Jak nosit Singlets & Tank Tops bez vypadá jako bílé koše

Anonim

Jednotlivé kusy (tílka a vesty pro naše globální čtenáře) jsou součástí australského způsobu života. Počasí v těchto měsících volají v létě a praktická lehkost jejich oblečení vede k tomu, že je národní ikonou a bohužel uniforma bohů. Přemýšleli jste někdy o tom, jak nosit singlet, aniž byste vypadali jako bílé koše?

Z pohledu stylu se pokorný tkaný singlet přesunul v posledních sezónách a objevil se z populárního kusu spodního prádla na přijatelnou příležitostnou obuv. Ale předtím, než jsou tyto bílé zbraně vynechány, platí určitá pravidla. Cesta je úzká, pokud jde o tento žánr oblečení. Takže zde jsou styly, příležitosti a značky, na které musíte držet.

Znát své styly tílků a tanků

Slim-fit

Namontovaný singlet je skutečně nebezpečný, když se nosí mimo dům, vyžadující důvěru v ne-arogantní / tělocvičnu-dude druh cesty. S roční trendem Americana (myslíš si Marlon Brando), který bude pokračovat v roce 2015, spárujte ostrý bílý tank (myslíte si, že je jednoduchý a minimální, vyhýbejte se výtiskům) s lněnými bavlněnými kalhotami. Bavlněný vzhled tím, že jde o těžší tkaninu, která dodává větší hloubku a texturu, jako je žebrovaná bavlna.

Jednotka by měla být bez námahy zastrčena nebo seděla v úrovni pasu - a může jít s koženým páskem nebo bez něj v závislosti na náladě. Dokončete to s plimsolls, lodní boty nebo ploché moccassins jestliže ve městě.

Těsnící nádrže jsou také skvělé vrstvené kusy a poskytují větší hodnotu chlazení než běžné bavlněné tričko. Umístěte to pod pleteniny, sako, sako nebo dokonce košili, což je pro diváky obtížné rozlišit, zda vlastníte singlet.

Relaxed-Fit


Díky všestranné všestrannosti tohoto řezu je to v porovnání s těsnými a dlouhými protějšky zásadní (a méně kontroverzní). Jděte tentokrát k tiskovým nebo barevným odrůdám - ať už je to odvážný a odvážný (myslíte, že máte barvu a geometrický tvar) nebo jemnější Bretagne pruh.

Vzory jsou skvělým způsobem, jak dát divákům trochu osobnosti a také dává vašemu oblečení ohnisko s ilustracemi a nápadnými detaily. Spojte nádrž se skvěle šitými šortky (ideální je nad koleno) a nezůstávejte příliš krátká.

Konečně, odolat nutkání přijmout beztvaré dna, jako jsou dlouhé plachty nebo nákladní kalhoty, protože mohou nabízet mnohem větší objem. Dokončete vzhled s párem minimálních trenérů, lodních bot nebo dokonce kožených sandálů pro super statečné.

Dlouhá čára

Pouze pro módně statečné siluety s dlouhými liniemi se předpokládá, že se v letošním roce výrazně prolínají v základních letních (a zimních) částech - dokonce i v singlích. Stejně jako těsnění, dlouhý řemen může být nosen samostatně, ale je vhodný pro vrstvení - dobře se sklouzává pod bombardovacím pláštěm nebo s volným fitrem.

Zbavte se příznivců dlouhých lovných šňůry se sportovním oblečením a athleisure, spárujte nádrž s kalhotami (manžeta na kotníku je nejlepší pro zachování tvaru), ořezaný uvolněný fit kalhoty nebo štíhlé džíny. Tento trend se značně opírá o monochromatické barvy, takže je bezbarvá pouze s jednoduchými výtisky v šedé, černé a bílé barvě.

Sport inspiroval

Se vzestupem výbavy NBA a staré školní družiny není divu, že by se značka rychle dostala na stylový vlak. Atletický inspirovaný singlet je ideální pro hlavu tenisky a hypebeasts, kteří chtějí udělat prohlášení jiného druhu. Spárovaná s džínami a tenisky je velmi neformální, ale s pravou volbou singlet může být vítězem.

Vhodné taneční příležitosti

Ujistěte se, že věnujete velkou pozornost tomu, kde máte na sobě tílko. Pláž, bazén, park jsou naprosto v pohodě pro taneční oblečení, bez ohledu na styl a styl. Mezitím, kdekoli v městských a silně osídlených oblastech (přemýšlejte o nákupním centru, jděte na večeři, pijete v baru nebo někde stejně podělaný) - singlet je zakázán. Nebo přinejmenším přitiskněte na košili nebo na relaxační sako, abyste skryli skutečnost, že máte na sobě tílko.

Dos

  • Accessorise - hodinky, náramky, náhrdelníky.
  • Vycvičte - svaly dělají nádrž vypadat lépe
  • Udržujte spánek na spaní

Ne

  • Noste na zvláštní příležitosti - tj. Svatby, bah mitzvahs
  • Používejte špatné fitinky. Oni mají tendenci ztrácet tvar rychle, takže se rozhodnout pro upgrade každou sezónu.

Značky, které milujeme

Alexander Wang

V New Yorku jsou Wangovy jedinky klasicky uvolněné a odrážejí městské chutě. Mezi jeho nejnovější možnosti patří nádrž na svaly s nízkým hrdlem, vyrobená z lehkého hedvábného dresu a hedvábí a měkké pima bavlny s kapsou na výpis.

Bassike

Australská značka Bassike je o vytváření skleněných svorek s dlouhou životností, která kombinuje základní styl s vysoce kvalitními a udržitelnými látkami. Organický dres použitý v jejich nejnovějším výběru je perfektní off-duty, vypadá tělocvična a spáruje se dobře pod plátěným sako.

John Elliot

Vyrobeno z nejjemnější bavlny, John Elliot nabízí sortiment singletů po celý rok. Hit John Elliot zde speciálně pro prosté singlety, které jsou dobře vyrobené a dokonale se hodí.

Kde koupit pánské oblečení & Tank Top

Pro high-end značky singlets doporučujeme SSENSE
Pro cenově dostupné módní módy doporučujeme ASOS nebo TOPMAN

Konečná slova

Pokud jde o výběr a sportování vašeho singlet, to všechno přichází k tomu: být sebejistý, sebevědomý a účelný. Pokud máte pochybnosti, rozhodněte se pro super čisté barvy a uklidněte se pro nepochybný přístup k nádrži.

Tematické kombinace, jako je například nautická, bohémská nebo sportovní, vyžadují nějaké další plánování (a trochu odvahu), aby se odrazily, ale dobře, budou mít letní oblékání na další úroveň.

Zajímavé Články

Jarní závod 2015 - den 2 pánská móda s #Peronistyle

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Nejlepší oblečení muži z týden, který byl skvělý. Tom Hiddleston, Tom Holland a Benedict Cumberbatch

Byt Život pro dítě konečného člověka