Zde je návod, jak se vyhnout tomu, aby vypadal jako brambor na fotografiích

Anonim

Každý chce být fotogenní, i my muži. Toužíme po jedné fotografii, díky níž vypadáme, že jsme osmkrát hezčí než jsme skutečně. Jeden pro profil Facebook, Twitter a Instagram, který zachycuje oko dívky našich snů. Zde je pět jednoduchých tipů a praktických pravidel, které vám pomohou lépe vypadat lépe.

Nikdy si nepijte v ruce

Stačí dát svůj drink na nejbližší stůl

Některý chytrý člověk kdysi řekl, že nikdy nechytí vaše fotografie s pitnou sklenkou v ruce. Souhlasíme, není to dobrý vzhled a často vás může vypadat více nepříjemně než úžasné. Nápoj prostě visí jako další přílohu. Toto pravidlo zahrnuje pivo, víno a šampaňské. Jeden nápoj, který je přijatelný, je Pina Colada, ale pouze pokud jste na Windsurferu.

Zjistěte, která tlačítka by měla být hotová

Vždy jeden, nikdy spodní

Ať už nosíte košili nebo sako (nebo oboje), měli byste nejlépe dostat svůj dům do pořádku a zjistit, která tlačítka by měla být hotová. Za prvé, pokud máte na sobě kravatu, pak by měla být vždy horní tlačítko vašeho košile. Žádná z těch volných kravat. Je to jen líný. Pokud máte na sobě sako, nezapomeňte (pokud to uděláte), pak se ujistěte, že je to pouze horní tlačítko. Totéž platí pro obleky s dvojitou čepicí. Pokud máte na sobě kalhoty (a doufáme, že jste), zkontrolujte, zda je vaše léta příliš hotová.

Vyhněte se příznakům gangů

"Co mám dělat s mými rukama ?!"

Jak tento trend zachytil s lidmi, které nikdy nebudu vědět. Značka gangu by měla být vyhrazena pro drobné noční kluby, které nejsou na fotografiích pěstovány. Uložení paže kolem vašeho bratra je v pořádku, ale ujistěte se, že stojíte rovně a nehazujete míru, peeps nebo loutkové signály.

Dokonalý úsměv

Zatraceně, Josh!

Není nic špatného, ​​když zdokonalíš svůj úsměv a vykouříš svou vnitřní špičku. Věnujte pozornost všem děsivým fotografiím sebe a dozvíte se, co NEBUDE. Nad úsměvem, s křížovými očima, nadměrným blikáním a přemýšlením o pudinkovém whistu, který by se měl dostat do očí, byste se měli vyhnout. Jakmile to uděláte správně, je to vaše po celý život.

Nikdy se nedívejte na fotoaparát

Jenom náhodou je Steve McQueen

Steve McQueen, Marlon Brando a Neville Bartos měli jednu společnou věc. Často se k nim přemýšleli v upřímných chvílích. Momenty zachycené v čase, které budou existovat po mnoho generací. Pokud jste si vědomi, že máte kameru, pak ji ignorujte, zpomalte pohyby, bavte se a s trochou štěstí vás zaujmou ve vašem krásném okamžiku.

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny