Jak se oblékat obchodní příležitostné a vlastní styl Smart Office

Anonim

Na pracovišti se stává stále méně příležitostné (obviňujeme vás a ty zatracené sandály Adidas, Zuckerberg), ale to neznamená, že byste měli vypadat jako každý jiný kabinový drone v kanceláři. Je čas promluvit si, jak se oblékat obchodní příležitostné.

Ne obchodní, ale nikdy příliš neformální, pojem rafinovaného, ​​ale pohodlného kancelářského oblečení je nebezpečně nejednoznačný, bez konkrétních obvodů. Jsme svědky hrůzy: muži v špatně padnoucích košilích, pytlový kalhoty a nerozeznatelné blejzory, selhali v kancelářském stylu a podvědomě klouzali po firemním žebříku. Není příliš pozdě. Přečtěte si o obchodních tipy pro neformální styl a klíčové součásti, které stojí za to investovat.

Projděte si prezentaci nejlepších obchodních příležitostných kusů a kde je můžete koupit.

Focus On Fit

Zlatým pravidlem, v každém přizpůsobeném smyslu muže, je nákup oblečení, které vám vyhovuje. Nic nezničí oblečení - bez ohledu na kód oblečení a bez ohledu na to, jak drahé jsou oblečení - jako špatná fitová bunda, košili nebo kalhoty. Někteří muži mají tendenci nosit oblečení na velké, které vypadají, zatímco jiné trvají na "hubených" záchvatech, které jsou na těle příliš těsné. První tajemství hledat inteligentní je velikost správně.

Stavět se základy

Jakmile jste se zahodili, můžete začít s budováním svého šatníku. Začněte s kusy, které se snadno mísí a zápasí, takže můžete dostat největší bang za váš buck, výměnu bundy s kalhotami a košilemi s kravaty pro jiný vzhled každý den.

Po vybudování pevného skříně plného spon, můžete začít se více kreativní s textem, barvou a vzorem. Nyní přečtěte si o kusy, které budete potřebovat, abyste oblékali obchodní příležitostné.

KOUPIT PŘÍSLUŠNÉ ZÁKLADY @ ASOS

Business Casual Essentials

Pokud budete pečlivě vytvářet výběr potřebných prvků, budete schopni dosáhnout maximální úrovně všestrannosti s minimální úrovní úsilí (což je důležité v dopoledních hodinách a dosud jste ještě neměli kávu).

Blejzr

Vyklouznete věci do klidu, sedák by měl sedět čtvercový a přiléhající k ramenům (bez vrcholu) a měl by být proříznutý štíhlým po stranách a dokončen těsně pod zadkem. Rukávy dokončit několik centimetrů nad palcem připojit k tričku manžeta může být viděn, jen. Podívejte se na krejčí, abyste to všechno vyřešili.

Pokrytí zimy, léta a každé teploty mezi tím, tam jsou tři bundy, měli byste zvážit. První je klasický námořní blejzr, v jediném prsa design s vrcholky nebo zářezy kapela. V lehké vlně je námořnictvo méně suché než černé a je dostatečně tmavé, aby lakrovalo vašim postojům a okamžitě zrychlilo jakýkoli vzhled.

Pro chladnější ráno noste šedou šedou tvídovou sako. Je to ideální nástroj pro vstřikování textury (odpověď pánského oděvu na přidání zájmů k blokové barvě s křiklavým potiskem) a bude fungovat dobře s dalšími látkami, které se cítim dobře ve vašem oblečení, jako je např. Kašmírový kabát, hedvábná pletená kravata a košile s chambray.

Když je teplo zapnuté, béžová bavlna nebo bavlna s bavlněným povlakem vám pomůže ochladit v kanceláři. A její teplé, zemité tóny rozjasní kancelář, plave se v moři námořních bund, čímž se z dobrého důvodu dostanete.

SHOP @ ASOS (CHEAP) OBCHOD @ MR PORTER

Košile

Nevyhovující košile jsou běžné, protože nejsme všichni modely, a to v poměru od krku k pasu. Znovu se ujistěte, že se nejprve vepněte do ramen. Pak se přesuňte: prostor mezi límečkem a krkem by měl pohodlně sedět dvěma prsty a manžeta trička by se měla setkat s palcem.

Pokud jsou vaše ramena široká, podívejte se na štíhlou konstrukci nebo uvažte o tom, jak dostat šipky; dva jednoduché rovné švy vložené do zadní části košile, aby se roztrhaly ve vlnité látce. Tato příručka pro šaty s košilkami vám pomůže rozhodnout, jaká tkanina je nejlepší pro vaše klima a oblečení. Obecně platí, že Oxford košile jsou vyzkoušené a testované knoflíky dolů a přicházejí v mnoha barvách, vzorcích.

Tuhé látky jsou samozřejmě nejjednodušší, takže se nejprve zaměřte na standardy, jako jsou bílé, světle modré a světle růžové, přesuňte se do jasnějších barev a vzorů, jako jsou pruhy, šeky nebo ginghamové verze. Vždy mějte na paměti, že byste měli být více obchodně než příležitostné, takže noste pouze košili, pokud se límec může postavit bez kravaty.

SHOP @ MR PORTER

Kalhoty

Vzhledem k poklesu obleků v kanceláři v posledních letech jsou kalhoty důležitější než kdy jindy. Takže začněte investovat. Chinos - v střední bavlněné tkanině - jsou vaše volby pro volbu semifinále. Stick s klasickými barvami - námořnictvo a velbloud - a rozhodnout se pro fit, který je štíhlý, ale není hubený.

$config[ads_text5] not found

Kalhoty se oddělují, opět ve víceúčelové barvě, jsou dalším krokem nahoru, odvádějí se do šedé nebo béžové, zejména v zimě v bohatém flanelu nebo manšestru. Současná posedlost pánských oděvů s ořezanými kalhotami by měla být skutečně minimalizována (investovat do jedné nebo dvou max). Pokud jste nadčasový, držte se pravidelné délky, protože trendy přicházejí a odcházejí.

Konečně jsou džíny vhodné - povolení pracoviště. Jděte na něco víc na formální konec denimového spektra: střední až tmavé praní a absolutně žádné ripy nebo těžké blednutí. Kancelářské džíny by měly být také štíhlé, nikdy hubené. Co se týče jiných denimů? Žádné šortky prosím.

OBCHODNÍ PÁNSKÉ OBLEČENÍ @ MR PORTER

Obuv

Klasické šaty na boty jsou nejbezpečnější, pokud jde o vaši obuv. Loafers, Oxfords, Derbies, brogues a mnichové popruhy budou vypadat všudypřítomně v kanceláři. A bude kompliment každou z výše zmíněných kusů, založené na vašem vzhledu, protože vše je spojeno.

Příležitostné pátky mohou umožnit, aby se do práce dostal minimální, čistý řeznický tenisový kufr, ale stejně jako s jeanovým pravidlem se nejdříve obraťte na svého šéfa.

Pro kvalitu je kůže vždy lepší, při výběru barvy se připojí na černé, hnědé, oxblood a opálení. V létě experimentujte s barvami a dokonce i semišemi. Tato příručka - jak nosit barevné šaty - vám pomůže.

SHOP OBUVY @ ASOS SHOP OBUV @ LUISA VIA ROMA

Volitelná obchodní příležitostné doplňky

Pokud opravdu chcete nějaký outfit, který říká: "Jsem zamířený rovnou na vrchol, lépe začněte vyčistit rohový úřad, ASAP", jste připraveni házet tyto volitelná obchodní příležitostné doplňky do mixu:

$config[ads_text6] not found

Polos

Polo přebírá knoflíky pro snadný obchod. Přijímaný v bavlněném piqué nebo v odrůdě retro knit, lze límec nosit knoflíky na krk, aby byl čistý.

V opačném případě ponechejte tři nejčastěji otevřené knoflíky, které se přirozeně rozkládají, spolu s letní dvojitou bundou a světlými barvami (a mořidlami), které vám pomohou vyrazit na náladu.

Plete

Pokud jste typ, který nosit odvážnější barvy, pak svetr je skvělý předmět oblečení, aby jinak nudné pracovní skříň trochu pop. Vyhněte se svetrům s bláznivými vzory, stejně jako cokoliv s tlustým měřidlem (jako je kabelový úplet).

Správný úplet musí v případě potřeby sklouznout pod sako, ale je dostatečně těžký na to, aby držel své vlastní sólo. Nejlepší jsou v blokových barvách, štíhlý fit a sedět na délce řemenu s jemným žebrovaným lemem a manžetou. Kšiltovky jsou skvělou náhradou blejzrů a slušně lepší s kravatou, vždy opouštějící dolní dvě tlačítka odvolané.

KOUPIT COOL KNITS @ MR PORTER

Poslední slovo: Accessorise

Vychutnejte si tyto základní kancelářské předměty, hrajte si s barevnými a tiskovými kombinacemi a přidávejte nebo odebírajte tradiční obleky pro uvolněný vzhled, který je přeplňován.

A konečně, pokud jde o příslušenství, říkáme, že méně je více. Přidejte koženou fólii na ruční náramkové hodinky a odstraňte kravatu, držte se myšlenky "příležitostné". Tím, že znáte pravidla, můžete je nyní trochu ohýbat a nevypadat jako blázen. Tak to dělají Italové. Sprezzatura!

KOUPIT NĚKTERÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

1/21

Brunello Cucinelli folio

KOUPIT

2/21

Cambridge Satchel folio

KOUPIT

3/21

Společné tenisky pro projekty

KOUPIT

Zajímavé Články

Je čas, aby každý člověk naučil rozdíl mezi formálním a polořadovým

Zvládnutí Rugged Gentleman Look

Kith vytváří první obilovinový bar v New Yorku

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Jeff Goldblum, Jonah Hill & Common