Průvodce světovými nejlepšími obchody s tenisky

Anonim

Velkolepý život bastardů není nikdy dokončen bez dvojice čerstvých nohou, které mu pomohou projít tímto velkým špatným světem. Un-zvedněte tyto odpuzující látky proti zápachu, které jste fetiš milující germofób - dnes hovoříme o teniskách, základním předmětu, který muži tohoto světa vyrostli.

Jako scéna, která se stala jedním z nejvíce definitivních streetwear hnutí v uplynulém půl století, sneakersheads budou i nadále diskutovat a rozpoznat každé nové vydání od velkých výrobců. Všechno, na čem teď záleží, je místo, kde je získáte, než skončí na eBay, a to čtyřnásobně vyšší než RRP.

Zde jsou nejlepší světové obchody s tenisky, které udržují nohy šťastně osvětlené.

ZNÁMÍ

KITH je dnes jedním z nejvíce uznávaných jmen v hře tenisky. Díky velkému kouři v New Yorku a podpoře nespočetné spolupráce s těmito značkami jako Nike, Adidas a další, se KITH může pochlubit širokou škálou verzí, ať už jste po špičkové botě nebo něco trochu nejasného. Oni také lodě mezinárodně pro většinu tenisky.

Značky: Nike, Adidas, New Balance, Asics, Saucony, Diadora, Y-3 a další

SHOP KITH

Politika tenisky

Velikosti běžně trvají déle než 3 hodiny po uvolnění vysoce vyhledávaného modelu. Proto je vždy důležité vědět, kdo jiný drží zlatou papoušku, kterou používáte. Sneaker Politika je jedno z těchto míst. Umístěná v USA, obchod nabízí ohromující katalog nejen z velkých jmen, které znáte. Také se tam přepravují na mezinárodní úrovni jako ostatní.

Značky: Adidas, Asics, Lacoste, New Balance, Nike, Puma, Reebok

OBCHODNÍ POLITIKA

END Clothing

END Oblečení založené ve Velké Británii je významným hráčem nejen na tenisové scéně, ale i na celkově luxusní streetwear scéně. Tito kluci jsou neustále aktuální s nejnovějšími premiérami sneakerových vydání a dokonce mají stránku věnovanou odpočítávání nejexkluzivnějších kapek, abyste mohli bojovat s překážkami v době vydání. Oni také dělají mezinárodní přepravu a držet slušné prodeje příležitostně.

Značky: Asics, Společné projekty Converse, Maison Margiela, Plnicí kousky, Rick Owens, Saint Laurent, Valentino, Y-3, Thom Browne

OBLEČENÍ KONSTRUKCE

Přezbrojení

Dopravci skutečných streetwear kopů, které nechávají jejich design dělat mluvit, a ne jejich marketing bude přirozeně gravitovat na Overkill. Jejich tenisky se pohybují od venkovní až po skateboarding až po tenis. Sídlí v Evropě a poskytují mezinárodní přepravu.

Značky: Adidas, Nike, Asics, Reebok, New Balance

OBCHOD OVERKILL

Sneakerboy

Australská premiéra určená pro nejoblíbenější tenisky na světě najdete na Sneakerboy. V čele s Chrisem Kyvetosem je jeho luxusní tenisový koncept v cihelně a maltě určitě v pohodě, ale je to on-line, kde se obchody dělají. Sneakerboy přináší australským zákazníkům exkluzivní verze a modely s velkým názvem tenisky s intuitivním online systémem, který umožňuje lidem vyzkoušet boty v obchodě před potvrzením nákupu prostřednictvím webu. Za pár týdnů budou tenisky dorazit na váš prah. Lehce vydělané peníze.

Značky: Alexander McQueen, AMI, Balenciaga, Buscemi, společné projekty, výplně, Raf Simons, Nike, Rick Owens, Reebok, Valentino, Y-3

SHOP SNEAKERBOY

Nejvyšší a nejnižší

Dalším spolehlivým jménem na online tenisové scéně je místní hráč Highs & Lows. Tito chlápci mají na skladě jen ty nejžhavější modely spolu s některými těžko dostupnými verzemi. Jejich těsný rozsah od vybraných značek usnadňuje sledování toho, koho jste, a místní doprava znamená, že nezničí váš život.

Značky: Adidas, Nike, Reebok, Converse

SHOP HIGHS AND LOWS

Solebox

Solebox v Německu je jedním z úžasných míst, kde se můžete dostat z oblíbených obuvi. Nosit docela slušný rozsah s některými modely, které jsou v našich částech regionu neviditelné. Provádějí mezinárodní přepravu.

Značky: Nike, Adidas, Diadora, Asics, Reebok, Puma, New Balance, Saucony

SHOP SOLEBOX

Chůdka

Ze Spojeného království do Austrálie a téměř všech nejdůležitějších regionů na světě, Footpatrol je online místo, kde se můžete dostat, pokud jste po velkých světcích ve světě tenisky. Jejich seznam nových a exkluzivních vypuštěných tenisky je směšný a je připraven na loď stejně rychle, jak je oznámeno. Chcete slevy? Držte dech na chvíli a můžete najít menší oblečení tenisky ve své velikosti za výraznou cenu. Velké značky a nejnovější tenisky - co víc může člověk chtít.

$config[ads_text5] not found

Značky: Adidas, Nike, Asics, Reebok, New Balance

SHOP FOOTPATROL

Atmos

Japonsko má jednu z nejdůležitějších scén scén pro streetwear a tenisky, takže není žádným překvapením najít Atmos, který se zabývá některými botami s nejvíce japonskými příchutí, které můžete dostat nohama. Japonské exkluzivní modely spolupracují s některými nejžádanějšími světovými vydáními .

Značky: Onitsuka Tiger, Nike, Brooks, Converse, Diadora, Fred Perry, Le Coq Sportif, New Balance, Supra

SHOP ATMOS

JD Sports

Další prodejce tenisky ze Spojeného království je také jedním z nejstarších. Počínaje rokem 1981 se dnes JD může pochlubit širokou nabídkou obuvi s omezenou edicí a exkluzivním designem jak od Adidasu, tak od Nike. Tržby jsou konzistentní po celý rok, takže budete mít možnost uzavřít smlouvu nebo ušetřit na lodi, pokud se vám podaří vyzvednout slušný pár.

Značky: Adidas, Nike, Asics, Puma, Converse, Diadora, Fred Perry, Lacoste, Le Coq Sportif, New Balance, Supra

SHOP JD SPORTS

Neporažený

Neporazitelná byla od roku 2002 na kole a vypořádala se s některými scénami nejlepších kopů. Jejich rozsah je spíše rozsáhlý a obsahuje skvělou kombinaci jedinečných stylů pouličních stylů. Expedice je k dispozici také na většině míst po celém světě.

Značky: Nike, Adidas, Asics, Converse, New Balance, Reebok

SHOP NEBEZPEČNÝ

Titolo

Titolo je náš pravidelný favorit v D'Marge, když dodávají nejnovější kousky znovu a znovu, když se zdá, že jiná místa jsou vyprodaná. Kromě toho, že potřebujete zjistit konverzi měn, všechno ostatní je docela jednoduché s mezinárodní přepravou k dispozici a pravidelné prodeje zajišťuje vám skóre slušné řešení.

$config[ads_text6] not found

Značky: Nike, Adidas, Asics, Converse, Diadora, Le Coq Sportif, New Balance, Puma, Reebok, Saucony

SHOP TITOLO

MR PORTER

On-line destinace pro ty s hlubokými kapsami a zálibou pro luxusní potřeby hlava pouze MR PORTER. Většina by to nevěděla, ale mají také těsnou část tenisky, která jen zásobuje dobrou věc - výhradní vydání od Nike a Adidas spolu s některými nejluxusnějšími tanečními jména Itálie. Budete se muset rychle přesunout, abyste vyzvedli boty, které jsou v poptávce, protože netrvají dlouho na MR PORTER.

Značky: Nike, Adidas, Lanvin, Paul Smith, Balenciaga, Todův, Acne Studios, Converse, Gucci, Valentino, Maison Margiela, Zegna

SHOP MR. PORTER

Sneakersnstuff

Vláda ze Švédska je Sneakersnstuff, internetový obchod, který udržuje krok s nejčerstvějšími trendy, aniž by byl pro zákazníky těžký. Nabízejí směšnou škálu obuvi včetně exkluzivních modelů, které stačí na to, aby každý dospělý muž s obličejem fetišu šťastný. Prodej je také docela obyčejný zde, takže se ujistěte, že se občas dozvědět před placením za přepravu. Mohli byste dosáhnout lepších výsledků, než jste zamýšleli.

Značky: Adidas, Y-3, Asics, Converse, FILA, Le Coq Sportif, Nová bilance, Nike, Puma, Reebok

SHOP SNEAKERSNSTUFF

Zajímavé Články

Je čas, aby každý člověk naučil rozdíl mezi formálním a polořadovým

Zvládnutí Rugged Gentleman Look

Kith vytváří první obilovinový bar v New Yorku

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Jeff Goldblum, Jonah Hill & Common