Průvodce Melbourne je nejlepší svatební a vyrobené míry obleky

Anonim

Jedním z nejdůležitějších věcí v životě člověka je přizpůsobený oblek, který sedí do šatníku vedle cenných hodin a zapomenutých fotografií exes.

Vzhledem k tomu, že v dnešním světě je potřeba najít vhodně oblečený oblek, vzali jsme si svobodu, abychom se vyhnuli zbitému stojanu, aby našli Melbourne nejlepší na míru a na míru. Jedná se o nejlépe přizpůsobené obleky, které Melbourne nabízí.

Sarti Tailors

150 Lonsdale Street

Pro ty, kteří mají po pánském obleku opravdu zvláštní, upadněte do Sarti Tailors. Jejich skupina odborníků se pyšní na nejkvalitnější oděvy za stojanem, aby zajistila silné prohlášení, když vystoupíte s jedním z jejich obleků. K dosažení této úrovně na míru a na míru mistrovství, Sarti spoléhají na více než 100 let kolektivní zkušenosti v obleku podnikání. A ano, také dělají svatební obleky.

Značky: Sarti

Americké krejčí

68 Bourke Street

Americký krejčí byl založen v roce 1950 v době, kdy veškeré americké věci byly považovány za odvážné a moderní. Zatímco v reálném světě to už není pravda, jejich obleky stále zůstávají neuvěřitelně silné a mají dlouhou reputaci pro kvalitní a řemeslné znalosti uznávané po celém světě. Malá velikost obchodu je pro intimní nákupní zážitek, zatímco materiály pro jejich obleky na zakázku pocházejí z celé Evropy.

Značky: americké krejčí

Ermenegildo Zegna

Obchod 1, 45 Collins Street

Doprovodci skvělého oblečení se do Evropy nebudou muset snažit. Velmi vlastní obchod Melbourne Ermenegildo Zegna dodává nejkvalitnější obleky na míru a na míru s dokonalým zpracováním. Vedle exkluzivního čistého evropského šarmu jsou obleky vyrobené zhotovené z australského dřeva a navrženy tak, aby vypadaly vyšší, štíhlejší a širší v ramenou. Konečný výrobek není levný, ale ani kvalita podpisu značky není ani podpisem.

Značky: Zegna

Suit Shop

1A Crossley Street

Suit Shop trvá na osobním vybavení, které zaručuje správné zapojení, takže předem je nutné objednat si schůzku. Krejčí všichni vycvičili Patrick Johnson z P. Johnson Tailors, takže je to dost solidní sázka, že tito kluci vědí, co dělají. Oblek zde trvá přibližně 4-6 týdnů, než dorazí po počáteční montáži.

Značky: Suit Shop

Carbone Master Krejčí

297 Lygon Street, Brunswick

Vlastní Melbourne otec a syn výkon duo Pino a Dominic Carbone, tento rodinný podnik slibuje prémie látky ve všech svých oděvů. Důležitější je, že vycházejí ze tří hlavních principů, kterými je vybudovat: Exaktní kvalita, pozornost na detail a atmosféru staré školní elegance, kterou nenajdete nikde jinde. Založena v roce 1959, dvojice se umístila jako vážný uchazeč v místní krejčovské firmě. Zajišťují také svatební obleky, formální oblečení, trička na míru a moderní kabáty.

Značky: krejčovství

P. Johnson

1 Crossley Street

Patrick Johnson a Tom Riley jsou dapperové pánové, kteří udělali P.Johnsona jméno, které je dnes. Tým bude klienty řídit prostřednictvím všeho a všeho, co se týče zakázkových objednávek z měření, tkanin a stylů. Tyto informace se pak dopravují do Evropy, kde oživuje oblek na míru.

Značky: P. Johnson

Související: Průvodce k nejlepším krejčím Sydney

Joe Black

149 Little Collins Street

Joe Black se pyšní tím, že vytváří obleky pro všechny typy mužů, ať už jste profesionální potápěč nebo advokát.

Joe Black je na zakázku a obleky vyrobené na míru jsou navrženy tak, aby vydržela, zatímco jejich prodejna sama je jako mužská jeskyně zásobená sladovým škótcem a studeným pivem během konzultace. Je to nejlepší? Vlastní obleky jsou připraveny pouhých čtyři týdny po konzultaci - ideální pro ty události na poslední chvíli.

Značky: Joe Black

Oscar Hunt

43 Hardware Lane

Jste-li člověk, který touží po malebném maloobchodním prostředí obklopeném všemi věcmi, pak je Oscar Hunt určeným vaším cílem. Jejich obleky na míru jsou na místě, kde si zákazníci mohou vyzkoušet sbírky nebo si vybavit mezi luxusní kožené křesla. Rozmanitost je také vítězným rysem Oscara Hunta, který se snaží dodat hotové obleky, které odrážejí osobní styl.

Značky: Oscar Hunt

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny