlepší. S množstvím mužů, kteří pracují v této sezoně černé - od kanceláře až po svatby, až po tento důležitý první den, černá je rozhodně vyhlídka, když se rozhodne, jaký oblek se dnes bude nosit.

Další způsoby, jak byste si ji mohli nosit, je, abyste si prošli neuvěřitelnými 50 způsoby, jak nosit černý oblek. Pak si přečtěte, jak přesně zjistit, jak a kdy nosit černý oblek, za kterým následuje odborný tip od návrháře pánského oblečení, krejčího a oblečeného znalce.

Jednoduchá pravidla, která je třeba dodržovat při nošení černých obleků

  • Zpravidla by styling měl být jednoduchý, ale při této příležitosti se liší. Formální nebo černé kravaty události vypadají nejlépe s klasickou bílou košili, s motýlkou ​​nebo dlouhou kravatu v tkané hedvábí.
  • Černobílý oblek může vypadat ostře a hladce, zvláště pro období večírku. Začněte tím, že kontrastují textury mezi jednotlivými kusy a vytvoříte hloubku a definici. Například, strukturované kombinace kravaty a košile.
  • Pak si zahrajte s příslušenstvím - stříbrné kravaty, klopový kolík v růžovém zlomku nebo mosaz a matka perlových manžetových knoflíků, které vytvářejí sofistikovanost a kouzlo starého světa. Tato svítidla přidávají teplo k monochromatické paletě černobílé také.
  • Pro inteligentní příležitostné vyměňujte v létě košile pro tričko pro tričko nebo pro zimní zimní vestu. Stačí mít barevné neutrální vrstvy vrstvy (kaštanové, námořní, olivové, béžové) a vzory vkusné (přemýšlejte o Bretonském proužku nebo o moderní geometrické mozaice).
  • Ne do vazeb? Obraťte si otevřený krk, knoflíček a uchopte šátek, vázaným kolem uzávěru, než si vezme volné konce do košile nebo nechte je létat - jako rockstar - ve vánku.
  • Dokončete formální černý oblek s chytrým perem černých šatů nebo s rockovým oblečením s botami značky Chelsea. Podívejte se na černou semišovou čepičku pro tónový zápas, který přidá nějakou texturu k vašemu oblečení.
  • Vezměte formální okraj ze dvou kusů tím, že rozdělíte oblek na oddělené a spárované bundy s tenkými šedými kalhotami nebo džíny.
  • Černá má tendenci ukázat nečistotu (ne červené víno, naštěstí), takže se ujistěte, že jednou provést vlhkým hadříkem, abyste zbavili všech skvrn. Suché čištění pouze v případě nutnosti nebo každé dva až tři měsíce.

Expert Tip na nošení černého obleku

"Při nákupu, vlastnictví a nošení černého obleku existují velmi jednoduchá pravidla. První pravidlo klubu černé obleky: musíte mít jednu! Proč? Je to šatník. Černý oblek je tak všestranný a může být použit pro všechny příležitosti.

Vystavte si to: je to začátek nového týdne, máte na sobě bílou košili s páskou v kombinaci s italským hedvábím, černo-bílou polkadotovou kravatou (samozřejmě poloviční větrový uzel). Matte-černá, leštěná kožená botka s popruhem - s hedvábnými černo-bílými polkadotovými ponožkami, dokonale sladíte s vaší kravatou. Vypadáš skvěle, cítíš se skvěle a teď jste připraveni udělat skvělou práci.


Druhé pravidlo klubu pro černé obleky: ujistěte se, že váš oblek je vyroben z přírodní tkaniny - vlna, plátno, bavlna nebo směs (vlna, hedvábí, kašmír, ložní prádlo atd.). Za žádných okolností nejsou přijatelné polyesterové nebo polyesterové směsi.

Třetí pravidlo klubu černého obleku (nebo nějakého klubu obleků): ujistěte se, že oblek vyhovuje. Nestříkejte se značkami, štítky nebo cenovými značkami. Žádný záznam, žádný záznam.

V pátek noste své oblíbené surové džínové džínsy, ruční rukávy (dvě otáčky) a hodte na základní bílé tričko, než se posadíte do některých tkaných semišových mokřin. Vaše bezvadně přizpůsobené černé sako dodává elegantnímu a rafinovanému profilu váš současný vzhled. Teď pijte whisky (čistý) a promluvte si o tom, co jste udělali v týdnu. "

Kde T koupit černý oblek

Budeme to dělat jednoduché a poskytneme vám tři možnosti, jak se dostat do černého obleku. Jedna levná, jedna uprostřed silnice a jedna dražší.

Levné - těžké jít kolem Topman nebo ASOS

Střední silnice - Zkuste Suitsupply

Dražší - pan Porter

1/50

2/50

3/50

Zajímavé Články

10 ohromující americké modely, které potřebujete vědět

Fotografická historie herních ovladačů

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Ryan Gosling a Harry Styles

Khaki obleky jsou nejteplejším lístkem letos v létě - získejte inspiraci o tom, jak nosit vzhled