Chyby v tělocvičně, které vám zajistí, že nikdy nevidíte zisk

Anonim

Dosažení vašich cílů v oblasti zdraví a fitness trvá víc než krvácení v posilovně po dobu jedné hodiny a přidáním kale stravy. Projděte si vahou a uvidíte spoustu špatných pokusů o cvičení. Tito chlápci se neohrožují pouze zraněním, ale na prvním místě porazí místo tréninku.

Nebuď ten chlap. Níže jsou čtyři běžné a někdy nebezpečné chyby v tělocvičně, které by mohly zabít váš pokrok.

Hodnota oceňování nad kvalitou

Viděli jste kluky, kteří vypadají, že žijí v posilovně, ale nemusíte ukládat spací pytel do skříňky, abyste viděli pokrok. Intenzita záleží na délce tréninku.

Radši byste šel na plný plyn na půl hodiny, než byste to udělali po dobu 2 hodin. Ušetříte čas a získáte lepší trénink, pokud se budete snažit pracovat na vyšší úrovni intenzity. Jinými slovy, není to, kolik minut jste vložili, je to to, co s nimi děláte.

Uvádění příliš mnoho důrazu na čísla

Na rozdíl od vašeho bankovního účtu, vyšší čísla nemusí být nutně lepší, pokud jde o váš trénink. Vaše soutěžní strana se může chtít ubránit tím, že vyskočí 100 stlačení nebo stohování na větší váhu, ale odolává nutkání.

Dáváte více stresu na své tělo, než je připraveno na zvládnutí, je jistým způsobem způsobit zranění a nastavit váš postup zpět. Buďte trpěliví, zvyšujte váhu a opakujte postupně a budete žít, abyste zvedli další den.

Školení pouze pro sílu

"Protahování je pro sissies. Reálné muži zvedají závaží. "Tento postoj vytváří nevyvážený trénink, který zvyšuje riziko zranění a brání vašemu pokroku.

Nechcete zanedbávat žádné významné oblasti fixací na jediný typ cvičení (např. Jen silový trénink). Silní sportovci potřebují kardio. Vyškolení sportovci potřebují sílu. A každý může použít protahování nebo jógu, aby vytvořil flexibilitu a mobilitu kloubů.

Přemýšlející výsledky se odehrávají pouze v tělocvičně

Cvičení je důležitou součástí zdravotního a fitness loga, ale je to stále jen kus. 23 hodin denně, kdy nejste ve výbavě tělocvičny stejně, pokud ne více.

Trénujte tvrdě, jíte správně, pijete spoustu vody, získávejte kvalitní spánek - pro dosažení skutečného pokroku je zásadní zásadní přístup ke zdraví. Nejlepší způsob, jak získat dlouhodobě mimořádnou kondici, je nastavení vašeho životního stylu k podpoře vašich cílů.

Zajímavé Články

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Anthony Mackie, Jeff Goldblum a Paul Rudd

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Zayn Malik, Chris Hemsworth a Brad Pitt

8 Cool & Affordable Slimline hodinky

Cool nápady domácí kanceláře, které vás budou lásky pracovat každý den