Jak dokonalý mužský vzhled se strništěm

Anonim

Před dny horsterových vousů a neslušných tetování na rukávech, které označovaly příchod mužského pohlaví, bylo jasné staré strniště.

Krátké vlasy na obličeji, které seděly perfektně mezi "jsem byl na více než 20 hodin" a "mumie, wow! Jsem skutečný člověk, který byl nyní a byl i nadále hlavním pilířem mužů po celém světě, kteří chtějí ovládat drsný vzhled s trochou elegantní zdrženlivosti.

S nekonečnou sestavou ikonických mužů, kteří v minulosti bojovali o to, co se děje v minulosti, a je tomu dnes, je to čas, kdy jsme vám poskytli velkolepý průvodce bastardem, který vlastní vlastní strniště.

Vyčistěte oheň a oheň je venku, mužská definice je uvnitř. Růst a hleď.

Výhody strniště

Prvním krokem k zabití strniště je výhradně matka příroda. Pokud nejste požehnáni množstvím folikulů na obličeji, bude vám trvat déle, než budete pracovat s tím, co máte. Na druhé straně, houpání stylizované strniště může výrazně zlepšit vaše obličejové rysy (nebo jejich nedostatek) tím, že zdůrazní linie mužského obličeje.

Žádná vyčesaná čelist? Žádné problémy. Strniště pomáhá poskytnout tolik potřebné "hrany" pro zvýraznění, kde čelní oblast vašeho obličeje končí. Tento jednoduchý háčkování může také pracovat pro větší muže, kteří často mají problém, že jejich krk se mísí do brady. Malý strniště může jít dlouhou cestu.

Vlastník stínu 5 hodin

Jakmile vaše vousy rostou na délku asi 2-3 mm, zajistěte si nastavitelnou foukací frézu s nastavitelnou ochranou, která vám může poskytnout přednastavené hloubky holení. Jste-li starší školou, tak i ta nožnice s krátkým strážcem budou dělat tuto práci.

Ujistěte se, že při ořezávání provádíte vícenásobné průchody při kontrole zrcátka na jakékoliv chybějící body - krk, boky, bradu a pod ušima. Nemůžeme to zdůraznit natolik, že jsme někdo, kdo odešel na veřejnosti s oholenou tváří se třemi stranami.

Jakmile jste spokojeni s celkovým obložením, umyjte si obličej, abyste odstranili střihané vlasy a vysušte ručníkem. Dále máte pár nožů pro péči o vlasy, které vyčistí konečné špičky vašeho knírek, které se s trimerem obvykle obtížně dostanou.

To také platí pro vaše Adamovo jablko, které bude trimr nerovnoměrně řezat. Jakékoliv jiné tupé vlasy by měly být také odstraněny nožnicemi nebo trimerem jako ochranným krytem. Nejlépe je to vidět za důstojného osvětlení v koupelně.

V závislosti na rychlosti růstu se obvyklé ořezávání stýkání objevuje přibližně každé dva až čtyři dny u většiny mužů. Nechte to víc a vy se ocitnete vousatým územím.

Péče o pleť pro obličejové vlasy

Budete překvapeni, ale mnoho mužů skutečně vyrůstá ze strniště kvůli podráždění pokožky způsobené pravidelným čistým holením s holicí strojkou. Pokaždé, když člověk čistí holení, je to v podstatě škrábání tenké vrstvy kůže s vlasy, takže opakované holení může mít suché a škodlivé účinky.

To platí zejména tehdy, pokud před dalším oholením nedovolíte omlazení pokožky.

Pokračování v dokonalém strništi může mít podobný účinek, avšak v menší míře. Z tohoto důvodu doporučujeme použít také dobrý hydratační přípravek v souladu s vašim trimatelem vousů. Značky jako MILK, Lab Series a Bull Dog jsou dokonalým společníkem, který pomáhá vaší pokožce zůstat zdravá, když jde o vzhled strniště.

Jít robustní

Stejně jako jsme podporovali drsný vzhled, není to pro každého. Tři důvody, proč by člověk měl růst strniště, je:

  1. Vyhněte se vzhledu dítěte
  2. Správa citlivé pokožky díky holení
  3. Pro dosažení vzhledu mezi vousy a čistým oholením

Jeden rozhodující faktor, proč byste neměli růst strniště, je spíše zřejmý - prostě nemůžete. Jak bylo zmíněno, jen někteří muži jsou požehnáni dokonce růstem vlasů na obličeji, takže pro ty z vás, kteří ho nemají, udržujte ho čistý. Neexistuje nic, co by se vám mohlo lišit, než křupavé strniště s odlupujícím chmýřím, které se nikdy nedostanou - to také znamená, že pro tebe není žádná polibka.

Udržování je poměrně snadné, zjistil jsem, ale pokud jste mizernější než já, pak se neobtěžujte se strništěm. To trvá nějakou TLC každých pár dní, a pokud jste na splátkový typ pak budete vypadat, jako byste žili pod mostem v žádném okamžiku.

Vousatý moudrý muž říká.

Takže s touto radou vás ponecháme na vaše frézy na vousy a naši inspiraci. Gandhi kdysi řekl: "Jestli to dokážeš rozmnožit, tak se ho chlubit." Ne opravdu. Právě jsme to udělali. Ale pokud by Gandhi měl strniště, tak by to řekl.

Klepněte na galerii pro inspiraci strniště a vypadá

1/21

2/21

3/21

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny