Jak si vyrobit stylový a profesionální dojem při práci

Anonim

Příchod kancelářských slavnostních sezon není volným průkazem k zahájení práce s houpavými obchodními šortky. Ani není to kývnutí na tu roztomilou HR paní. Pravý džentlmen nikdy nezapadne do hry dokonce ani v poslední den pracovního kalendáře.

Dnes vám předkládáme jednoduché kroky ke kultivaci pozitivního pracovního stylu a zachování nedotčené reputace v kanceláři. Nemůžeme vám zaručit propagaci, ale můžeme se ujistit, že budete nad vámi vážit.

Mít podpisové vůně

Vlastní vůně člověka je stejně důležitá jako jeho šaty. Nemluvíme o tom, že vaše feromony opouštíme na každé zdi. Namísto toho vybírejte jemnou vůni, která není příliš běžná a silná, a využijte ji k tomu, abyste vytvořili svou kancelářskou přítomnost příjemným způsobem. Ať už jste ve výtahu nebo na schůzce, zajistíte, že budete mít pravou nohu dopředu, abyste si je všimli.

Poznámka: Kreativní ředitel společnosti Banana Republic Simon Kneen kdysi řekl společnosti Forbes, že "nemám vůni k práci. Ale myslím, že skromná vůně je v pořádku. Opravdu věřím v podpisové vůně. Mám stejnou vůni po dobu 25 let. "

Opravte si postoj

Příliš mnoho let strávených skrz váš počítač hrající DOOM pravděpodobně zmenšil přirozené držení těla. Teď je čas na to opravit. Špatná postoj vyzařuje špatné poselství v kancelářském prostředí, takže se zdá, že se vám zdá, že je spuštěn a nezpůsobilý pro práci - není to dobrý pohled, jestli je to jen 10:00. Vraťte se zpět do toho. Sedněte si rovně, dejte si slušnou ergonomickou židli, podívejte se na fyziologa, pokud je třeba, a jděte na vlnu vnímání úspěchu až do konce dne.

Kontakt s očima je vše

Pokud jste se dostali na jedno koleno a požádali svého partnera, aby se oženil s tebou při pohledu na nohy, myslíte si, že by řekli ano? Možná - kdybyste měli obě nohy fetiš. Ale otázka je, že udržení očního kontaktu zajistí, že strana, s níž se zabýváte, vás vezme vážně. Kompulzivní lháři mají tendenci vyhnout se kontaktu s očima a když se chystáte potřást na dohodě o několika milionech dolarů, je to poslední dojem, který chcete rozdávat. Tak projevte svůj hlas přiměřeně a udržujte oční kontakt se svými subjekty. Říká se tomu úcta.

Nikdy nezanedbávejte boty

Mnoho mužů stále věří, že dobrý oblek ospravedlní špatné boty. To není cesta Velkolepého bastarda. Každodenní opotřebení snižuje i nejhezčí pár pracovní obuvi, takže je vždy udržujte v dohledu a mimo dešť, aby vypadal co nejlépe. Podívejte se na náš návod, jak osvětlit vaše boty jako skutečný člověk na údržbu a pokud si nejste jisti, co se kvalifikuje jako jemný pár pracovní obuvi, podívejte se na náš výběr pěti nejlevnějších a nejlépe vypadajících šatech. Jakmile si vyberete svou zbraň, zjistěte, jak správně stylovat s vašim oblečením.

Práce na kolekci vašich doplňků

V některých částech korporačního světa se muži zamračili kolekcemi, jako jsou kravaty, kapesní štíty a jemné šperky. Toto často vyplývá z příležitostného pracovního prostoru, v němž jsou dobře oblečení lidé dnes vnímáni jako silní hladoví a přitahující pozornost (také se setkali s nepředvídatelnými poznámkami o tom, že "půjdete na pohovor, kamaráde?".

Nesouhlasíme s tímto hnutím a věříme, že zachování jednoduchých a stylových věcí vede dlouhou cestou při budování osobního profilu kariéry. Správní lidé vás uvidí spolu s těmi, na kterých nezáleží. Takže hrajte průměrnou pastelovou košili a tmavě šedý oblek s troškou více úderů. Přidejte pěkný nástěnný nebo věšák a buďte opatrní, abyste ho nikdy nepřehnuli. Klíčem je vyčlenit se z davu tím, že nevypadá jako vycházkový toaletní stolek.

Buďte opatrní s barvou

Stejně tak barva může být vaším přítelem a vaším nejhorším nepřítelem v kanceláři, takže ji hrajte s absolutní opatrností. Studie ukázaly, že opotřebení barvy může vést k nárůstu výdajů a podpoře, neboť vychází z určitého stupně autority a důvěry. Musíme však zdůrazňovat, že věci zůstanou omezené.

Myslete na jasnější kravatu nebo šaty, na rozdíl od plnohodnotného klaunového obleku. Co se také chcete vyhnout, je mnohem pestřejší než vaše nadřízené. Pamatuj si, že tvým cílem je vyniknout z davu, neujměj pozornost svého šéfa.

"Všimněte si, že je v pohodě, ale chcete to ze správných důvodů. Nebuďte člověk, který nosí silné oblečení, ale nemá pod hladinou nic. Rozhodněte se pro "sharpe", to říká profesionální a kompetentní. "- Luc Wiesman, zakladatel, D'Marge

Udržujte své obličejové vlasy

Vlasy na obličeji jsou jedním z nejpřirozenějších způsobů, jak může člověk udělat dobrý dojem na pracovišti. Úlovek? Udržování tohoto cíle v souladu s uznávanými normami je také nejtěžší. V závislosti na pracovišti, tradiční kancelář často není místem pro populární bříza.

Čistý, křupavý oblek také nepomůže příliš maskování této rozptýlení, takže pokud máte v úmyslu kamenit vlasy obličeje, držte strniště krátké a čisté, aby se zabránilo chlapeckému vzhledu. Lehké vousy jsou také dobré, protože projevují stupeň zralosti a autority na pracovišti. Mysli na Tonyho Starka bez kokosu. Přečtěte si návod, jak to udělat správně.

Jdi na kvalitu

Toto je obecné pravidlo, které se vztahuje na vše od oblečení až po boty pro pánské kadeřnické výrobky a doplňky. Nemluvíme o tom, že nosíme hlasitě oblečený oděv, je to spíše o tom, že se ve svých vlastních šatech cítíte pohodlně v kvalitě. Čím lepší je kvalita podprocesu, tím je pravděpodobnější, že budete hrát na vrcholu v práci. Je to zřejmý bod, ale často se přehlíží levnější alternativy. Chtěli jste někdy potřásnout rukama s potěšeným polyesterovým chlápkem ve výtahu? Ani my nemáme.

"Získáte to, za co zaplatíte. Není nic života, jak to vypadá dobře. Nechcete být rozptýleni při práci s nekvalitní oděvy nebo botami, které se během několika měsíců rozpadnou. "- Jeff Lack Stylist

Hygiena je primární

Osobní hygiena není důležitá pouze na pracovišti, je to něco, za který musí každý člověk zodpovídat. Začněte tím, že ořezáte ty prsty. Žádný klient se nechce potřást rukou s vámi, pokud houpáte hýčkat dlouhé prsty, nebo hůře, osamělý prodloužený nehty. Pokud jste náchylní k pocení, ráno se sprchujte, než půjdete do práce nebo opustíte posilovnu. Není nic horšího než vůně pánského potu maskovaného oděvem maskovaným plivnutím kolínské vody.

Nechte ostatní vést


V neposlední řadě nechá autorita padnout těm, kteří volá na výstřely. Pokud jste na pracovišti nová, umožněte těm, kteří jsou více respektovaní, aby nejprve udělali příklad módy a postoje a zajistěte se, aby se příliš nesnížili od tohoto standardu. Je to klíč k integraci do jakékoliv nové kultury na pracovišti a mohla by vytvářet stavební kameny podle vaší pověsti mezi vrstevníky.

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny