Jak zvládnout dokonalý úsměv, který doslova zastaví čas

Anonim

V jednom nebo druhém bodě jste pravděpodobně slyšeli, že vědci říkají, že to vyžaduje více svalů, než se usmívat. Říkáme

.

tito vědci mají zjevně příliš mnoho času na ruce, neměli by léčit rakovinu nebo tak něco? To by bylo opravdu něco, na co by se měl usmívat.

Také říkáme, že vtipy a klišé stranou, váš úsměv je jedním z vašich nejlepších aktiv. Úsměv vyjadřuje vstřícnost, důvěryhodnost, přitažlivost, charisma - všechno, co nikdy neublíží, že má více ve svém životě. Takže s tím na mysli, zde je 5 způsobů, jak získat hvězdný úsměv, který jste vždycky chtěli.

Rovné zuby

Dobré zuby přicházejí v mnoha tvarech a velikostech, ale všechny mají jedno společné: jsou rovné. Úsměv z A-listu začíná správným vyrovnáním úst - což díky mnoha požehnáním moderní technologie již neznamená pokrývku hlavy ze série Ticho jehňátek . Máte několik možností:

Šlachy: Slyšíme to pro ortodoncii staré školy. Brace jsou časově uznávaná léčba, pokud se snažíte narovnat váš úsměv. Vyber mezi:

Tradiční: Nejvýhodnější variantou jsou tradiční rovnátka. Ortodontická práce není známá pro to, že je vhodná pro rozpočet, ale přilnutí k klasickým šlehám minimalizuje náklady co nejvíce. Jediným úkolem je, že jsou nejviditelnější formou opravy.

Jasnost Pokročilá: Claritní příchytky mají tradiční příchytky o krok dále. Jsou vyrobeny z jemně zrnitého keramického materiálu, který se mísí s přirozenou barvou zubů a jejich ultrajemné průsvitné držáky jsou méně viditelné a pohodlnější.

Incognito: Pro ještě diskrétnější transformaci zkuste inkognito. Incognito rovnátka jsou jedinou plně přizpůsobenou léčbou, která sedí za zuby. Jsou dražší než předchozí možnosti, ale kompromis je úplná neviditelnost.

Invisalign: Invisalign je jednou z nejoblíbenějších možností pro dospělé pacienty, protože je prakticky neviditelná. Invisalign zarovnávač je lehký, průhledný plastový kryt, který je tvarovaný tak, aby přesahoval zuby. Pravidelně je nahrazuje novým zarovnávačem, který zuby přiblíží a přiblíží váš dokonalý úsměv a může být snadno nasazen a vyjmut pro jídlo nebo zvláštní příležitosti. Invisalign vyžaduje více trpělivosti k dosažení požadovaných výsledků, ale také vám poskytuje větší flexibilitu.

Vyzkoušejte také Smith Direct Club - skvělou alternativu k Invisalignu.

Bílé zuby

Nejvzácnější zuby na světě nebudou uzavírat obchodní smlouvu - ani uzavřít žádný jiný druh dohody - pokud jsou barvou sýra čedar. (Je to hrubé jenom přemýšlet o tom, ne?) Bílý úsměv je nutností, pokud chcete zapůsobit. Opět existuje několik možností, které mohou splňovat libovolný rozpočet.

Bělicí zubní pasty: Toto je neochytné. Přejděte do svého místního obchodu, vyzvedněte zubní pastu bělení z vybrané značky a kartáč. Zvláštní chemikálie a brusiva v zubní pastě bělí zuby odstraněním povrchových skvrn v průběhu 2 až 6 týdnů. Při použití po profesionálním odlehčování může zubní pasta zabraňující vyblednutí pomoci udržet výsledky.

Bělidlo v kanceláři: Profesionální bělení je nejdramatičtější způsob, jak dosáhnout brilantní sady perleťových bílků. Bělidlo v kanceláři je bezpečný, neinvazivní zubní postup, který zubní sklovinu zvedá hluboko znečištěné skvrny. Na vaše zuby se aplikuje bělící gelový recept na recept, který je aktivován UV lampou po dobu 15 minut. Aplikace se může opakovat 2-3 krát. Za necelou hodinu můžete z kanceláře opustit zuby 12 odstínů bílých.

Bělení: Bělidlo tvoří peroxid vodíku z reakce mezi peroxidem karbamidu a vodou. K dispozici je mnoho metod, včetně bělicích per, gelů, proužků a laserového bělení. Zatímco bělení obvykle obnovuje zuby na svou přirozenou barvu, bělení může blednout nad přirozenou barvu.

Sady na bělení: Sady pro domácí použití neposkytují okamžité výsledky, ale pořád dokáží odstranit zuby z těžkých skvrn během 2 týdnů. Bielicí soupravy obsahují misku na ústní dutinu (na míru, pokud je sada dodána zubařem) nebo proužky, které umožňují snadné použití bělícího gelu. Obnovte svůj úsměv každých několik měsíců, protože bělící efekty opotřebovávají.

Shop Whitening zubů

Štípané a zlomené zuby

Smalt, který zakrývá vaše zuby, může být někteří z nejtěžších tkání v těle, ale není to bezpečné. Chow dolů na špatnou věc, nebo vzít opilý úder do obličeje a vy byste mohli ocitnout s odštěpený, zlomený nebo zlomený zub (a vážně pohmožděné ego). Najděte zubaře co nejdříve a nastavte úsměv na práva.

Plnění a lepení: Malé poranění ústní dutiny lze vyřešit pomocí zubních výplní nebo lepení. Lepení používá zubovitou kompozitní pryskyřici, která je tvarována tak, aby vypadala jako přirozený zub a přilepila se k poškozené oblasti ultrafialovým světlem. Je ideální pro malé čipy, zejména pro viditelné přední zuby.

Crowning & Capping: V závažnějších situacích může být zapotřebí zubní uzávěr nebo koruna. Kovová nebo zubovitá čepička se používá, když se rozbije velký kus zubu nebo je přítomno značné množství rozpadu. Korunky mohou být vyrobeny z několika různých materiálů, z nichž každá má své výhody a nevýhody. Vyberte ten, který nejlépe vyhovuje vašim specifickým potřebám.

Lip Service

Zuby nejsou jediným základním prvkem magnetického úsměvu. Tvé rty potřebují nějakou vážnou TLC. Naštěstí získávání lépe vypadajících rtů nevyžaduje žádnou fantazijní léčbu nebo nástroje (pokud to nebudete chtít).

Výrobky péče: První a nejdůležitější součástí rutiny péče o rty je hydratace. Pít vodu. Spousta toho. A zkuste se vyhnout olínání vašich rtů. Společně tyto dvě jednoduché věci zažije dlouhou cestu k tomu, aby vaše puško bylo hezké. Pro popraskané rty zvedněte balzám na rty a případně odlupujte. Oba produkty lze zakoupit za levné, ale můžete si také zvolit luxusní ceny, pokud je to vaše rychlost. Pokud se kapka opravdu prokáže jako problém, investujte do zvlhčovače, který nahradí vlhkost v suchém vzduchu v místnosti a udržujte vaše rty hydratované. A konečně, nezapomeňte chránit rty před spálením, jako byste měli nějakou jinou kůži na vašem těle. Investujte do zvlhčovače nebo balzám s SPF a pravidelně je noste.

Praxe to úsměv

Cvičení je perfektní a ano, dokonce i váš úsměv může těžit z několika zkoušek. Znáte ty falešné úsměvy, které vidíte u prodejců ojetých automobilů a poražených na televizních soutěžích v realitě? Nedělejte to. Chcete, aby se úsměv rozsvítil v místnosti, ne úsměv, který vypadá fyzicky bolestný.

Skutečný úsměv zahrnuje jak ústa, tak oči. Odkud pochází noha nohou, ale charismatický úsměv stojí za oběť malé kůže kolem očí. Nechte ty oči křupavé, ukažte si ten horní řádek zubů (obzvláště teď, když jste je měli tak dobře vypadající) a získejte, že se široký úsměv.

Teď je to hezký úsměv, mistře.

Zajímavé Články

10 ohromující americké modely, které potřebujete vědět

Fotografická historie herních ovladačů

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Ryan Gosling a Harry Styles

Khaki obleky jsou nejteplejším lístkem letos v létě - získejte inspiraci o tom, jak nosit vzhled