Průvodce nejlepším značkám tenisky na planetě

Anonim

Ale co začalo jako pouhý trend - to znamená, že se mísí luxus s aktivním opotřebením - se proměnil v módní fenomén pro muže. A pokorná teniska hrála velkou roli. Od devadesátých let nebyla teniska tak rozhodující pro kanovník mužského stylu. Ale v Noughties, jsou sofistikované a elegantní. Máme také evropské módní domy a některé sportovní značky, které vám dávají poděkování.

SHOP: Naše oblíbené obchody s tenisky

KOUPIT SNEAKERS @ END Koupit SNEAKERS @ MR PORTER

Znát vaše základy

Jak název napovídá, základní typy jsou ty, které byste mohli snadno vyzdvihnout u vašeho místního prodejce a popálit po 12 měsících opotřebení. Obvykle vyrobené z plátna nebo kůže pro speciální edice, základy se pohybují od hi-topů až po nízké, krajky nebo skluzy, zatímco Converse a Vans jsou populární značky.

Jsou levná a klasická a ve skutečnosti moc nevěří. Udržujte tyto kopy pro příležitostné dny s odpalištěm, džíny nebo chinos a džínovými šortky, které nejsou dostatečně luxusní pro šití.

Retro OG sportovní tenisky

Retro tenisky jsou připsány pro tenisky v posledních několika letech. Stejně jako základy nabízejí nadčasovou siluetu a jsou pohodlné, ale liší se od řečeno, Chucks z hlediska celkového okraje. Jejich vinobraní vypadá tak, že jsou dokonalými koženými kandidáty, stejně jako klasická kůže.

Ale barva je tam, kde retro sporty svítí. Vyzkoušejte značky a modely, jako je například New Balance, Nike Air Max 90 a Reebok Pump, v řadě barevných kombinací. Líbí se mi doplňková a analogická barevná kombinace pro perfektní deklaraci boty pod džíny a košili. Pro obleky a blejzry udržujte oděv neutrální v tónu, pokud chcete mít barevné retro nohy. V opačném případě jsou šedé, námořní a černé výtisky na botách skvělé a hrajte si s odpovídajícími barevnými částmi oblečení s botami.

Nový sportovní tenisky

Nike Dart Sock

Tyto tenisky jsou skutečně určeny pro aktivní aktivity v tělocvičně nebo běhání venku, takže buďte opatrní. Mezi nové sportovní modely patří Nike Roshe Runs a Adidas Ultra Boost; jejich hyperbarevné tóny - oranžová, zelená a modrá - elektrizující obyčejný mužský šatník - pokud je opotřebovaný správně.

Tyto tenisky vypadají skvěle v kombinaci s náčiním "athleisure": běžecké kalhoty, neoprenový bombardér a odpal. Zůstaňte pryč od uvolněných drobných džínů, abyste se vyhnuli tomu, že byste vypadali jako boháni, a tradiční pocit kalhot a kalhot nesedí nad aktivní vibrací těchto bot. K dispozici v odstínech bez fluoru, neutrální pomáhá s párováním těchto technických bot obuvi při běžném oblečení.

Super yachtové tenisky

Svatý Laurent

Super yachtové tenisky vezmou vaše hlavní sportovní kopy na novou, luxusní úroveň, umožňující muži nosit trenéry s elegantním oblečením. Ačkoli tyto modré verze zachovávají stejnou siluetu a funkci jako předchozí typy, značení jako jsou Givenchy, Valentino a Saint Laurent se vyrábějí v kokosové kůži, kůži poníků a pythonů, což vypadá spíše běžně.

Cena těchto tenisky z nich činí investiční kusy a mělo by být zacházeno s pečlivou péčí - jako byste si oblékli boty. Nikdy je nenechávejte v tělocvičně a udržujte si oblečení v rovnováze se sofistikovaným standardem. elegantnost těchto bot, které seděly elegantně pod neformálním vzhledem. Vyzvěte si tričko nebo svetr pod bundou namísto knoflíkové košile a ořezané kalhoty bez ponožek přidávají další okraj.

Avantgardní "hektické" tenisky

Futuristický styl avantgardních tenisků znamená, že je třeba dbát na správný vzhled. Nejen pro všechny typy mužů, obuv - vyrobená velkými od Rick Owens a Yohji Yamamoto - je pro pány zvyknutá na dlouhou linku, tlumený barevný vzhled, který sedí drapey a dotyk nadměrně.

Tyto boty jsou v siluetu často hi-top a kombinují luxusní kůže s sportovními technickými látkami pro hybridní převzetí luxusního tenisky. Stejně jako párování oblečení vyžadují, barva těchto tenisky je nejlépe v ostré bílé a pevné černé, nechat cizince-tvarované boty a jejich out-of-this-svět textilních funkcí.

SOUVISEJÍCÍ: Nosit tenisky s oblekem je mužské lístky na svobodu Sartorial

1/24

Adidas

Pravá klasika, Adidas nabízí výkon, ulice a luxusní spolupráci. Tam je teniska, která vyhovuje všem, pokud jde o Adidas.

KOUPIT

2/24

Converse All-Star

Pravděpodobně originální teniska Converse All-Star je všestranná a dlouhodobá.

KOUPIT

3/24

Jack Purcell

Prémiová verze klasické Converse All-Star. K dispozici na plátně a kůži.

KOUPIT

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny