Jak nakupovat spodní prádlo pro ženu, aniž by ji porušovala

Anonim

Pamatujte si, že jste poprvé koupili prádlo pro ženu? Dostali jste dva kroky do obchodu a okamžitě si uvědomili, že ačkoli to znělo jako dobrý nápad zpočátku, nahání nahé na hornaté hromadě horkých uhlíků najednou zní lépe.

Pokud si nejste nějaký druh whisperer, nebo jste vyvinuli telekomunikační síly, které chtějí ženy postavit, volba spodního prádla pro vaši manželku nebo přítelkyni se může cítit jako nemožný úkol. Ale s velkým rizikem přichází velká odměna, a proto věřte nám - získání tohoto práva stojí za to, abyste se během procesu mohli cítit jakákoli agónie. Zde je váš základ pro nákup vašeho dámského spodního prádla, které bude milovat.

"Tvoje zásoba je až do okamžiku, kdy se dostaneš do obchodu. Každá žena si přeje, aby její muž tam koupil spodní prádlo. "

Proveďte svůj výzkum

Rádi bychom vám řekli, že si koupíte spodní prádlo je snadné. To, že v průběhu procesu nenastane žádná krev, pot a slzy. Že bude milovat všechno, co jí dáš, protože pochází od tebe a to je důležitá součást. Ale řekli bys nám lži, a snažíme se to udělat tady. Pravdou je, že z tisíce různých věcí si můžete vybrat (ok, zřejmě přehánění, ale je to hodně), protože existuje tolik různých typů žen. Neexistuje žádná možnost selhání, s výjimkou barvy černé.

Výběr správné spodní prádlo pro vaši paní vyžaduje výzkum. Věnujte pozornost tomu, co již vlastní. Které barvy to gravituje? Jaké styly? Jsou její podprsenky krajkové a ženské, nebo jednoduché, ale sexy? Push-up nebo žádné polstrování? Co se děje v přízemí? Kalhotky tanga? Boyshorts? Bez prstů? Absolutně nejbezpečnější sázka je jít nakupovat s ní (zaznamenávat hlavní body člověka v procesu), a učit se, co se jí líbí a nelíbí.

Na velikosti záleží

Ano pánové, velikost je důležitá. Ale ne to, o čem myslíš. Mluvíme malé, střední, velké, A, B, C a další. Prožijte pohled na něco, co už potřebuje, abyste maximalizovali vaše šance na úspěch. Pokud se to ukáže jako nemožné, nezapomeňte na to, že jste si uvědomili její podprsenku a podcenili její velikost. Protože "Oh, omlouvám se medu, myslela jsem si, že tvoje prsa jsou větší a tvoje prsa je menší", půjde mnohem lépe než naopak. Ačkoli je rozdělení tím, na co chcete, neváhejte tuto druhou strategii půjčit.

Také vezměte v úvahu její typ těla. Vaše zamyšlené gesto se bude okamžitě zdát ne tak přemýšlivé, kdyby se něco zdálo bezvýrazné, skřípané, příliš těsné, příliš volné nebo jinak neuplatněné. Představte si její tělo a představte si, co by na něm vypadalo nejlépe. Zvýrazněte její nejsilnější aktiva. Skryjte kousky, o kterých si je vědomá. Cítí ji nejsevernější a když ji cítí nejsevenější, vypadá ji nejsevernější.

Technické podmínky, které je třeba znát

Spodní prádlo je odvážný nový - děsivý - svět pro většinu mužů. Tolik popruhů. Tolik háků. Tolik slov, které jste nikdy předtím neslyšeli. Promluvme si o několika nejdůležitějších podmínkách, které potřebujete vědět.

Panenka

Krátká, houpavá, sexy kus oblečení na spaní, který často přichází s odpovídajícími kalhotkami. Teplejší sestra noční košilky.

Teddy

Představte si jednodílné plavky, ale sexiější. Teddy je těsné, jednorázové číslo často viděné buď s vysokým řezem nohy nebo řemen zpátky.

Underwire

Přesně to zní - malý drát, než běží pod šálky podprsenky, aby vytvořil tvar a nabídl silnější podporu. Je to nutnost pro každou ženu, která je větší na vrcholu nebo která chce zdůraznit její štěpení.

Soft Cup

Opak. Měkký šálek je podprsenka bez drátu, která poskytuje světelnou oporu. Ty jsou nejlépe uloženy pro menší a pevnější rozbité.

Demi Cup

Populární styl podprsenky s šálkami, které jsou částečně odříznuty, aby odhalily horní část prsou. Demi poháry nabízejí méně pokrytí než plný pohár, ale více než podprsenka s balkonem. Rozhodně sexy.

Plné pokrytí

Podprsenka s plným pokrytím pokrývá většinu prsou, která nabízí větší pokrytí a podporu než jakýkoli jiný druh podprsenky. Perfektní volba pro plnohodnotné postavy a více sebevědomé dámy.

Bustier

Zpevněný jednodruhový živůtek, podobný korzetu, který se rozkládá od poprsí po pas nebo kyčle. Bustier je opotřebovaný pro podporu a udržení daného tvaru díky flexibilnímu kovovému nebo plastovému vykostění, které běží po celé délce. Na rozdíl od korzetu jsou tkaničky upevněny háčky a očka.

$config[ads_text5] not found

Korzet

Korzet převede bustier na další úroveň. Jsou tužší a silnější, s tužším vykostěním a přikrývacím uzávěrem, které dávají uživateli ušlechtilou postavu přesýpacích hodin. Mysli na klasickou dívku.

Pás Cincher

V podstatě menší verze korzetu. Pásová municka má také vertikální vykosťování a šněrování nebo háček a oko, ale začíná u žeber a končí nad boky. Účinkem při utažení je pouze zmenšení pasu na jeho nejmenším místě.

Chlapecké šortky

Roztomilé, často krajky, nízké, hip-objímání kalhotky. Tito kluci nabízejí více pokrytí než jiné typy kalhotek.

Thong vs G-String

Koncept zde je stejný - hýždí je ponechán vystaven - ale provedení je mírně odlišné. Oba mají trojúhelníkový přední panel, ale řemínek má o něco více tkaniny na zádech, zatímco g-string má přesně to, co název znamená: tenký řetězec.

Co hledat

Když se utopíte v nekonečném moři hedvábí a krajky a popruhy pro koho víte, co je, je snadné uvažovat nad tím, že ženy odvážejí navždy, jen aby se znovu nepodívaly na spodní prádlo. Mějte pádlo. Nenecháme vás jít. S několika klíčovými body si pamatujte, že toto moře se najednou stane louží.

# 1 Doplňkové barvy

Můžeš milovat myšlenku vaší dámy v červeném odstínu vampy, ale ona? První krok spočívá v tom, že víte, jaké barvy má již ráda (snadně se to prostě věnuje pozornost). Druhým krokem je pochopení, jaké barvy se doplňují pro její vlasy a tón pleti. Rychlé vyhledávání Google by mělo být schopno poskytnout odpovědi, pokud je nemůžete zjistit sami. Když pochybuje, vždy spadne na černé.

# 2 Její styl

Opět to vyžaduje skutečnou pozornost tomu, co nosí. Je to hezká a klasicky dívčí? Roztomilé a květinové? Sexy tvá? Tmavé a kudrnaté? Koupit kůži a PVC pro někoho, kdo je vždy v krajkách a florals pravděpodobně není vaše nejlepší sázka. Vezměte si na vědomí to, co již má tendenci k tomu gravitovat a jít odtud.

$config[ads_text6] not found

# 3 Textura

Dotkněte se všechno (jen to, co víte, nedělejte to strašidelným způsobem, který vás vytáhne z obchodu). Pokud se vám nepodaří, aby to bylo hezké, nekupujte je. Pokud je to příjemné na dotek, bude se jí na těle cítit hezky. Bavlna je měkká, ale trochu nudná pro zvláštní nákup. PVC a kůže jsou zábavné, ale výrazně těžší. Lycra je neodpustitelná a proto nevhodná pro všechny, ale nejspolehlivější ženy. Krajka, satén a hedvábí jsou vždy bezpečné volby.

# 4 Jednoduchost

Ano, ta strappy 5-dílná věc vypadá skvěle na manekýn, ale dokážete si to představit? Nebo je to možná ještě důležitější, když to odnesete? Pokud nemůžete zjistit, kde jsou všechny kousky puzzle, šance, že ani ona nebude schopná. Jednoduchost je často nejsexiovější.

Znát vaše značky

Ah, paradox volby. K dispozici je tolik možností, což znamená, že je snadné se dostat ohromen a vyvrátit nic. Neexistuje žádný nedostatek značek spodního prádla, které by vytvářely návrhy pro všechny tvary, velikosti a chutě, ale to jsou některé z velkých jmen, které byste měli znát.

Sass & Bide

Spodní prádlo společnosti Sass & Bide je sexy, ale nebude vám posílat dluhy. Najdete zde směs základních kusů a sezónních trendů, klasických stylů a odvážných odchodů. (Cena: $ 80 - $ 140)

La Perla

Společnost La Perla, která byla založena v Itálii v roce 1954, vydobyla krásné, vysoce detailní kusy spodního prádla, které budou dělat prohlášení a plakat kreditní kartou. La Perla je luxusní, smyslná a nadčasová ženská. (Cena: $ 300 - $ 500)

Agent Agent Agent Provocateur

Znáte Agent Provocateur jako tvůrce spodního prádla na bázi bankovních účtů a super sexy videí, ale možná nebudete znát L'Agent, levnější spolupráci spodního prádla od Penelope a Monice Cruz a AP. Je to sexy, zábavné a ve tváři. (Cena: $ 100 - $ 150)

Body k zapamatování

  • Jsou zapotřebí, že se snažíte a pomáháte vám. Neboj se. Držíte sílu.
  • Z tohoto poznání je znalost moc. Nezůstávejte bez její velikosti.
  • Nezapomeňte si uvědomit tyto tři věci: Komfort, pohoda a c.
  • To, co ji chcete vidět, je velmi důležité. Chce, abys byl taky šťastný. Přemýšlejte o její oblíbené barvě, pak si vyberte styl, který byste ji chtěli vidět, hodit bičem a ručními manžetami, abyste si mohli dobře uvědomit a vy jste získali hezký výdělek.
  • Celkově je pravda, že když jí představíte dárkovou krabičku, můžete ji považovat za uvedenou.

Zajímavé Články

Je čas, aby každý člověk naučil rozdíl mezi formálním a polořadovým

Zvládnutí Rugged Gentleman Look

Kith vytváří první obilovinový bar v New Yorku

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Jeff Goldblum, Jonah Hill & Common