Jak trénovat pro váš další firemní triatlon, podle ironmana

Anonim

Triatlonová sezóna je na nás a to znamená, že vaši kolegové z kanceláře se pravděpodobně připravují na jeden z nejvíce vyčerpávajících týmových sportů, které se někdy stanou na průměrném obleku za stolem.

Zatímco australská korporátní triatlonová řada je navržena tak, aby podporovala budování týmu v přátelském fitness prostředí, je důležité zdůraznit vážné množství tréninku, odhodlání a obětování, které jsou nezbytné k tomu, aby se nakonec stalo v jednom kuse.

Trvalá jízda, jízda na kole a plavání jsou disciplíny hry a cíl je jednoduchý - dobýt vzdálenost co nejméně času. Samozřejmě žádný člověk se nikdy nerodí s Ironmanovými schopnostmi vytrvalosti a síly. Proto jsme klepali na Craiga "Crowieho" Alexandra, trojnásobného šampióna Ironmana a 2XU velvyslance pro nějakou odbornou radu.

Vaše strmější křivka učení do konkurenčního světa firemních triatlonů nemohla být v bezpečnějších rukou. Poslouchej, pak běh, cyklus a plavání jako vítr.

Co je cesta bezpečného začátečníka k tréninku pro firemní triatlon?

"Začněte snadno, " říká Alexander. "Možná by bylo dobré se připojit ke skupině s některými zkušenými atlety, kteří vám pomohou dostat se do ní."

Mistr světa Ironman také říká, že konzistence v tréninku je klíčová a že zajištění toho, aby jste zahrnuli určitou vytrvalost, sílu a rychlostní práci do každodenního tréninku, je klíčová. Správná výcviková výstroj je podle Alexandra také povinná.

"Přísahám svým 2XU kompresním kalhotám pro trénink a zotavení, " říká. "Nijak jsem se nemohl vypořádat za výcvik den za dnem bez toho, abych nosil to pravé zařízení a kompresi 2XU dokázala australský institut sportu, aby pomohl výkon i zotavení."

Co můžete dělat, pokud trpíte bolestivými bolestimi jako běhounem?

Odpověď zde je docela rovně, jestliže začnete zažívat bolesti v kloubech nebo svalů během tréninku. "Vyhledejte odborné lékařské poradenství pro jakékoli zranění, " říká Alexander.

"Klíčem k úspěšnému, důslednému tréninku je zůstat bez zranění, takže řešit případné problémy hned, než se stanou vážnějšími zraněními, které by vás mohly odvrátit po celé týdny nebo měsíce."

Má být trénink zaměřen více na vytrvalost, rychlost nebo výkon?

"Věřím, že triatlon je sport založený na síle, " říká Alexander. "Soustředění na sílu a vytrvalost je vždy důležité."

"Musíte pravidelně zahrnovat i rychlost, abyste byli připraveni na závodní den."

Jaký druh stravy a tréninkového programu bychom měli dodržovat?

"Zdravý rozum, plán udržitelného stravování je nejlepší, protože pomáhá tělu vstřebávat a regenerovat, " vysvětluje Alexander. Ještě důležitější však je, že Ironman nám říká, že podváděcí dny jsou naprosto v pořádku.

"Je to o životním stylu a je šťastný a těšíme se tréninku a životní styl udržitelným způsobem. Zahrnuji proteiny nebo proteiny po intenzivním cvičení k podpoře oživení. "

Je to špatný nápad vycvičit v okolí CBD, kde je vybudován provoz?

Odpověď je docela jednoduchá podle Alexandera. "Pokud je dopravní znečištění významné, zůstanu v domě co nejvíce. Určitě je mnohem bezpečnější. "

Existuje určitý čas, kdy byste měli nebo neměli trénovat?

Podle samotného odborníka je spánek velmi důležitý pro oživení a celkovou kvalitu života. Alexander říká, že se vždy snaží vyhýbat se školení pozdě večer, ale nakonec jde o řízení času a závazky týkající se práce a života.

"Někdy stačí, aby se školení přizpůsobilo, kdykoliv můžete. Zaměřte se na tréninkový program, který můžete dlouhodobě udržovat. "

Jak zabráníte zranění při školení pro firemní triatlon?

Alexander přísahá v oblečení, které používá jako primární faktor rychlé zotavení.

"2XU kompresní punčochy byly nezávisle prokázány v AIS, aby zlepšily svalové vyrovnání, snížily riziko zranění a snížily poškození svalů, bolest a únavu, " říká Alexander.

"Správný kompresní pomůcka pomáhá snížit riziko poranění v tréninku tím, že zlepšuje svalové vyrovnání a snižuje výskyt mikrotrhání a poškození. Spojte je s dobrou praxí v oblasti výcviku a zotavení, konzistentním a zvládnutelným tréninkovým rozvrhem a základními stabilizačními pracemi zaměřenými na fyzickou účinnost a správnou biomechaniku a budete se starat o sebe. "

Existuje také další výhoda nadcházejícího řízení a údržby těl, jako jsou masáže.

Nejlepší způsob, jakým účastník společnosti Triathlon získá zpět?

"Správný způsob spánku, diety a regenerace jsou klíčem k efektivnímu zotavení, " zdůrazňuje Alexander.

Jak se dokážete připravit na duševní firemní triatlon?

Odborníci tvrdí, že překážka je vždy ve vaší hlavě, takže ji dobře pochopte.

"Pravidelná tělesná výchova a disciplína potřebná k dokončení efektivního tréninku také pomáhá udržet vaši mysl v den závodění, " říká Alexander. "Pochopení toho, na čem jste motivováni, může být silným ovladačem."

Potřebujete nějakou pomoc s oblečením.

Nejoblíbenější cyklistické oblečení značky pro muže
Běžecké boty, které vás dostanou nejprve do finální čáry

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny