Ztráta vlasů není konec, je to, jak ho nosit, když ho ztrácíte

Anonim

To se týká přibližně 70% mužů během jejich života. A 25% mužů ukáže první známky zralého stáří kolem 30. Mluvím o plešatosti mužských vzorků nebo o vypadávání vlasů . Od ztenčení kolem koruny nebo chrámů až po plnohodnotný plešatý, statistiky ukazují, že nejste sám v tom, že jste folikálně zpochybňováni.

Pojďme diskutovat o problému a naučíme se, jak to zvládnout v každodenním životě - hlavu.

Proč se vlasy ztrácejí

Ztráta vlasů je způsobena jak environmentálními, tak genetickými faktory. Špatná strava, stres a nehledě na sebe obecně spadají do dřívější kategorie; zatímco druhá je dědičná, a proto nemůže být kontrolována.

Definovaná jako plešatost mužského typu nebo androgenetická alopecie, tento typ ztráty vlasů je způsoben nadměrnými hladinami dihydrotestosteronu (DHT), mužského hormonu, který způsobuje, že folikuly oslabují a zcela přestanou pracovat.

Jako způsob, jak se připravit na budoucí plešatost, podívejte se na svůj rodokmen - zejména na svého dědečka. Gén pro ztrátu vlasů (stejně jako vaše výška) se říká, že se nese na straně matky, takže se podívej na svého otce jako na to, kolik času jsi zanechal.

Ať už je to pravda nebo ne, je pravděpodobné, že bys byl jedním ze sedmi mužů z deseti z deseti mužů, kteří měli nějaký druh ztenčování nebo ztráty vlasů ve vašem životě.

Musíte to přijmout

Vaše linie vlasů se za posledních 12 měsíců zvýšila o centimetr a začínáte být paranoidní; v zrcadle se neustále díval na nějaké znamení, že to tak není. Pak si kamarádi udělají průchodný "plešatý" vtip, když zhasnou vlasy, které zablokují vypouštění sprchy, když si umyjete zámky. Děje se to. Spíše než panice (stres způsobuje vypadávání vlasů, nezapomeňte?), Uchopte.

Vlasy člověka neudělají, je to jen přirozené bohatství, jako má široké ramena nebo silnou čelist. Vychutnejte si pohodlí ze skutečnosti, že někteří "sexiestnější" muži jsou plešatí nebo plešatí (o Jude Law, Bruce Willis nebo Jason Statham?). Trápí se 24 hodin a pokračujte dál.

Zde je několik tipů, jak vypadat účesy, jak čelit ztrátě vlasů a vypadat dobře.

Styling & Příprava

Styling thinning vlasy vyžaduje dobrý vlasy hustý šampon (Kiehl je, Swell nebo Aveda jsou některé příklady), aby posilnil každý folikul. Použijte hřeben s širokým zubem, abyste jemně zkomplikovali zahušťovací stylingový sprej a následně s dobrým úderem vysuňte (vítr zvedá vlasy a zvyšuje objem). Na závěr použijte matný výrobek (nic na bázi oleje) prameny pro plnější vzhled.

Tip: Vyhněte se hrubým vysychání vlasů nebo přes kartáčování vlasů (zvláště když je vlhký, protože vlasy jsou nejslabší).

Hladký receder

Když vaše vlasy začnou ustupovat, je čas jít krátký. Vydejte se k renomovanému holičovi nebo kadeřnici a objednejte následující: Krátký zádový a bokorysý řez s délkou jednoho až dvou centimetrů nahoře a délkou jedné strany centimetru. Trik je udržet boky a kratší kratší k vytvoření iluze "tlustší" vlasy na vrcholu. To funguje dobře u mužů s raným nástupem plešatosti, nebo těch, kteří stále mají většinu svých vlasů na koruně, zádech a stranách.

Vojenský Buzz Cut

Zvláštní řez je zvláště dobrý, pokud se vaše vlasy začínají zužovat na korunu a vrchní část hlavy, takže vypadáte spíše jako mnich než muž. Broušený řez vám dává čistý, přesto podrážděný vzhled s délkou holení v závislosti na tom, jak těžká je plešatina. Požádejte o holicí holící strojek s délkou holicího strojku číslo 3 nebo 2.

Tyto vypadající účesy nevyžadují žádný styl, což z něj činí zběsilý a špatný pohled na plešatého muže.

Nahé holení

Velmi podpisový vzhled, holé holení je jedním z plešatých účesů, které jsou skvělé pro muže, kteří mají velmi málo plešatý, aby věděli, že vlasy mají většinu hlavy. Vraťte se k holičovi ještě jednou (nedělejte domácí práci, dokud nepožádáte odbornou pomoc), kde stylista může provádět nejostřejší holení na kůži bez chyby.

Nyní s plešatou skalpem, ujistěte se, že po sprchování hydratujete hlavu a pravidelně jej ohoďte, abyste ji udrželi svěží a bez chlupů.

Au Naturale

Někteří muži dávají přednost trochu vlasy na hlavě, kvůli strachu, že vypadají jako hanbaři zcela oholený. Možnost je, nechat nechat jakékoliv vlasy, které jste nechali vyrůst, udržet je oříznuté a čisté. Každé čtyři týdny je nutná k holičkám klíč, udržuje si vlasy upravené a zkroucené.

Tato metoda vyzařuje důvěru v nechat přírodě běhat svůj směr a pracovat na vlasy, které jste nechali. Navíc je to dotekový bohemian a umělecký - pokud jste tak nakloněný.

Žádné "převrácení"

Vyhněte se tomu, aby "převracela", jako by nikdy neexistovala. Není to pro stylového pána možnost. Neexistuje žádná skrývá skutečnost, že jste plešatý nahoře, takže držte strany kratší, aby se přehnala vlasy proti plešatým. Křupavý výkřik má nedostatek důvěry a jako toupee skutečně zdůrazňuje vaši plešatost. Lidé se přes to přesvědčí.

Staňte se Hrdinou obličeje

Spousta celebrit s ředěním vlasů obejme obličejové vlasy. Vlasy kolem brady, čelisti a tváří lákají pozornost z plešatějící hlavy. Důležité je poznamenat, že kníračky a kozí kousky fungují nejlépe, na rozdíl od dřevěných vousů. Plně foukané vousy přidávají příliš velkou váhu do spodní části hlavy / obličeje, zvláště když jsou spárovány s holou hlavou.

A vždy si zapamatujte.

Vlasy nejsou všechno. Ano, v posledních letech se stala obrovskou součástí mužského kanovního kánonu, ale bez vlasů vás zbaví stresu stylování každé ráno.

Namísto posednutí nad ztrátou vlasů zaměřte svůj čas a pozornost na orchestrování vražedného oblečení pro práci nebo víkend - nechte si kolegy a přátele, kteří chtějí vypadat jako vy - vlasy nebo vlasy.

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny