Průvodce Jeans značky pro dokonalé přizpůsobení

Anonim

Od cowboyů až po hippies, indie rockerů až do preppy jocks, džíny jsou to jeden módní předmět, který překonal čas, pohlaví a mnoho módní šatníku. Proto je nalezení nejlepších značek pro muže v dnešních dnech stále ohromné.

Ale džínová džínová otevřenost vůči masám neznamená, že by si pár koupil přirozeně. Je nezbytné věnovat čas tomu, abychom porozuměli tomu, že je vhodná a tkanina. Poté přichází značka, která vyhledává značku, která se dokonale vyznává s aspekty vhodnosti a tkaniny. Nebo můžete jen dostat své džíny na míru a na míru.

Naštěstí existuje průvodce nejlepších značek džínů pro muže důkladně prozkoumané a psané pro vás.

Než jdete do nejlepších značek v denimu, podívejte se na denimspiration. Náš výběr obrazů by měl mít svůj mozkový tikot na tom, co je v pohodě a co je blázen, pokud jde o mužské džíny.

Denim od Vanquisha

Dobré džíny a japonské řemeslníky jsou jako dva hrách v koši, který by neměl přijít jako šok při kontrole japonské značky Denim od společnosti Vanquish. Ctižádostiví posádka si stanovili cíl "ztělesnit stylový mužský ideál". V zájmu dosažení tohoto cíle vytvářejí denim inspirovaný streetstylem, který bude mít doma s vaší kombinací tenisky / trička. Jejich nejoblíbenější částí je neustálá spolupráce s Fragmentem, ale běží časté kolabu - zajišťuje, aby jejich džínové nezůstávaly a vždy mají něco zvláštního, aby lidem nabídli. Dávejte pozor na novou spolupráci po celý rok, abyste se osvěžili až k vašemu streetwear skříni (protože nebe zakáže, že jste chyceni na sobě stejné věci dvakrát).

KUPUJ TEĎ

Rag & Bone

Rag & Bone z NYC jsou mladší než někteří z jejich konkurentů, kteří v roce 2002 vyvrcholili, ale to neznamená, že se dostanou kratší. Ve světě offshore výroby, R & B ještě produkuje některé z jejich linek v New Yorku, používat horní zářez okraje bez selhání. Rag & Bone čerpají inspiraci z čistého krejčovského dědictví, ale přesto nabízejí tvrdé drsné džíny pro kluky, kteří nemají luxus po celý den sedět na kancelářské židli. Původně omezený na několik obchodů na Manhattanu, Rag & Bone právě přistál dolů, takže žádný stres na poštovné poplatky - můžete se postavit v páru u Davida Jonese.

KUPUJ TEĎ

Spellbound

Pravděpodobně se vám zjevněji zdá, že Japonsko vede boj při výrobě tvrdých džínů, které by mohly přežít jaderný Armageddon. Spellbound patří třetímu nejstaršímu výrobce denimů v Japonsku, firmě Domingo Company (také stojí za to hledat soupravu bez denim). Jejich styl je na pevném konci spektra, takže je pro pevné dny pevnou volbou v kůlně nebo na kole. Spellbound hrdě nosí značku Made in Japan a jejich džíny jsou obvykle 14oz, takže jsou všestrannou středovou konstrukcí, která vás nenechá v žádném klimatu ani ročním období. Konkurenceschopné ceny, takže rozhodně stojí za to podívat se.

KUPUJ TEĎ

Albam

Albam kombinuje stálé ruce anglické výroby s džínovým modrým čipem vybraným od japonských výrobců. Nabízejí malý, temperovaný výběr džínoviny, který nemá žádnou fantazijní šití, roztržení nebo detaily, které podkopávají jejich nesmyslný, utilitární étos. Jedná se o kit, který je ideální pro každodenní výlety a je vyroben tak, že se nebudete muset starat o to, abyste v blízké budoucnosti uskutečnili druhý výlet do obchodů. Albam se nenachází v žádných obchodech v Aussie, a tak skočte na pana Portera za opravu, pokud nejste brzy uvidíte Big Ben.

KUPUJ TEĎ

Balmain

Vznikající v poválečné Paříži, Balmain se od roku 1945 dostává do konkurenčního žebříčku vysoké módy. Předtím, než se dostanete naštvaně, Balmain není taková vysoká móda, kterou vidíte pouze na přistávací dráze nebo ve fotbale. Jejich současná sbírka je poměrně minimalistická, s omezenými barvami a štíhlým šitím. Podíváme-li se na denim, jejich bikerové džíny nebudou vypadat z místa s knoflíkem nebo prostým odpalištěm. Snadno začlenit do stávajícího šatníku, aniž byste vypadali, jako byste právě opustili Pařížský módní týden. Nyní jsem zmínil, že Balmain je luxusní značka, že? Džíny Balmain vás mohou vracet přes grand, takže pracujte na vážném rozpočtu před tím, než se rozhodnete pro dvojici.

KUPUJ TEĎ

Nudie Jeans

Ethos švédské značky Nudie Jeans má za úkol vyprávět příběh. Dvojice nudí se postará o svůj vlastní charakter díky opakovanému potápění, jedinečnému životnímu stylu a chování chlapíka, který je nosí. Každý pár je tedy jiný. V těchto dnech se vaše ruce na dvojici nudí stalo něčím sartorialským obřadem pasáže; jemné kývnutí na džínovinu, které znáte vašeho podniku (nebo předstírat). Společnost Nudie provozuje také opravny v různých městech po celém světě, což je praktická příležitost pro chlapce, kteří svou soupravu tlačili jen trochu daleko a nemají práci za nimi za opravy doma (což je většina z nás) .

KUPUJ TEĎ

Dolce & Gabbana

Vytvořené jako spolupráce mezi italskými designéry Domenico Dolce a Stefano Gabbana, jsou D & C dobře známé pro okázalé dráhové show, které normální kluci jako vy a já nikdy nedostanou pozvání. Když to odložíte, luxusní značka nabízí obrovský výběr džínoviny pro každou událost, kterou jste si mohli představit. Nedělám si legraci. Pokud ho nemůžete najít u společnosti D & C, jste pravděpodobně nesnesitelný perfekcionista, s nímž nikdo nemá rád nakupování. Budete mít možnost nalézt džíny s rovnými nohami, které jsou perfektní pro líný volný den, vedle štíhlé bílé varianty, která bude vypadat jako hořčice s blejzrem pro koktejlovou akci. Sjednocující charakteristikou je štítek vyrobený v Itálii, takže budete muset vypadat docela těžce na chybu ve výrobním procesu. Jsou na horním konci cenové stupnice, ale víkend mimo piva vás pravděpodobně nastaví na investici.

KUPUJ TEĎ

Leviho

Levi's jsou nejstarší jeanovou společností v tomto seznamu. Ruce dolů. Komfortně předcházejí dokonce i starší značky zde sto let. HQ v San Franciscu, Leviho jsou v podstatě americké jako baseball a vysoce kalorické občerstvení. Leviho byli zodpovědní za výbuch modrých džínů v každém rohu Ameriky během 20. století, s výrazným označením, které je okamžitě rozeznatelné těm z nás, kteří byli v obchodě někdy v průběhu tisíciletí. Jsou tady z dobrého důvodu. Stejně jako většina lidí, pravděpodobně máte několik dobrých příběhů o páru nezničitelných 501, které jste přetáhli špínu na různé špatné příhody. Zatímco už nejsou vyrobeny výhradně v Americe, můžete stále záležet na solidních džínových džínách, které jsou hrami pro vážné bourání.

KUPUJ TEĎ

ACNE Studios

Několik minut vám uděláme přestávku od japonských štítků. ACNE začal jako neformální podnik na konci 90. let ve Stockholmu. Designér, hezké charitativní chlapík podle vzhledu, vytvořil sto párů surových džínových džínů a daroval je svým kamarádům. V dnešní době je denim mnohem menší složkou širšího úsilí v oblasti módy a designu. Ale ACNE je stále oceňována na nejvyšších stupních pánského oblečení pro hvězdné džíny vyráběné v Itálii a Japonsku. New York Times dokonce připočítávala ACNE, která vyvolávala tendenci, kterou většina z nás užívala (vineně nebo ne). Aesthetic ACNE udržuje skandinávskou náladu pro podceňování, takže jste na správné cestě, pokud dáváte přednost džínám, které jsou navrženy s ohledem na jednoduchost. Nejlépe opotřebované se souborem základů, s nízkými klíčovými, mimo provozní dny. Projíždějí pět základních kategorií, které by vás měly vidět po celé noci ve městě nebo kopat doma.

KUPUJ TEĎ

APC

Pařížská značka APC (Atelier de Production et de Creation vám dovolí používat Google Translate), otevřený pro podnikání v roce 1987 a od té doby se objevil obrovských čtyřicet sbírek. Pokračují v používání prémiových japonských okrajů, které, pokud jste je neslyšeli, se neroztrhnou nebo neztrácejí kvůli jejich jedinečnému dokončovacímu procesu, který udržuje všechno správné tam, kde by mělo být. Společně s značkami jako Edwin a Nudie nabízejí surový denim, který postupně přijímá charakter vašeho životního stylu. Každou noc ve městě, silniční výlet a útěk z policie se odtáhne na záhyby a vyblednutí vašich džínů. Jistě, APC je další džínová značka, která se vydala vyzkoušet své ruce mimo pohodlí džínovců, ale je to jejich džíny, ke které se jejich zákazníci vracejí, a stojí za to vypadat, jestli jste nadšený fanoušek džímu inspirovaného Japoncem.

KUPUJ TEĎ

DSquared2

Je snadné zapomenout, že existují další výrobci denimu, kteří nežijí v Evropě nebo Japonsku. Operují stejná dvojčata, DSquared2 hlásí mezinárodní zaměření se svým sloganem "Narozen v Kanadě žijící v Londýně, Made in Italty". DSquared2 nejsou v žádném případě podhodnocené nebo skromné. Jejich džíny jsou často předem vybledlé a roztrhané, což je ideální pro bloky, kteří nemají čas na tradiční oděv vyžadovaný jinými značkami. Navzdory pre-thrashed, 90 grunge estetické oni dělají, jistota kvalitního italského řemesla znamená, že nebudete muset starat o dělený rozkrok v nejbližší době.

KUPUJ TEĎ

Visvim

Tokio Visvim pokračuje v japonské fascinaci dědictvím, pracovním oděvem a pětihvězdičkovým remeslem. Majitel a šéf artisan Hiroki Nakamura si udržuje obrovské odhodlání na vinobraní a Visvim je přirozeným rozšířením jeho uznání za oblečení, které po desetiletí pohlcují vlastnosti nositele. Pro své džínové sbírky Visvim propagoval nebývalý stavební proces s názvem "Socha sociální". V zásadě odfiltruje denim na své jednotlivé příze, předtím, než jej rekonstruuje podle vlastních specifikací, které doplňují trvanlivost oděvu (opravdu to nemáme, ale funguje to). Je to skvělé pro džínové geeks, kteří oceňují celoživotní vztah, který může člověk mít s džíny. Z důvodu zvláštního řemeslného zpracování Visvim nedává džíny pryč. Nebojte se, nicméně. Pokud se jim dostane pár, pravděpodobně nebudete potřebovat další.

KUPUJ TEĎ

Orslow

Orslow nemá zájem o rychlou módní hru. Zastrčené od denikového centra Tokyo v prefektuře Hyogo, jejich posláním je investovat do procesu výroby oděvů pomalejším a uvažovaným způsobem, který respektuje dědictví pracovního oblečení. Svými vlastními slovy "představují protiklad rychle se měnící společnosti a módního průmyslu a zpomalují je". Orslow také zachází s pracovním oděvem jako styl, který nespadne z radaru, a to i přes pohyby módních trendů nahoru a dolů. Dvojice standardních džínů Orslow Standard zaškrtněte všechny pravé krabice, které nabízejí v japonštině vyšívaný denim, v univerzální hmotnosti 13, 5oz, která nebude trvat ani sto let. aby se vám ukázalo, že dobré džínové by nikdy neměly být jednorázovým nákupem.

KUPUJ TEĎ

Edwin

Edwin jsou dlouho-denní džínové králíky, kteří jsou v podnikání od '47. Vycházejíc z džiníku mecca v Tokiu, Edwinova konzistence je potěšena za to, že přežila turbulentní vrcholy a žumpy módy po celá desetiletí. Jejich souprava je často charakterizována pryžovou přízí. Ušetřím ti džínové kudrnaté mumbo-jumbo, ale to fakticky znamená, že tkanina toleruje peklo mnohem více trestů než pravidelné vazby, i když je to cennější proces. Jsou také džíny od lehkých 8oz až po skvěle odolné páry 16oz, takže je tu něco pro případnou událost - ať už potřebujete pár let na pár let, nebo jeden den v roce, kdy se pokoušíte opravit své auto doma. Podívejte se na obchody s dírami ve stěnách v centru města pro malé výběry, jinak jsou on-line prodejci nejlepší.

KUPUJ TEĎ

Hawksmill Denim Co

Hawksmill Denim Co jsou důležitou připomínkou, než Japonsko dosud monopolizovalo polovinu decentních džínových výrobků (dosud). Hawksmill Denim, navržený ve Velké Británii a vyráběný v Evropě, je značkou dědictví se značně cenovým cenovým rozsahem, velkoryse pod většinou ostatních značek, které splňují stejné kritéria dědictví, zpracování a materiálové kvality. Stejně jako většina džínových značek stojí za vaše škeble, Hawksmill oceňuje historii denimu. Konstruují své džíny na vinobraní Union Special Machines (starší školní šicí stroje), spíše než automatizované stroje, které preferují konkurenti na masovém trhu. V tomto okamžiku jste pravděpodobně viděli slovo 'selvedge' natolik, abyste se dostali do nevolnosti, ale HDC se neuspokojí o nic méně, upřednostňovat 14oz váhu, která má transsezonální hodnotu.

KUPUJ TEĎ

RRL

RRL je Ralph Lauren na pochybách o historii amerického západu, ikonické období americké historie, na níž byly založeny nespočetné filmy a špatně pojaté kostýmy. Pojmenován po "Double RL", jeho rekreačním ranči v americkém severozápadě, RRL vzal sartorské náznaky od amerického starého západu, aniž byste vyzerali jako John Wayne v The Alamo. Na výrobní frontě upřednostňují džínoviny Cone Mills. Cone Mills je jednou z posledních domácích mlýnů v americkém státě A a slouží 125 letům hladového amerického trhu, a tak vědí jejich podnikání. Vzhledem k tomu, že džínové kužele mají definovatelný původ v podpoře amerického pracovníka, nárok na dědictví RRL proto zaslouží druhý pohled. RRL nabízí předprané a surové možnosti, takže nemáte žádný limit pro styl.

KUPUJ TEĎ

Tipy dostat to nejlepší pro džíny

Denim je navržen tak, aby se k tělu vytvaroval - protahoval se při vytváření záhybů a nepravidelností, když se dny opotřebení rozvinuly. Džíny by měly pohodlně bez kompromisů ve stylu a zůstat poněkud rafinované, což je zlepšeno tím, že znáte svou pravou nebo pasovou velikost (měřítko těsně pod námořní hladinou nebo v horní části kyčelní kosti a umístěte jeden prst mezi tělo a páskou umožnit pohyb).

Vzhledem k tomu, že máte na mysli, jsou zde hlavní nálady, na které je třeba se zaměřit a jak je lze zpracovat ve vašem šatníku.

Skinny Fit Jeans

Skinny je pro hubené nohy.

Drsné džíny jsou ty, které se hodí velmi dobře - od boků až po stehno až ke spodní části kotníku. Nejlepší pro kluky s více štíhlými, nahoru a dolů rámy. Zatímco silueta ztratila svou módní fanouškovskou základnu s tenkými a uvolněnými řezy rostoucími v populárních, skinny by měly být nosit chudá, takže jdi na velikost můžete jen udělat-nahoru.

Džíny vypadají skvěle s dlouhým tílkem a retro tenisky pro městskou atmosféru nebo s ořezanou bikerovou bundou a boty Chelsea při kanále rockové chic.

Tip: Používejte nové drobné džíny v okolí domu (lenošení na gauči), abyste urychlili proces přirozeného roztahování. Oni budou připraveni na své panenské veřejné oblečení v žádném okamžiku.

SHOP SKINNY JEANS

S TÝMTO: Nejlepší tenisky pro muže

Rovné / Slim Fit Jeans

Naše oblíbené místo v D'Marge

Rovné / štíhlé fit džíny se dobře pohybují u většiny typů těla, ale sedí zvlášť dobře s kluky sportovní fit a atletický typ těla. Džíny by měly lehce obejmout stehna, kolena a telata a uvolňovat se kolem kotníků. Kluci Skinnier mohou také tento styl nosit jako způsob, jak přijmout neformální pohodlí. Pár s obyčejným bílým odpalištěm a botami Chukka nebo sako na míru a čisté derby boty na noc.

