Jak Rock Denim košili & vypadat úžasně dělat to

Anonim

Naučte se, jak nosit džínovou košili. Byla doba, kdy byly rezervovány výhradně pro nemotorné táty, ale s potěšením oznamujeme, že uplynul čas. Nyní módní tatínek mohou džínové košili, a tak můžete. Oblékejte je, oblečte je, vrstvu a nechte ho otevřenou.

.

možnosti jsou prakticky nekonečné a můžete je všechny skákat stejně jako tito úžasní chlápci.

Beckham Half Tuck Speciální

Vím, co si myslíte: David Beckham by mohl doslova nosit cokoli, včetně kadeřnické květiny staré babičky a stále to vypadá skvěle. Ale to neznamená, že nemůžete vzít pár ukazatelů od mistra. Beckhamův letištní elegantní vzhled dokáže dosáhnout požadovaného stavu "špinavého a nedokončeného, ​​ale přesto spojeného" s válcovanými rukávy, částečným zastíněním a spoustou uvolněných knoflíků. Příslušenství jsou také klíčové: všimněte si čepice, odstínů a ramen.

Disney otevřený pro podnikání Super příležitostné Vibe

Slova "super příležitostné" a "Scott Disick" obvykle nesouhlasí, ale od té doby, co Kanye West spojil s kardasijským klanem, lord Disick odkopává třídílné obleky pro uvolněnější hračky. Vykopáváme tento nefunkční vzhled: jednoduché tričko, chladné kopy, tmavý džín na dně a vrstvený a levý otevřený světlý denim na vrcholu. Míchání denim není pro amatéry, ale to vypadá, když je to správně.

Full Tuck

Denim možná začal pracovat jako pracovní oblečení, ale to neznamená, že nemůžete oblékat to občas. Tento vzhled ho zastrčuje, kombinuje ji s khakisem a vytahuje je s pečlivě promyšlenými doplňky: hodinky na jednom zápěstí, světlé korálky na druhé straně, klasický pár leteckých a podšedělý šátek kolem krku. Dokonce i samotné tričko má zajímavé detaily, jako je zrno látky a švy nahoru. (Photo Credit: The Sartorialist)

Suit-up kombinace

Pokud opravdu chcete posunout obálku, zvažte začlenění denimu do formálního oblečení. Neříkáme, že byste měli nosit džínový oblek na svatbu svého nejlepšího přítele (pokud to nebude fungovat pro Justin Timberlake, rozhodně to nebude pro vás pracovat), ale pokud se cítíte ballyy, džínové košile s bundou obleku a kravatou? Jen se ujistěte, že je to štíhlá košile (s límečkem), takže není pod pláštěm objemná.

Beach Casual Cool Variation

Málokterý může udělat klidný surfařský styl jako Zac Efron. Vyjměte si z knihy svou knihu tím, že si džínovou košili postavíte na pláž. Vyberte si lehký džín, který vás nenechá opalovat v přímořském ohni a přizpůsobte si mu svůj oblíbený khaki šortky. Přidejte sandály, Converse nebo vaše Havaiany a dokončete vzhled s vrahem dvojice leteckých.

Zajímavé Články

10 ohromující americké modely, které potřebujete vědět

Fotografická historie herních ovladačů

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Ryan Gosling a Harry Styles

Khaki obleky jsou nejteplejším lístkem letos v létě - získejte inspiraci o tom, jak nosit vzhled