Jak se oblékat pro váš typ těla, když jste větší gent

Anonim

Ať už jste přirozeně velké kosti, máte nedostatečnou aktivitu štítné žlázy nebo máte malou sebe-indukovanou velikost, protože si užíváte několika masových koláčů najednou, nadváha by neměla být vyňata z toho, že vypadá jako hvězda.

Zde je váš průvodce módy pro většího pána.

To není všechno špatné zprávy v šatníku

Dokonce i když jste již na cestě k hubnutí, stále se musíte naučit, jak se oblékat pro váš současný typ těla. Neříkáme, že musíte zhubnout, aby vypadal dobře.

Co je důležitější, pokud jde o módu pro širšího pána, souhlas s tím, že většina módních značek, které jsou připravené k oblečení, není vaším přítelem, ani časopisy a módní chlapci, kteří se dívají na oblečení. Otočte tak lesklou stránku. Jsme tady, abychom vám pomohli vysávat tu střevu, vyfouknout ten hrudník a hodit trochu svou stylovou váhu.

Vzhledem k tomu, že vypadá dobře, je to vše o důvěře. Půjdeme - od tlustého člověka až po velkého muže - v žádném okamžiku.

Zaměstnávat vizuální podvod

Klíčem k tomu, aby vypadal ostřejší a štíhlejší, je vizuální trik. Za prvé, minimalizujte plochu povrchu. To znamená vždy zastrčit šaty do kalhot a pásek, který rozbije břicho z rozkroku, a to i tehdy, když má tendenci k zavěšení dolu dolů, než by měl. Vytvořte svislou čáru - s krkem nebo řadou tlačítek - kreslíte pozornost diváka do středu těla, nikoli do střeva.

Zatmavte velká místa - břicho, zadek nebo stehna -, které nechcete zdůrazňovat, a na lehkých místech noste světlejší tóny. My všichni máme naše ne-špatně-to-lepší aktiva, tak pochopit vaše a dělat je pracovat pro vás.

Solid Neutrals & Klasické výtisky

Chcete-li zabránit tomu, abyste vypadali jako obrovský kus ovoce, vyhněte se zablokovaným jasným odstínům, jako je červená, fialová, zelená, žlutá a růžová, na košilách a vrcholcích. Barevné kalhoty jsou jemné, ale v neutrálních barvách svítí: námořník, čokoláda, oliva, černá a šedá. Tyto široké, blokové prostory v tmavých odstínech doplňují váš tvar, ideální pro odpaliště, bundy a pleteniny.

Podívejte se na standardní vzory, jako jsou šeky a pruhy na knoflíkových košilích, protože mají zábavný prvek a koření do nudného díla. Zkuste pracovat v košilích na tmavých odstínech a jemných pruzích na blejzrech v tichém tónu. Je to všechno o světlejších texturách s výtisky spíše než o čemkoli s rušnou grafikou nebo vzory.

Úžasně přizpůsobený

Každý člověk potřebuje krejčí a módu pro většího muže není výjimkou. Protože jste mimo normální rozměry a s největší pravděpodobností nemůžete koupit oblek z maloobchodního stojanu, okamžitě přeskočte boutique a uvidíte muže s páskou a nití. Vyrobeno na míru nebo na zakázku, kde můžete vybrat vše od barvy knoflíku až po šířku klopy, bude to stát víc než v obleku obchodu, ale bude se vám hodit jako rukavice.

A kvalitní tkanina v nadčasovém odstínu vás bude trvat věky. Pro kalhoty se rozhodněte pro úplnou přestávku na mých kalhotách, s kalhotami, které sklouzávají pata nebo o něco kratší. Bunda by měla ostře protáhnout rameno a při připevnění by měla sedět rovně, aniž by se táhla, a dobře překrývala břicho nebo "krása".

Fervently Fabric

Lehké a zároveň odolné látky by měly tvořit šatník. Příliš hustá a materiály se do rámečku přidávají; příliš tenké a budete vystavovat své hrudky a hrbolky. Pro obleky, odděluje, kabáty a pleteniny, jít na vlnu, kašmíru a hedvábí, vyhýbat se polyesteru. Silné, levné tkaniny udržují teplo a zvyšují pocení.

Bavlna je klíčem pro košile, trička a chinos, ale všichni potřebují malé množství polyesteru (tak si přečtěte štítek švu oděvu). Syntetické vlákno může přidat trvanlivost a odolnost, stejně jako tvar a méně vrásek. V souhrnu, jděte na hladké, přirozené tkaniny (s nádechem polyesteru), které visí blízko těla, aniž by vypadaly hustě. Selvedge denim je klíčem pro džíny a tvaruje se do tvaru pro přizpůsobení. Ale projděte první nepohodlné měsíce, kdy může být denim trochu tuhý.

Pokud jde o jiné styly nošení a důležité pravidlo s módou pro většího pána, přirozené látky vás ochladí a vyrobí z robustní látky, vytvoří čistou linii od pasu k zemi.

Strukturální a jednoduché

Jednoduchost je tvůj módní přítel. Vyhledejte oblečení, které jsou čisté a tvarované tělu. Klíčovým znakem jsou strukturální obleky, bundy a blejzry, které dodávají pěkný "čtvercový" tvar ramen a poskytují tvar automaticky. Poté, jak se plášť pláště, tělo stává přirozeně zarámované a obsažené v oděvu. Znovu je struktura klíčem i pro dna.

Nohavice jsou silueta, kterou chcete, na rozdíl od kalhot a sportovního vybavení, které mohou nabízet sklon - pokud nevyrábíte. Oddělovače poskytují pěknou plochou přední stranu, ale zajistí, aby byly čisté, bez záhybů. Je-li příležitost příležitostnější, chino jsou velcí chlapí mimo službu. Další tipy na jednoduchost: odstraňte z kapes chunné peněženky a klíče investováním do držáku dokumentů, kufříku nebo zpětného balíčku, aby se zajistil efektivnější krok.

Klíčové položky velkého pánského módu

Obleky

Získejte svůj oblek na zakázku. Jděte na nízkoprůžové kalhoty s krátkou přestávkou a délkou nohavic s manžetou. Sako musí být ostré na rameni a vyhnout se dvojímu proražení; jediné tlačítko je skvělé pro vytváření ohniskového bodu.

Bundy / kabáty

Ozdobná bomba nebo kožená bikerová bunda poskytují chladnou, štíhlá siluetu. V teplejším počasí působí také otevřená košile nad V-krkem. Při chladnějším počasí je dlouhý kabát skvělý způsob, jak udělat celé tělo s pevným dojmem. Optovat na tradiční značky, jako je Hackett nebo Burberry.

Plete

Svetry musí být vlna nebo kašmír ve štíhlém tvaru. To pomáhá vyrovnat přední stranu nad břichem, ale pouze pokud je blízko a bez vydu. A rozhodnout se pro v-krk, vytvořit svislou čáru. Pleteny mohou být husté, ale vybavené a vesty jsou klíčovými potřebami šatníku. Vybírejte si člověka s límečkem, jako je typ šálu, pro vzhled krejčovství, zatímco je příležitostný.

Košile

T-kusy a kukly Henleys by měly být vaše sponky díky jejich hubenému výstřihu a vertikálním ohniskům. A pruhované obchodní košile také - jen si pamatujte, že tu věc vložte. Mezi pevné značky patří Ralph Lauren, soboty NYC a Perry Ellis.

Dno

Šortky nejsou laskavé k vám, takže se rozhodněte pro kolenní dny, pokud letní počasí beckons, vyhnout se nákladu s objemnými kapsami. Opt na low-vzestup (kratší vzdálenost mezi horní části pasu a rozkroku) chinos nebo kalhoty a ne sedět kalhoty pod břichem, protože to prodlužuje trup, aby se objevil short-legged a stump. Podívejte se na krátké a kalhotové značky, Nautica a Maine New England - vyrobené pro větší kluky.

Džíny

Perfektní big-guy značky pro džíny patří Wranglerovy texty fit, Lee je Brooklyn Big & Tall a J Jasper Conran. Nudie Jeans a 3Sixteen dělají také skvělý denim.

Příslušenství

Podprsenky jsou klíčové, pod sako nebo sako, aby se vaše kalhoty neklouzaly pod břicho. A kapsy náměstí, klopy kolíky a kravaty jsou kde můžete přidat další barvu, texturu a vzory do vašeho vzhledu.

Zajímavé Články

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Anthony Mackie, Jeff Goldblum a Paul Rudd

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Zayn Malik, Chris Hemsworth a Brad Pitt

8 Cool & Affordable Slimline hodinky

Cool nápady domácí kanceláře, které vás budou lásky pracovat každý den