Jak zlepšit svůj vzhled, když nejsi nejkrásnější matka

Anonim

Podívejme se na to. Nikdo se nikdy neprobudí, že vypadá jako Chris Hemsworth nebo Michael B. Jordan. Pokud nejste jedním z těch šťastných bastardů, kteří jsou požehnáni miliony dolarových genů a vyhrazenému režimu péče, aby se udržela vystoupení, většina kluků je celkově celkově vypadající.

Dnes mluvíme o geneticky požehnaných mužích a jak je falešně dokázat, dokud to nedáte, pokud jste byli ošklivá hůlkou.

Dejte vidličku, McLovin. Nejsme obhajováni transplantaci tváře John Travolta / Nicolas Cage. Jedná se o odborné hackery, které moderní člověk může využít ke zlepšení svého fyzického vzhledu.

Sledujte a učit se, budoucí pěkný chlapec.

Shave & Wash pravidelně

Holičství je zdaleka jedním z nejjednodušších a nejúčinnějších způsobů, jak drasticky změnit vnější vzhled člověka. Je to také jedna z jednodušších rutin, která se zanedbává kvůli naléhavějším problémům a skutečnosti, že si myslíte, že se můžete dostat pryč s "robustní" pohled na měsíc. Nebuďte ten chlápek - je tu rozdíl mezi maskulinním robotem a Tomem Hanksem v Cast Away .

Pokud trpíte nepravidelným růstem vlasů a roztrženými vlasy, udělejte to, co říkají odborníci.

"Kdyby to bylo opravdu neuspořádané, jdi čistě oholený, " říká Renée Baltovová z jednoho z nejkrásnějších holičů Sydney, Barberhood. "Ale jestli dokážete dělat strniště, udržujte si ji čistou a zdobenou. To bude maskovat patchiness a bude méně nápadné. "

A nikdy nezapomeňte umyt jak před, tak po holení. To zajistí, že póry pokožky zůstávají čisté, bez oleje a nečistěné. Nepřipravovat to by mohlo vést k akné vypuknutí a jiné nevzhledné škody.

Zbavte se vrásek

Ach, ten starý kaštan. Ať už se vám to líbí, nebo ne všichni muži nakonec vytvoří vrásky nejčastěji na čele, ruce nebo kolem očí. Existují nekonečné způsoby léčby vrásek v dnešních dnech, ale nejlépe je to pomocí multimodální léčby - to znamená, že se snažíte různé léčby najednou.

Dr. John Romano, který je lékařským ředitelem a vedoucím plastickým chirurgem v Medspa29, uvádí, že nejúčinnější odstrašující prostředek je prevence. To znamená, že kouření nebo jiné použití tabáku a ochranu před sluncem.

"Dále budete potřebovat dobrou lékařskou péči o pokožku včetně topických produktů a MICROdermabrasions. Pohybující se nad rámec toho, pokud jsou vrásky způsobeny svalovou akcí, je léčba botoxem nebo jiným neuromodulátorem. "

Další injekční léčba, kterou muži mohou zkoušet, je plnivo. Existuje mnoho druhů výplní, které odpovídají problému vrásky jednotlivce, takže je důležité předem poradit se s odborníkem, aby vás vedl ke správnému typu. Pokud se dostanete dolů cestou výplně, další úvaha se přesune na povrch.

"Resurfacing znamená vytvořit povrchní zranění podobnou prvnímu stupni nebo povrchnímu zranění druhého stupně. V procesu uzdravení tohoto zranění se vaše kůže obnoví, "říká Romano.

"Tento druh ošetření lze dosáhnout lasery, CO2 nebo chemickými peelingy různých typů kyselin a rovněž různé síly. Starší metodou je dermabraze (nikoliv MICROdermabraze, ale úplná dermabraze). "

Případně můžete sledovat známky toho, že vaše pokožka stárne a působí před tím, než bude mít úplnou kontrolu.

Řešení slunečních skvrn

Austrálčané milují slunce stejně jako každá země s slušnou pláží, která hoří hodinu dál. Abychom nezapomněli, člověčí kůže také spaluje současně. Sluneční skvrny jsou podle odborníků opravdu jen hyperpigmentací.

K léčbě hyperpigmentace patří stejná léčba tmavých kruhů kolem očí s přidáním IPL, což znamená intenzivní pulzní světlo.

Opět platí, že preventivní opatření jsou tou nejlepší obranou zde, takže pokud strávíte hodně času venku, dostatečně zakrýt a vždy máte maximální opalovací blok SPF šikovný.

Tmavé kruhy a oční tašky

Nikdo nechce sklouznout k datu nebo formálnímu zásahu, který vypadá, jako by vás váš partner porazil - dvakrát.

Pro rychlou fixaci do tmavých kruhů vylézte zásuvkovou make-up zásuvku pro nějaký přirozený pleťový korektor. Dámy prorazily na věky, používaly je k zakrytí nedokonalostí včetně tmavých kruhů a pupíků. Přicházejí snadno nosit tyčinky, hrnce, trubky a hůlky a pracovat jednoduše tím, že jej potřísní na postižené místo předtím, než se vloží do pokožky.

Na vnitřní úrovni jsou tmavé kruhy mnohem těžší vyřešit, protože tmavá pigmentace kolem očí je obvykle genetického původu.

"Dostupné léčebné postupy jsou číslo jedna, " říká Dr. Romano. "To je péče o pokožku s hydrochinonem, bělicím prostředkem na kůži. Následuje léčba, jako chemické odlupování a následné resurfacing CO2. "

U mužů, kteří trpí výraznými očními vaky, doktor Romano dodává, že injekce plniva je nejlepší volbou.

Akné a jizvení

Vaše dospívající roky mohou být dobře za vámi, ale jizvy, které zanechala na tváři, vám pravděpodobně neudělají žádné záliby v hře Tinder.

Léčba akné agresivně je nejlepším způsobem, jak předejít vzniku jizev. Jakmile jsou jizvy tam, není snadné "opravit", protože už je poškození samotné pokožky.

"Rozjasněná tkáň je tenčí než normální kůže, a proto je depresivní, " vysvětluje doktor Romano. V světelných situacích mohou stíny způsobit, že tato deprese jizev jsou prominentnější, takže nejlepší způsob, jak bojovat, je buď zvýšit hlubší tkáň jizvy nebo snížit vyšší normální kůži kolem ní.

Dr. Romano říká, že četná léčba, kterou muži mohou vyzkoušet, zahrnují subcision, excizi, injekce, laserový resurfacing a dermabrazi. Lékař je tou nejlepší osobou, s níž mluvit, pokud jde o nejlepší léčbu pro vás.

Pokud vše ostatní selže, výše zmíněný přírodní kůží zbarvený korektor je váš přítel.

Vyčisti si zuby

Zanechali jsme jeden z nejzákladnějších bodů až do konce. Nikdo nechce zablokovat rty s mužem, který má v zubech měsíční cenu jídla. Ještě horší je, že pokud jste ji nechali příliš pozdě a došlo k vyblednutí, je čas podniknout kroky. Existuje mnoho způsobů, jak osvětlit vaše vzácné perly.

Nejjednodušší je samozřejmě čistý od vašeho zubaře (kromě zřejmého kartáčování a zubání). Pravidelné prohlídky a čištění mohou zabránit dalšímu poškození mužů. Pokud jsou skvrny vytrvalé, použijte intenzivní proceduru bělení v kanceláři.

Tam je také mnoho osvědčených osvědčených domů bělení kitu v těchto dnech, které mohou nabídnout solidní výsledky za mnohem méně peněz. Proveďte svůj výzkum a ujistěte se, že chytit ten správný, který vám poskytne více výsledků a méně triků.

Čas na zvedání

Jeden z nejvíce neatraktivních rysů v celkovém tělesném tvaru muže je kvůli jeho nedostatku cvičení a posilování. Na rozdíl od ostatních naléhavých problémů zde není žádná stříbrná kulka.

Existuje však řada čintek a členství v tělocvičně, které jsou snadno dosažitelné. Vedle toho, že vám pomáhá psychicky, může trénink výrazně zlepšit vaše tělo a nechat si nasadit do šatů, které krásně obrysují vaše linie těla. Jen dávejte pozor, abyste to neudělali, protože by to mohlo vést k závislosti na tělocvičně.

Expert říká.

"Obecně platí, že třemi klíči k dobrému životu jsou diety, cvičení a snížení stresu." Říká Dr. Romano.

"Tyto způsoby by měly být použity, aby vypadaly nejlepší. Kromě toho ostatní zjevné nejsou kouření a nedostanou příliš mnoho slunečního záření. Kromě toho je dobrá lékařská péče o pleť vhodná pro všechny, zejména pro ty ve vysokých slunečních oblastech, jako je Austrálie. "

Realist říká.

"Pouze jděte na maskované strany jako v Eyes Wide Shut, " říká australský komik a někdy model, Ash Williams.

Jeho další špičkové tipy pro ošklivé muže?

  • Vyjděte pouze v situacích svícení. Všichni vypadají dobře v situacích svíček
  • Získejte přítele nešikovnější než vy - je to všechno relativní!
  • Vyrůstají opravdu dlouhé vousy. Ten, který pokrývá celou tvář

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny