Jak nosit smoking a kde se dostanete

Anonim

Většina mužů se cítí nepřiměřená, pokud jde o tuxedo události. Černá kravata? Velmi formální? Už se začínáte potit. Ale učení, jak nosit smoking, by mělo být oslavováno, ne vyhýbat se. Jak často máme šanci se oblékat jako bohatí a slavní - štíhlé černé boty z tuxu a lakované kůže s stejně šlehanými vlasy - a vychutnávají si realitu 007?

Otrasený, ne míchaný, tady je náš oficiální průvodce, jak nosit smoking. Rozložili jsme hlavní části a doplňky, které budete potřebovat, stejně jako klíčové stylové tipy pro tuxedo gent: klasické, moderní a kreativní.

Prohlédněte si prezentaci nejlepších smokingů - nízké a vysoké ceny - v této sezóně.

Oblek

Podívejte se na smokingu jako příležitost investovat do něčeho hezkého. Takže, pokud máte peníze, jděte na zakázku: luxusní tkaniny, nádherné detaily a rukavicovitý řez. Koupit od stojanu? Hledejte jednoduchou eleganci. Tyčinka by se měla pohodlně přizpůsobit a zklidnit tvůj tvar, ale neměla by být příliš štíhlá nebo hubená. Zdržujte se od trendů, pokud jde o řezání, zasažení na falešný oblek, který může být vybrán pro nějakou formální událost. A na mnoho dalších let.

Bunda Využívání co nejvíce z vašeho tuxu začíná tkaninou : čistá vlna je vaší touhou. Mezitím, hedvábí (se slubováním), kašmírovým a sametovým je zbytečné tuxové materiály, které dodávají tuxu textura a méně klasický styl.

Nyní barva . Opt na klasické černé nebo půlnoci modré, aby vynikly od ostatních hostů. Burgundsko je více módní-y na námořnictvo, zatímco zatímco, krém a béžová se prokazují populární bundy tóny.

Nejobvyklejším stylem večerní bundy, který se dnes používá, je odrůda s jednorázovým a jediným tlačítkem, doplněná saténovými klapkami. Nicméně, double-breasted se vrátil majorly. Přijměte, chcete-li dnes prohlášení, v tradici.

Nakonec se krouží . Špičkové klapky jsou nejtradičnějším stylem límce pro bundy s bundy, které zanechávají vysokou obrysovou formalitu nad obchodní vrub. Šálové obojky jsou ale leštěnou alternativou, která se bude cítit více současná a jedinečná mezi všemi typickými vrcholy.

Kalhoty Kalhoty - na začátku - vypadají trochu méně zajímavě. Ale je to plné možností. K dispozici je tradiční: pravidelně řezaná noha pro pohyb s výškovým pasem. Výška je příjemná, pokud máte tendenci nosit pasový kabát, podkožka zakrývající neuspořádaný pas.

Moderátoři by se měli rozhodnout pro štíhlé noční kalhoty se středním stoupáním. Pro dotek luxusu, proč nezkusit saténový pás, moderní alternativu k těžkopádným kumarům, který se v dnešní době příliš nepoužívá.

Na látku . Jděte pouze na látku tkaná z vlny - a s mohérovou směsicí, tak luxusním leskem. Ale nikdy se samet, protože má tendenci sedět špatně a vypadat levně. Existuje sartorická zábava, která má být se vzory, nicméně, jdou tradiční se saténové smokingové pruhy dolů na kalhoty, nebo prohlášení kobereček, jako je blackwatch - dotek řídil v punku / royalismus k vašim dně.

Bow Tie Loutka je vaší smokingovou korunou. Odstraňujte vše, co je klip nebo předvázané, je to jen lenost. Samozavíratelné luky zajišťují mnohem lepší povrch, který je přizpůsoben velikostem, tvaru a stylu, ve srovnání s faux-dokonalým klipem.

Barathea hedvábí je tradiční vázanka - matná a zrnitá v textuře. V dnešní době jsou oblíbené lesklé hedvábí a satén, ale o baratheu je něco, co se děje. Pro plyšovou alternativu jděte sametově, ale pouze pokud nosíte vlněný kabát. Nezaměňujte samet na zamat. Tradiční nebo prvotřídní, držte je černě. Je to vaše nejbezpečnější sázka.

Jak stylovat Tux

Černá kravata

Tradiční sestavy černé kravaty se skládají z večeře, bílé košile a kravaty. Košile by mělo být bílé večerní košile s křídlovým nebo rozkládacím límcem, stejně jako kalhoty, francouzské manžety a knoflíky. Vázanka by měla pocházet ze stejného materiálu jako klopa, zatímco boty musí být černé boty Oxford a v lakové kůži pro extra třídu.

Váš největší rozdíl? Péče. Zaměřte se na dobře udržované vousy nebo jděte čistě oholenou. Pro vaše vlasy máte ještě větší volbu: postranní klopa, nízkopraskání nebo moderním místem? Uvolnit.

Moderní

Pravidla pro styling tuxedo se přepisují každou sezónu, což vede k stále se měnícím aktualizacím. Tuxedo bylo rozděleno do bundy na večeři a také se odděluje kalhoty, aby se hrály v barvě a materiálu.

$config[ads_text5] not found

Podívejte se na vínovou, tmavě purpurovou a olivově zelenou barvu pro moderní tuxedo barvu, tmavou námořnictvu nebo půlnocovou modrou, která je nejklasičtější z barev (kromě černé). Nahraďte oxfordy pro méně formální derby nebo pro módní boty pro moderní kopnutí.

Ale doplňky jsou vaše šance na páv: perleťové manžetové knoflíky, plné sametové motýlky a pastelových hedvábných boutonniere a paisleyových kapesních čtvercových stylů, které tradiční černá kravata neumožní.

Tvořivý

Oblékací část bundy ve smokingu je v dnešní době člověkem inteligentní přítelkyně. Perfektní noční vzhled se rozhodne pro tmavě zbarvenou sametovou bundu s květinovým žakárem, pokud máte rádi vzorek a texturu. Špičková klopa je výtvorový design, který byl modernizován černým knoflíkem - bez kravaty - s štíhlými kalhotami a botami Jodhpur - kožená buclovaná Chelsea dává glam-rockovou úpravu na sako.

Pocit Euro-chic, přepínejte jemný oblouk na rolách na krku pod bundou. A bohemian by se měl podívat na košili s děvčaty otevřenou krkem, klouzat na sametové pumpy nebo mokasíny s střapci nebo vyšívanými detaily. Zrušte mašinovou kravatu na šátek. Très chic.

1/14

Brioni

KOUPIT

2/14

Brunello Cucinelli

KOUPIT

3/14

Dolce & Gabbana

KOUPIT

Zajímavé Články

Je čas, aby každý člověk naučil rozdíl mezi formálním a polořadovým

Zvládnutí Rugged Gentleman Look

Kith vytváří první obilovinový bar v New Yorku

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Jeff Goldblum, Jonah Hill & Common