Nejnovější kolekce IKEA udělá Fashionistas, Sneakerheads a skate nadšenci Weep Tears Of Joy

Anonim

IKEA je oficiálně osvětlena. To je hype beast verdikt na SPÄNST, nábytkářskou spolupráci mezi streetwear štítkem STAMPD navržen tak, aby předvést své nejnovější vlákna a tenisky v elegantním minimalistickém nastavení.

Úchvatně temperované kousky se vyznačují všemi, od cenově dostupných skateboardu až po průhledné kufry na tenisky, na židle a mikiny. Designy existují díky tvůrčí mysli Chris Stamp, zakladatele společnosti STAMPD a nábytkové designérce Maja Ganszyniec.

Výsledek je přirozeně skandinávský, ale s ostrým monochromatickým kroucením, který IKEA říká, není jen domácím nábytkem - je to životní styl.

"Móda a nábytek jsou různá zvířata, ale tvůrčí proces je podobný, " uvedla známka společnosti SPÄNST v IKEA.

"S touhle sbírkou jsem se dozvěděla, že stojí za to, aby se omezily limity."

Ještě důležitější je, že kousky sbírky jsou docela cenově dostupné. Transparentní kufříky na tenisky prodávají za 20 USD, zatímco šatník za 229 USD. Dokonce i monochromatický basketbalový obruč je v dosahu 35 USD. Tam je také více náhodných věcí, jako jsou LED světelné tyče, které mají být hodil v rohu pro ten elegantní průmyslový vzhled.

Známka vysvětlila, že to je důvod. "Vyrostl jsem na surfování a bruslení. Tady v So Cal, bruslení je víc než doprava. Je to kultura. "

Ti, kteří se chtějí vypořádat s polštářkem z ulice, budou rádi, že kolekce je k dispozici od 1. května.

1/7

2/7

3/7

Zajímavé Články

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Anthony Mackie, Jeff Goldblum a Paul Rudd

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Zayn Malik, Chris Hemsworth a Brad Pitt

8 Cool & Affordable Slimline hodinky

Cool nápady domácí kanceláře, které vás budou lásky pracovat každý den