Jak se vypořádat s těmi hrubými a otupějícími se problémy s groomingmi

Anonim

Jsme tady, abychom se ujistili, že vždycky vypadáš a cítíš to nejlepší, co se dále rozšiřuje, když tě naučíš, jak hýčkat smoking nebo si vybrat perfektní koženou bundu. V určitém okamžiku se oblékáte tak, že vás vyvede z vašeho oblečení a pak nebudete muset spoléhat na svůj oblek na narozeniny a na mistrovské způsoby péče, které to dobře udržují. Když nastane problém - a oni, bez ohledu na to, jak dobře zůstanete na vrcholu vašeho ošetřujícího rutiny - je to, jak s nimi zacházet:

Nadměrné pocení

Je to jedna věc, která se potají po vyčerpávajícím zasedání v posilovně, ale je potřeba pravidelně se potnout bez ohledu na teplotu nebo námahu. Ve skutečnosti je těžké pocení skutečný stav známý jako hyperhidróza. Antiperspiranty jsou prvním krokem, ale pokud to není dost léčba, jsou k dispozici také. Vyzkoušejte antiperspirant Driclor, který je k dispozici pouze v lékárnách.

Zápach z úst

Ze zřejmých důvodů musíte udržet halitózu pod kontrolou. Mezi příčiny špatného dechu patří jídlo, tabákové výrobky, špatná zubní hygiena, zdravotní potíže nebo léky. Léčba závisí na příčině, ale může zahrnovat pravidelné čištění a flossing (nezapomeňte na jazyk!), Pravidelné návštěvy zubaře a upuštění od špatných zvyků, jako je kouření. Pro dočasnou fixaci udržujte ústa zvlhčená pitnou vodou a žvýkací gumou ke stimulaci tvorby slin.

Lupy

Sníh v horách: krásný. Sněh na ramenou: ne tak moc. Nic neztrácí vzhled krásného tmavého obleku jako jemné zaprášení mrtvých kožních buněk. Lupiny mohou být důsledkem suché kůže, seboroické dermatitidy, nedostatečné čištění vlasové pokožky často nebo několika zdravotních stavů. Šampony proti lupům jsou dobrou alternativou, ale pokud chcete raději přirozené, zkuste olej z čajovníku, soda, jablečný jablečný ocet, kokosový olej nebo citrón.

Vrozené vlasy

Nepríjemné a nevzhledné vrozené chloupky se po holení vrátit do pokožky. Výsledkem je zarudnutí a podráždění, plus nerovná kůže místo hedvábně hladkého pocitu, že jste se chystali. Abyste zabránili tvorbě vlasů, používejte výrobky, které nejsou příliš suché, připravte správně pokožku (pára a voda ze sprchy změkčují vlasy a usnadňují jejich odstranění) a pravidelně odlupujte. Chcete-li ošetřovat vrozené chloupky, zvlhčujte optimálně, abyste uklidili podráždění, vyvarujte se dalšího holení a pečlivě vytáhněte zasypanou srst dezinfikovaným perem pinzety.

Řezání holí

Holení se stává to nejlepší z nás. Naštěstí existuje řada dostupných produktů, které jsou speciálně vyrobeny pro jejich zacházení. Aplikujte přípravek, který ztuhne, který ztuhne tkáně v kůži, aby se zabránilo výpadkům krvácení. Vaše možnosti zahrnují styptickou tužku, aluminiový blok, aftershave a různé válce a gely. Ve špičce můžete přeskočit speciální produkty a použít balzám na rty, antiperspirant, vazelínu nebo Listerine.

Zápach nohou

Nohy jsou přirozenou plemennou půdou pro bakterie a pot, i pro nejnáročnějšího čistého gentlemana. Vůně nohou se stane, alespoň příležitostně, ať se vám to líbí nebo ne. Při řešení tohoto problému se vyhýbají syntetické ponožky a opotřebení bot, které podporují dobrou cirkulaci vzduchu (nejlépe kůže). Pravidelně měňte boty a ponožky, nechte je vysílat mezi nositeli a investujte do antiperspirantu. V závažných případech lze předepisovat topické nebo perorální antibiotika.

Chafing

Nemusíte být maratónský běžec, který by mohl být vystaven pokožce. Chafing je důsledkem potřísnění pokožky proti oděvu nebo jiné pokožce, což znamená, že prevence vyžaduje snížení tření. Mokrá kůže může způsobit zhoršení oděru, a proto zůstaňte suchá aplikací prášku na oblasti, které se dostávají nejopavější. Můžete také namazat horké skvrny vazelínou a podobnými výrobky. Používejte vhodný oděv na odvod vlhkosti s hladkými švy, zvláště při cvičení. Pokud je již zjevné odření, jemně vyčistěte a vysušte oblast a naneste mazací látku.

Nežádoucí vlasy

Nejen cyklisté a plavci, kteří mají důvod odstranit tělo z těla. Pokud hledáte zbavit se nevzhledného kožešiny pro dobro, laserové epilace jsou nejlepším řešením (ale poznamenat, že funguje pouze na tmavých vlasech). Pro méně trvalé výsledky zkuste odstraňovač vlasů, voskování nebo holení. Dokonce můžete investovat do speciálně navrženého holicího strojku se širšími čepelemi a kloubovou rukojetí, která vám umožní oholení v podstatě stejným způsobem, jako byste použili křovinnou štětku, abyste vyčistili záda.

Ztlumení zubů

Zapůjčení žlutých vrtulníků je na seznamu nejvyšších, pokud nejste úplně v pohodě, když se dámy hrůzně odražou pokaždé, když se pokusíte jít na polibek. Zbarvení zubů může být výsledkem všech druhů věcí, od tabáku až po špatnou hygienu, od chorob, od některých potravin až po jednoduchou genetiku. Chcete-li rozjasnit váš úsměv, učinit změny v životním stylu, jako je zlepšení techniky čištění, přestat kouřit a vyhýbat se jídlům a nápojům, které způsobují skvrny. Pro pokročilejší procedury zkuste provést bělení bělicího prostředku nebo proceduru bělení v kanceláři.

Chrápání

Možná nechcete, aby strávila noc, v tom případě zesiluje chrápání, dokud nedosáhne komických proporcí. Ale jestli se zítra budete těšit na noc, kdy budete mít v posteli snídani a snídani v posteli, musíte je dostat pod kontrolu. Změňte svůj spící postoj - pokládání na zádech způsobuje, že jste více náchylní k chrápání, a tak přepněte na vaši stranu. Vyvarujte se dehydratace a pití alkoholu 4 až 5 hodin před spánkem. Praxe dobrých spánkových návyků. Pokud jsou blokovány, otevřete nosní úseky. Ztráta hmotnosti může také snížit chrápání u některých lidí.

Suchá kůže

Myslíš si, že lupy jsou špatné? Teď si to představte všude . Naštěstí je snadné léčit. Moisturise z každého úhlu - to znamená, že na vnější straně působí pleťové mléko a ujistěte se, že ve stravě máte dostatek antioxidantů a esenciálních mastných kyselin, které stimulují produkci oleje vašeho buňky zevnitř. Je také důležité zůstat hydratován pitím nejméně 6 sklenic vody denně. Pokud se vám stále vysychá, zkraťte své sprchy (dlouhé sprchy umyjte přírodní hydratační látky pokožky) a investujte do zvlhčovače. Cvičení může také pomoci udržet pokožku v horním stavu tím, že zvýší oběh a průtok krve.

Razor Burn

Holení je často recept na červenou, svědící, otokovanou stav, známou jako břitva. Nejčastějšími příčinami popálenin jsou ostré lopatky, které používají tvrdé mýdlo, holicí a suchou a citlivou pokožku. Chcete-li se zbavit břitva rychle hořet, aplikujte studený komprese a dab na jablečný jablečný ocet. Můžete také aplikovat pastu z aspirinu a teplé vody, zklidňující aloe vera, vlhkou černou čajovku, med, okurku, roztok čajového oleje a vody nebo snídani - aká směs jemně mletého ovesného prášku, čistého jogurtu a Miláček.

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny