Zde je návod, jak se vyvarovat strachu Skinny-tuk tělo

Anonim

Představ si toto. Zahřívání počasí a každoroční putování na místní plavecké místo je v plném proudu. Neposkvrněná hledající těla jsou rozptýlena přes písek, jako je beached velryby sporty šest balíčků, masivní čtyřkolky a levné bronzer. A pak si sundáš košili.

Žádný člověk by nikdy neměl být vystaven trápným účinkům slabého tuku. Je to strašný prostor ve tvaru těla, v němž nejste přesně tlustý, ale ani dostatečně svalnatý na to, abyste předstíral hněv. Zamyslete se nad mužskými prsníky, muffinovými špičkami a želatinovými rameny.

Naštěstí existuje způsob, jak se zbavit obávaného hubeného tučného pohledu právě včas pro košile - mimo sezónu. Poslouchejte a vypijte to.

Co způsobuje Skinny-Fat?

Součástí jakéhokoli dobrého řešení je znát původ problému. Fenomén s hubnatým tukem je podle Jordana Pondera, odborníka na fitness a zakladatele Paramount Recreation Club.

Říká, že lidé s hubenými tuky jsou ti, kteří často mají obrovské víkendy, tvrdě pracují a pak stresují, a zanechávají málo času nebo energie pro pravidelné cvičení a stabilní stravu.

"Kožní tuk je výsledkem vysokého výkonu během týdne. Děláme opak toho, co je klíčem. To je konzistentní během týdne a pak o víkendu nějaké zpomalení. "

Jinými slovy, hubený tuk vznikne, pokud spojíte nepřítomnost fyzické aktivity bez získání podstatné váhy. Ponder jednoduše považuje toto za nevhodné.

"Lidé s nízkou hladinou tuku, kteří mohou vypadat dobře pod šaty, nemají horní tělesnou sílu a nemohou si dělat bradu, " říká Ponder.

"Mírně větší osoba, která udeří do posilovny, má alespoň sílu a koordinaci. Kožní tuk je nepřítomnost chudé svalové hmoty. "

Jak zbavit Skinny-tuk

Existují specifické způsoby, jak zaměřit na efekty chudého tuku, a to vše začíná změnou myšlení, zatímco nahrazuje některé kardio s zvedacími závažími.

Zapomeňte na váhu

Na co by se měli zaměřit lidé se slabým tukem, je jejich procento tělesného tuku, protože to připisuje vypadávání křehkého tuku. Tělesná tělesa s obsahem tuku obsahují 16-25% tělesného tuku a ideální je snížit tyto hodnoty mezi 9-12%. Tímto způsobem přidáte definici k tělu včetně hrudníku a abs.

Spustit méně, zvednout více

Kardio je skvělé pro srdce a celkovou kondici, ale nedělá vám žádné výhody při vyplňování toho trička XS, pokud je to všechno cvičení, které děláte. Zvedání závaží je nejrychlejší způsob, jak nahradit tuk svaly v kluzkých klucích.

Ponder říká, že dělat cvičení push / pull nohy, jako je dvacet tlačí nahoru od země je dobré místo začít. Odtud jsou to hlavní silové cviky, jako jsou výtahy, mrtvé výtahy, burpees a další hybridní pohyby, které vám pomohou vypadat řez v co nejrychlejším čase.

"Získat základní zakládající základnu je cílem, zda se jedná o prodloužení nebo sedění, " říká Ponder.

Jakmile je silový trénink v plném proudu, nezapomeňte nepřetržitě měnit cvičení nebo zvýšit váhy a opakování tak, aby svaly nadále rostly. Je to tak snadné, jako změnu barbely na činky. Pokud pociťujete bolesti poté, děláte to správně.

Kick vaše stravovací návyky

Zbavování kožního tuku je kombinací cvičení, konzistence a stravy. Jinými slovy, snížit pití, kouření a binging potravin. Zvažte poznámky, že vyhýbat se hubenému tuku znamená mít malé dávky krmení tři až pět jídel denně - v ideálním případě pět.

"To je snídaně, ranní čaj, oběd, odpolední čaj a večeře. Lidé, kteří trpí tlustým tukem, přeskakují snídani, mají kávu, mohou mít kousek ovoce a pak mají masivní oběd, jako je thajské těsto. "

"Poté už moc nejí, přijdou domů, napijí a pak vejdou na večeři."

Špatný nápad. Být křehký tuk je podle expertů časová bomba. Jak vysvětluje Ponder, zřídkakdy uvidíte mnoho lidí s hubeným tukem ve středním věku - buď jde z kopce nebo se zvedne.

Přestaňte být Lazy

Tlustý tuk se velmi snadno zbaví v poměrně krátkém čase (10 týdnů), ale problém vychází z toho, že muži s hubnatým tukem začínají být líní. To je to, co prodlužuje trvání těla s hubeným obsahem tuku až do měsíců a let.

Jako takový, jíst špatně a jíst velmi málo je podvodník, zatímco pití a kouření bude složit.

"Jsou-li konzistentní, výsledky budou velmi rychlé, " říká Ponder.

"Nemají hmotnostní posun, takže zisk síly základny může být velmi snadný v těchto čtyř až šesti týdnech disciplíny."

Takže se stěhuj, ty velkolepý hajzl. Podívejte se na tyto jednoduché cvičení, které vás zvětší, rychleji.

Zajímavé Články

10 ohromující americké modely, které potřebujete vědět

Fotografická historie herních ovladačů

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Ryan Gosling a Harry Styles

Khaki obleky jsou nejteplejším lístkem letos v létě - získejte inspiraci o tom, jak nosit vzhled