Jak se obléknout, abyste se dočkali, když jste na dovolené

Anonim

Někteří z vás štěstí, Januka je o tom, že leží u bazénu a zapomíná, že jste zaměstnáni v bídné kanceláři s někde jinou cestou za čtyřicet minut.

Přestože je normální vychutnávat si někde na pláži, trochu jsme zklamáni, že roční dovolená v tropických oblastech se změnila na to, aby se oblékala, jako bys byl hněvivý jako kurva a odpověděl na dveře do Ubereáta.

Doufejme, že jsi vynikající kritik Bintangových singletů jako my. Ale pokud ne, sestavili jsme rychlý průvodce, jak se oblékat na dovolené, protože všichni víme, že svět si zaslouží hodně, mnohem víc než brutální průměrné úsilí průměrného Aussieho hráče v zahraničí.

Balíček Essentials (a buďte bezohlední)

Cestovní světlo jako nomád. stylový nomad

Problémy s zavazadly téměř vždy zabíjejí prázdniny a většinou začíná přebalováním.

Můžete si vychutnat solidní týdenní dovolenou s dobře organizovaným sáčkem (pokud máte rádi opékání základy pro opakované použití). Nebuďte mrňoun, který zabalí třicet kilogramů zbytečných keců a celou cestu kolem toho, jak se bojíte, že je budete nosit všude, nebo kolik je naštvaný na to, abyste počkali na oblast nároků na zavazadla, abyste si vyplivili výstroj.

Svátky nespočívají v čekací lhůtě, kdy se zavazujete k odbavení zavazadel a za to zaplatíte nesmyslnou prémii. Oni rozhodně ne smrt za ztracenou tašku, která se někde přesunula přes Pacifikské ostrovy. Sbalte světlo, buďte nemilosrdní a budete mít snadnější oblékání na dovolenou. Máme dokonce průvodce pro vás, jak to udělat správně.

Udělej si svůj hotel a rekreační areál zdarma

Zamyslete se nad plátnem

Austrálčané si pěstovali jedinečnou pověst, že je skutečně, opravdu, snadno, pokud jde o jejich šatník v zahraničí. A to naštve.
Pravděpodobně se dostanete naštvaně, když se do města objeví bloky na pěší výpravě, vypadají jako račňáci, nebo když fanoušci festivalu zaútočí na místní pekárny s ohavnými rozhodnutími ve stylu. Místní obyvatelé mají pravděpodobně stejný pocit jako turisté.

Takže namísto krutého tílka noste uvolněné prádlo. Jsou stejně pohodlné a dostanou vás do dveří v upscale části města. Stoličky jsou nutností, ale také balení čínské šortky. Jde o to, že jiní Australané by se mohli obléknout na nejnižší společný jmenovatel - ale to neznamená, že byste potřebovali stejně.

Přineste jeden nebo dva pěkné oblečení (ish)

Ujistěte se, že je vhodné oběd nebo večeře

Je to čas, abyste se vrátili zpět, uvolnili se a opálili se, ale budete pravděpodobně nakonec jít do restaurace nebo (pokud jste opravdu nudní) nakupovat v hezčích částech města. Je zapotřebí zabalit alespoň jeden chytrý zálohový vzhled - chinos, košili a mokasíny - pokud plánujete narazit na dlaždice nebo se podívat na některé z prestižních kloubů ve městě.

Podíváme-li se na část, respektujeme místní oblast a obyvatele a můžete otevřít příležitosti, které určitě nedostanete, pokud nosíte tříletý talíř, který nebyl vypraný za tři dny, a dvojici desek, které jste v roce 2005 ukradli ve školních zařízeních.

Up hry Sandal & Sneaker

Tanga jsou pohodlné a součástí australské kulturní zkušenosti, ale jsou zřídkakdy (tudíž nikdy) lichotivé a dost drsné na nohou, pokud máte v určitém bodě dlouhý trek. Vyměňte je za sandály (nikoliv za špinavý typ starého člověka, který "masíruje" nohy) a budete mít pro ně lepší dovolenou.

Sandály zesílily daleko za jejich reputaci jako obuv pro rasisty dětské boomisty a evropské turisty, kteří odešli z dovolené na své první cestě do Austrálie. Najděte něco, co nevypadá jako vaše jednokolejní crocus nebo Birkenstocks hlasovací strýce, a budete moci přejít z bazénu na místní pruhy, aniž by od místních obyvatel vyvstali rozruch nebo nesouhlas.

Pokud potřebujete pomoc, provedli jsme zde nedávný rys na sandálech, které prošly zkouškou sardiologického čichání D'Marge.

Ale nechte velké věci za sebou

Saint Laurent není dovolenou Laurent

Zatímco během vaší volno můžete vyrazit do oblíbené restaurace nebo klubu, jste stále v neznámém místě.

Dovolená přinášejí narušení pravidelnosti, setkání s podivnými turisty ve vašem ubytovně, místních obyvatel, na které jste zapomněli na špičku, a obecně nekontrolované prostředí, kde se mohou věci ztratit, poškodit nebo zaseknout. Obecně byste měli přenášet oblečení nebo doplňky pouze na dovolenou, které nezpůsobí nervovou poruchu, pokud je ztratíte.

To neznamená, že lidé mimo Austrálii s větší pravděpodobností obtěžují vaše věci, ale obecně svátky přinášejí trochu dalšího chaosu a poslední věc, kterou potřebujete, je ztracené odpoledne paniky hledat pod lehátky a ubytovacím lůžkem pro chybějící hodinky nebo rodové bling. Ponechte špičkové luxusní hovno doma, poďakujte nám později.

Nezapomeňte na kůži

Pamatujte, že nejste neporazitelní jako Bond

Řekněme to, svátky mohou dát důraz na vaše tělo. Zmrzlé jídlo, nadměrné slunce a hnusný koktejl přispívají k tomu, že neprohlížíte to nejlepší (pamatujte si děti, "dotýká se slunce" není kompliment).

Je důležité udržovat běžné rutiny péče o pleť, když vyděláte co nejvíce času. Vše, co potřebujete, je malá vana s hydratačním krémem a hydratační krém ve vaší brašně. Je-li to příliš mnoho na to, abyste se zeptali, můžete si koupit něco, když jste tam.

A cokoliv uděláte, bloky, vždy noste opalovací krém. Vaše narcistické příběhy Instagram o # blissful Bali plážích může být trochu vtip, ale vypadající jako zkratka op-shop koženou kabelku, nebo dostat rakovinu kůže, není.

Značky, které budete chtít na vaši příští dovolenou

Venroy

SHOP VENROY

Orlebar Brown

SHOP ORLEBAR BROWN

J posádky

SHOP J.CREW

1/10

2/10

3/10

Zajímavé Články

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Anthony Mackie, Jeff Goldblum a Paul Rudd

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Zayn Malik, Chris Hemsworth a Brad Pitt

8 Cool & Affordable Slimline hodinky

Cool nápady domácí kanceláře, které vás budou lásky pracovat každý den