Skrytá funkce Apple odhaluje jen to, jak jste závislí na Instagramu

Anonim

Víš, jak se vaše whisky-plýtvání samo sabotuje střízlivé, že je to rozlišovací schopnost? Takže stejná neschopnost pozdějšího uspokojení se stane ještě více ostřejší díky skryté funkci iPhone, která ukazuje, jak jste na Instagram závislý.

Pokud si vezmete náladu na nastavení baterie vašeho mobilu, měli byste nyní vidět přesně, jak dlouho strávíte rozptýlení aplikací jako Facebook a Instagram. Dotkli jsme se chladného vzduchu, očekávali jsme, že uvidíme solidní tři nebo čtyři hodiny.

Málokdy jsme věděli, že naše zvědavost se chystá vybuchnout v našich tvářích. Ukázalo se, že na Instagram sám za týden trpíme 11, 2 hodiny života.

Rozpačitě jsme narazili na Geoffa Quattromaniho, technického komentátora a editoru životního stylu EFTM, abychom se zeptali, jestli bychom se měli podívat do rehabilitace. Naštěstí pro nás: má stejný problém!

"Nedávno jsem začal sledovat mé aktivity na svém telefonu, abych zjistil, kde je moje pozornost.3.3 denně na Instagram není neobvyklé."

Na otázku, zda si uvědomí, že se na telefonu tráví více času, řekl: "Jistě, naše telefony obsahují aplikace, které řídí naše životy, ať už komunikují s lidmi nebo si rezervují jízdu, žijeme v této obrazovce. "

"Jsou to dny, kdy je používáme k telefonování a hrát Snake."

Ale není to nutně špatná věc, tvrdí. "Myslím, že z hlediska produktivity, " říká, "Kontrola našich telefonů, posouvání kanálů Insta atd. Může být skvělý způsob, jak se vyladit a pak se vrátit k tomu, co musíme udělat. Je to nejrychlejší metoda útěku, ukazuje vám věci, na které byste se mohli usilovat - a mohli by být motivátory k tomu, abyste pracovali trošku těžší, nebo otevřete svou peněženku. "

"Problém, " pokračuje, "přichází z udržení telefonu vedle klávesnice a rozptýlení oznámení, že nemůžete čekat na kontrolu." Právě proto: "Nastavení času, abyste zkontrolovali telefon, je zvykem, co mnoho lidí potřebuje přijmout jako smoko starých časů. "

To může způsobit vážné problémy s vaší produktivitou, plynoucí do vaší psychie, aniž byste si to uvědomili. Studie tohoto týdne například ukázala, že sporadicky kontrola vašeho smartphonu při učení dovedností významně ovlivňuje váš výkon při testování.

Podle Geoffa: "Je to špatná věc, pokud ovlivňuje vaše lhůty a lidi kolem vás." Pro něj je nejhorší dopad chytrých telefonů na moderní život: "Jak často lidé stále vyzvedávají své telefony, když jsou v rozhovoru s přáteli a rodinou. "

"Jestli vám na telefonu, nikdo neodvažuje přerušit někoho na telefonu. Tak proč je v pořádku, když je situace obrácená? Pokud s vámi mluvím osobně a telefon pípá nebo zazvoní, proč by nás to měla přerušit? To je místo, kde si myslím, že lidé zapomínají, co je opravdu důležité. "

Ale zpět do práce: telefony nás odvádějí od našeho "průtokového stavu", v němž jsme nejvíce produktivní, což nám umožňuje jednat na každém polo-líném rozmaru, přerušení našeho vlastního myšlenkového procesu, abychom měli přestávku, kterou bychom jinak neudělali.

Pro ty z nás, kteří nemají žádnou vůli, má Geoff pár triků, které zvýší produktivitu. "První částí je poznání. Instalace aplikací, jako jsou Moment a LifeCycle, vám poskytne dobré představy o tom, co se děje ve vašem dni ao tom, jak jej utrácíte. Chcete-li jej snížit, je důležité nastavit cíle. bylo to včera v Instagramu 3 hodiny? Podívejme se, jestli to dokážeme snížit na 2 hodiny následujícího dne. "

Můžete také: "Zeptejte se kolem sebe na pomoc (protože) častěji než ne, jsou lidé kolem nás ovlivňováni používáním telefonu. (Takže) řekněte jim, aby vás zvedli, nebo si položili telefony uprostřed stolu během jídla. "

Tato závislost se stává tak silnou, že další aktualizace zařízení iOS pro zařízení Apple byla navržena tak, aby vám pomohla omezit. To znamená, že aplikace jako Moment už nebudou vyžadovat - protože systém iOS bude mít vestavěný systém, takže budete moci také nastavit skutečná omezení používání vaší aplikace tam, kde po, řekněme, 2 hodiny použití v 24hodinovém období, zvolené aplikace ztmavnou, což vám dává znamení, že jste použili čas na den.

Zajímavé Články

Je čas, aby každý člověk naučil rozdíl mezi formálním a polořadovým

Zvládnutí Rugged Gentleman Look

Kith vytváří první obilovinový bar v New Yorku

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Jeff Goldblum, Jonah Hill & Common