Tip: Slim fit velikost by měla být koupena blíže k 'true-fit'. V porovnání s koženými džínsy bude mít menší rozložení v důsledku většího uvolnění, takže džíny by se měly před nákupem cítit dobře připravené kolem pasu.

SHOP PRAVÉ ZNAČKY DENIM

Relaxované / Loose Fit Jeans

Chill, Winston

Tento tvar je vhodný pro kluky s většími hromadami nahoru a stejně plnějšími nohami. Uvolněná / uvolněná fit padá prakticky přímo z pasu, přirozeně visí a je v souladu s tvarem nohy nositele. Lepší vzhled než jiné závody, tmavší barvy zdobí uvolněné fit džíny. Natáhněte manžety tak, aby širší noha měla tvar a kotník.

SHOP RELAXED DENIM

Tip: Kupte si to tak, jako byste při nákupu normálních kalhot. Měli byste si upevnit opasek bez pasce. Nalepte kotníky nedokonale, abyste vytvořili okamžitý zužující se kontrast.

Typy džínových a džínovin

Většina džínů začíná život surovou, vypadá tmavě a inkoustně, dokud nebude vypraný a ošetřen. Stejně jako černý, šedý a vícebarevný denim (což vlastně nepodporujeme), jsou zde hlavní modré druhy mytí, které je třeba dbát na:

Classic Wash Jeans

Klasické vibrace

Klasické umývání, aka průměrná středně modrá jeanová barva, je nejbezpečnější a nejpřijatelnější džínovinový odstín. Chcete-li získat tento vzhled, surový denim se opláchne a pak přidá bělící látka, aby změkčila barvu. Klasické praní je nejlepší pro běžné džíny (uklidňující a klasické), které se nosí pro další volné příležitosti.

SHOP CLASSIC JEANS

Vintage jeans

Stará škola je v pohodě

Určeno pro ty, kteří chtějí staré školy - nyní vinobraní umýt čas z lámání v nové džíny (něco, co může trvat roky). Naznačený "zoufalý denim", surový denim se prochází intenzivním opláchnutím (v závislosti na tom, jak světlo bude konečná barva), stejně jako pískem na švách, kolenech a stehnech.

Tento styl vypadá skvěle s vyblednutím, otvory a dokonce i vkusnými ripy.

Tmavé oplachové jeansy

Tmavší dny

Džíny s tmavým opláchnutím se blíží původnímu surovému začátku neošetřeného džínoviny, ale byly jednou nebo dvakrát omyty, aby se zachovala barva, ale uvolnila tuhost, která přichází se surovým džínem. Často s různými stínováním kolem švů, kolen a kapes, tmavě modrá džínovina funguje stejně jako černé kalhoty. Perfektní barva pro štíhlé džíny s lehkou džínovou bundou nebo sako v klasickém tvaru pro šikovné příležitostné časy.

Druhou tmavou odrůdou jsou vaše standardní černé džíny. Odstín je dosažen barvením džínů a vytváří okamžitě elegantní vzhled, obzvláště když se nosí jako celek černý oblek.

Raw / Selvage

Dej čas

Jedná se o denim je nemyjí (surový), hustý a tuhý. Selvage denim je, když oba konce role bavlny jsou používány pro výrobu džínů, ze kterých může být vyrobeno jen pár párů, což signalizuje pár bílých paralelních linií na manžetě. Je to verze syrového a je jedinečným přístupem k denimu.

Surové džíny jsou jako starožitnosti v tom, že mohou trvat léta, přičemž měsíce vykazují známky opotřebení. Jsou tmavé, jsou skvělou alternativou k vlněným kalhotám nebo chytrákům. Ohyby se snadno tvoří, když se nosí jako štíhlý nebo štíhlý fit a vyhnout se přebytečnému vyčištění džínů během prvních šesti měsíců.

SHOP RAW DENIM ZNAČKY

Konečné slovo

Džíny jsou výrazem sebevyjádření, poskytují pohodlí a poskytují příležitostné chladné vibrace každodenní výbavě. S tmavšími barvami a zúžením kůže, mohou se oblékat i na noc. Takže si démonský výzkum. Denim je o tom, jak udržovat věci jednoduché, minimalizovat ozdoby, loga a náhodné opravy nebo šití. Pokud jde o nejlepší džínové značky pro muže, věnujte si čas vědět, jaká látka a fit funguje nejlépe s vaším životním stylem a typem těla.

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny