Průvodce oblékání ještě vhodně pro pohřeb

Anonim

Umění oblékání vhodně pro tuto příležitost je vždy jemnou záležitostí, ale v žádném okamžiku to není choulostivější než při návštěvě pohřbu.

Pohřby jsou úctyhodnými příležitostmi a část respektování se obléká správně. Více často než ne, styl je o oblékání pro sebe, vyjádření vaší osobnosti a předvádění vašeho jedinečného přístupu k módě. Ale pokud jde o to, co nosit na pohřbu, se oblékáš pro zemřelého a zemřelou rodinu.

Vaše oblečení má sloužit jako reprezentace vašeho žalu, takže je to jemné, tlumené a klasické.

Smuteční etiketa

Smuteční etiketa je téma, které nikdy nepřekročí vaši mysl, dokud se najednou nenacházíte. Většina mužů se rozbíjejí po pohřbu, doufajíc v to nejlepší, pak zapomínají na předmět, dokud se nebudou muset proměnit v další.

Ale nejste většina mužů, takže se chcete dozvědět, co se od pohřbu očekává od dobrého chlapce. Je vaším úkolem být zdrojem podpory v obtížné době, a tak jednat s taktností, respektem, citlivostí a důstojností. Zde je několik následujících pokynů:

 • Pokud nemáte v úmyslu navštívit pohřební službu, zašlete kondolenční dopis. Nemusí to být dlouho, ale musí to být upřímné. A prosím, 21. století nebo ne, nepíše kondolenci e-mail nebo Facebook příspěvek. Tyto okolnosti vyžadují osobní dojem rukopisu.
 • Pokud jste rodina nebo blízký přítel zesnulého, navštívit domov jejich rodiny, abyste vyjádřili soustrast před pohřbem. Nabídněte svou pomoc nějakým způsobem. Přineste jídlo tak, aby rodina nemusela přemýšlet o vaření, zatímco trpí, hlídá, nebo jim řídí pochůzky.
 • Pokud navštěvujete bdění nebo pohřeb a nejste blízko rodiny, představte se a vysvětlete, jak znáte zemřelého. Nenechávejte je neohroženě hádat v již těžké době.
 • Vždy jděte na pohřeb, pokud můžete. Jsou nepohodlné a emocionální, ale je to důležitý výraz úcty a lidskosti a rodina nikdy nezapomene na váš projev podpory.
 • Vypněte svůj smartphone během služby. Váš e-mail a Candy Crush mohou čekat.
 • Nezapomínejte, nebuďte brzy a nezničte.
 • A konečně se oblékněte, což znamená

  .

  číst dál

Smuteční kosmetické obleky

Černá nebo šedá je jediná cesta

Tmavé barvy jsou nutností. Černý oblek je nejlepší, následovaný tmavě šedou a pak temnou námořní lodí. Pokud nemáte plný oblek, noste tmavé šaty s košilkou a kravatou a co nejdříve zkontrolujte, proč nevlastníte oblek. Okamžitě napravte situaci.

Pokud se pohřeb koná v kostele, nechte svá bunda během obřadu. Pokud je umístěn v teplém podnebí, venku a během dne, můžete opustit plášť.

Nikdy se nezúčastněte pohřební služby v džínách, tričku, teniskách nebo cokoli jiného, ​​co byste si na svůj volný den dali. Dokonce i jestliže jsou přítomni jiní muži, tak odolávejte nutkání jít příležitostně, pokud jste neobdrželi konkrétní pokyny od rodiny, abyste tak učinili.

Košile a kravaty na pohřeb

Vyberte si bílé nebo černé košile s jednoduchými vazbami

Bílé šaty jsou standardní, ale černá košile je také přijatelnou volbou. Pokud jde o šátky, jděte konzervativně. Pouze tuhé nebo jednoduché vzory, černé nebo jiné tmavé, omezené barvy. Vyhněte se ničím s hlučným vzorem nebo jasnými barvami. Vaše novinkové kravaty pokryté martinskými brýlemi nebo leopardovými skvrnami budou muset zůstat doma.

Bez ohledu na to, jaké konzervativní oblečení si vyberete, ujistěte se, že vaše oblečení je stlačené, čisté a bez zápachu, že vaše boty jsou leštěné a že jste dobře upravováni. Pohřeb není čas, abyste se oblékli způsobem, který vás vyčnívá.

Dokončovací dotykové pohřební doplňky

Vyberte si klasické černé, stříbrné a šedé příslušenství

Vezměte v úvahu teplotu a počasí při oblékání na pohřeb. Vyberte vhodné oblečení, zejména pokud budete venku. Plánujete nosit dlouhý černý kabát nebo tmavý kabát, pokud je počasí chladné, a přiveďte tmavý deštník, pokud je déšť v předpovědi. Pokud jste si přinesli klobouk, nepokládejte jej během služby.

Jako pravidlo, oblékejte se jako na pracovní pohovor. Cokoliv příliš bláznivý není vhodný, takže si uložit další růžové hedvábné místo. Milujeme prohlášení odstínů, ale držet klasické sluneční brýle na pohřeb, pokud budou potřebné. Šperky by měly být omezeny na minimum.

Jedním z příslušenství, se kterým se téměř nemůžete pokazit, jsou květiny. Kvety mohou být poslány nebo dovezeny do pohřebiště, do kostela nebo do rodinného domu zemřelého. Připojte kartu vyjadřující své sympatie. Různé víry mají různé tradice týkající se květin pro pohřby, proto určit, co je vhodné předtím, než přijmete opatření. Pokud rodina požaduje dary namísto květin, obraťte se na jejich žádost.

$config[ads_text5] not found

Ve skutečnosti ctít všechny žádosti rodiny, i když (a zvláště pokud) vás požádají, abyste si nosili martini sklo novinkou kravatu.

SOUVISEJÍCÍ: Rozdíl mezi formálním a semiforálním vysvětlením

1/5

Burberry

KOUPIT

2/5

REISS

KOUPIT

3/5

Jil Sander

KOUPIT

Zajímavé Články

Je čas, aby každý člověk naučil rozdíl mezi formálním a polořadovým

Zvládnutí Rugged Gentleman Look

Kith vytváří první obilovinový bar v New Yorku

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Jeff Goldblum, Jonah Hill & Common