Průvodce po nákupu dokonalé zimní vůně

Anonim

Stejně jako muži mění své oblečení se změnou ročních období, střídání vaší vůně je stejně důležité.

Proč se ptáte? Kde jsou letní vůně nejlépe čerstvé a povzbudivé, zimní vůně by se měla obklopit kolem sebe jako kašmírový šátek a vyvolat pocity tepla proti pokožce.

Když jste v přechodné fázi chladnějších měsíců, nyní je ten správný čas prozkoumat tyto čerstvé nové vůně a představit výrazně odvážný zápach, který drasticky zvýší vaši šatnu.

Kde začít

Teplo způsobuje, že vůně se rozptýlí z kůže, což zesiluje veškerou vůni, kterou nosíte. To je důvod, proč doporučujeme, aby se vůně vždy aplikovala na pulzní body, protože je to místo, kde je vaše pokožka nejteplejší. Také jste někdy přemýšleli, proč vaše lesklé citrusy přetrvávají v létě, ale v zimě nedosáhnou vzdálenosti? Existuje několik důvodů.

Za prvé zakrýváme naše tělo víc v zimě, takže naše kůže není tak vystavena. Kvůli chladnějšímu vzduchu se kolem vás vůně nevyskytuje vůně, stejně jako v teplejších sezónách. Vůně také dobře adheruje na vlhkou pokožku a při chladnějším počasí je naše kůže přirozeně suchá. Proto je to perfektní čas prozkoumat víc vůně.

Podzimní vonné látky by měly mít ještě křehkost, aby hledaly aromatické nebo fougere vonné látky. Když teplota klesne ještě daleko, pomyslete na bohaté dřevové vůně - ty, které vám dávají pocit, jako byste seděli před roučícím táborovým ohněm, který ošetřuje vaši jedinou sladovou whisky.

Nejlepší vůně pro chladnější měsíce

P Frapin a Cie 1697

Jako pocta jejímu dědečkovi, Pierre Frapinové, Béatrice Cointreau začala P Frapin et Cie, aby znovu vytvořila intimní pocit svého dětského domova. Sbírka vůní je okouzlující z tepla, ovoce, květin, podkroví a jednoduchých potěšení z dětství, které zbarvily duši rodinného panství v srdci regionu Cognac. 1697 je bohatá a samozřejmě boozní vůně s kořeněnými tóny rumu, kože a koňaku.

Feuilles de Tabac Miller Harris

Jedná se o jednu vůni, kterou by měl každý člověk vlastnit. Zaručuji, že každá žena bude chtít, když si tuto vůni nosíte, krkavat krkem. Pracoval jsem pro Miller Harris v Londýně a já bych tuto vůni daroval pouze mužům, které jsem považoval za hodné, abych získal tuto moc.

Miller Harris je řemeslná značka z Londýna a perfumér Lyn Harris vytváří vůni, která je tradičně inspirována moderním kroucením. Feuilles de Tabac je teplý a lehce léčivý s listy tabáku, kubánským kaskarským olejem a malajským patchouli. Gentleman, aplikujte opatrně. Dámy, dejte si pozor, pokud váš muž nosí tuto vůni.

Černá By Comme de Garcons

Černá je ideální zimní vůně, pokud se nebojíte mít odvážný výběr vůně. Je to kouřové, tmavé a jako většina parfémů Comme de Garcon, velmi neobvyklé. Kůže, březový dehet a pepřové dřevo činí tuto vůni návykovou, ale podivně uklidňující. Pokud máte rádi lehké mořské vůně, Black není pro vás.

Tipy k tomu, aby vaše zimní vůně byla poslední

Existuje pět klíčových tipů pro získání to nejlepší z vaší zimní vůně a nepřebírá vědu o raketách.

# 1 Vyberte si těžší vůni
Těžší vůně jsou lépe řešeny chladným a suchým vzduchem.

# 2 Použijte mycí nebo deodorant odpovídající tělo
Co nikdy nechcete, jsou dvě silná vůně, která se vzájemně střetávají a kompromisují. Použijte neutrální mycí nebo deodorantní látku, abyste zajistili, že pouze vůně je hvězdou přehlídky.

# 3 Moisturise kůže před aplikací
Ať už je to s odpovídajícím zvlhčovacím prostředkem nebo bez něj, pomůže to. Mým oblíbeným pro muže je zvlhčovač v plechovkách, jako je vazelína. Je to velmi maskulinní - prostě rozstříkejte a jděte. Není třeba se třepat.

# 4 Použijte svou vůni k šátku nebo vlasům
To bude opakovat vůni v místech, kde je nejdůležitější, vaše potenciální datum (y).

# 5 Vyberte si vůni parfému nebo parfému v měsících chladiče
To bude pro teplejší měsíce odolné proti chladu lépe než kolínská.

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny