Jak přijmout brutální pravdy života Nemůžete se změnit

Anonim

Kolik věcí je ve vašem životě, které jste si přáli, byly jiné? Možná přirozená barva vlasů? Vaše výška? Vaše in-laws? Nebo ekonomika?

Pokud jste to chtěli, jsem si jist, že můžete najít věci, které byste chtěli změnit o sobě nebo o světě, ve kterém jste. Ale opravdu chtěli být v neustálé touze měnit to, co život zažívá?

Je to téměř nemožné. Je pravda, že myšlenka, že potřebujete změnit něco, co nemůžete, je úplně odvráceno od toho, co žijete v životě. Nepřijímání je jednou z největších příčin utrpení.

Ve světě zavěšili na tom, jak ukazují, jak jsou dokonalí a jak úžasný je jejich život, neustále se snažíme změnit a zlepšovat. Myšlenka na to, co je perfektní, nás vzalo od přijetí dokonalosti toho, co je.

"Neustále se snažíme ovládat naše životy spíše než být ve stavu toku."

Jsem si jist, že existují věci, které byste chtěli změnit. No, mám pro vás pár návrhů. Ty vás mohou osvobodit od nutnosti změnit, jako nikdy předtím.

Zvolíte to

Stejně jako by vás mohlo otravovat nebo být těžké slyšet, všechno, co prožíváme, se rozhodneme prožít. Pokud to můžete přijmout, pak místo toho, abyste se podívali na věci s úsudkem, proč se snažíte podívat, co jste získali ze zkušenosti? Zeptejte se sami sebe: Co jsem se dozvěděl o sobě?

Cítím to všechno

Obvykle to nejsou okolnosti nebo věci, které chceme změnit. Opravdu, to je to, o čem cítíme, že už nechceme zažívat. Takže místo toho, abyste odolávali, objasněte, jak se o něm cítíte, aniž byste se snažili zbavit se emocí. Jedná se o důležitý krok, který nakonec dovolí, abyste se za vašich současných okolností cítili svobodně.

Písek z písku

Představte si, že jste se podívali zpět na váš život, jakmile to bylo hotové a popraskané. Pokud jste vzali všechny věci a okamžiky, o kterých jste si mysleli, že v té době záleží, pravděpodobně byste mohli vyplnit celou pláž s zrny písku představující každou chvíli. Někdy se dostáváme do věcí, o kterých si myslíme, že zapomínáme na velký obrázek. Vezměte si to, o čem si myslíte, že jde o zrno písku a pokračujte dál. Je pro vás mnohem víc. Proč dovolit, aby jedna věc vyčerpala veškerý prostor, když se tolik instaloval pro vás?

Důkaz

Přítel implementoval tyto tři věci. Je nad rámec radostí o možnostech života - bez ohledu na její okolnosti. Byla jí jen osmnáct, když téměř zemřela při nehodě.

Byl to zázrak, který přežila. Zlomila ji zpátky a bylo jí řečeno, že už nikdy nebude chodit. Zůstala opět chodit, i když má stále zranění, která by zasáhla každého z nás. Jedním z nich je, že nemůže ovládat svůj močový měchýř. Ona doslova wets sama sebe každý den.

Hledala jsem štěstí, dokud přijetí nepřineslo štěstí ke mně.

- Noah centineo (@noahcent) 20. srpna 2018


Úžasná věc je její úroveň přijetí. Kdybyste se s ní setkali, nebyli byste schopni říci, že byla dokonce dokončena jejími komplikacemi. Její žízeň po životě je neuvěřitelná. Připomínám, že v životě mohou být věci, které se nemůžeme změnit. Ale můžeme se rozhodnout přijmout je. Přijetí těchto věcí je všechno. Dar života je něco mnohem cennějšího. Nemělo by nás nikdy oloupnout tím, že nemáme vůli přijmout, co je, a užívat si možností této nádherné cesty, kterou nazýváme životem.

Takže přestat hrát malý. Udělejte si čas, abyste přijali svůj život za to, co to je. Pak zjistíte, že se vaše okolnosti změní, aby vás podpořily tak, jak jste si nikdy nepředstavovali. Ale také můžete konečně získat pocit štěstí bez důvodu.

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny