Guerlain L'Homme Idéal: Intenzivní, smyslná a rafinovaná

Anonim

Kouzlo se stane, když v místnosti umístíte dva ikonické parfémy. Alespoň to bylo, když Guerlain vedl Thierry Wassy a Delphine Jelk spolupracovali na nejnovější mužské vůni francouzské značky L'Homme Idéal.

Guerlain L'Homme Idéal je okouzlující a poněkud magnetický. Spojuje okouzlující mandle s kořením a vynikající bergamot pro dřevěnou, ale orientální vůni, která vás opravdu zaujme na první vůni.

Jádro společnosti L'Homme Idéal je dále zdokonaleno elegantní bulharskou růží, skvělou směsice kožovitých poznámek, tonka a santalového dřeva a nakonec zesíleno kadidlem a slavnou vanilkovou tinkturí, kterou Guerlain získal.

Ve skutečnosti je Guerlain jedním z mála parfémů, které používají tuto vanilkovou tinkturu, což je klíčová složka získaná laboratoří Orphin, která používá techniku, která spočívá v rozřezávání struktur na malé kousky a vkládání do alkoholu, dokud vůně nedosáhne krásná jantarová barva.

"Věrohodně reprodukuje originální vanilkovou omáčku a její opojnou syrovátkovou plochu, zvyšuje a zjemňuje celou vůni, od vrcholu až po základní, " říká Master Perfumer Thierry Wasser.

Obsahuje v mlze nezaměnitelně mužně tupé barvy s čtvercovými rameny, Guerlain's L'Homme Ideal je druh svůdné a obdivuhodné vůně, která bezpochyby změní hlavu přátel a milovníků.

SOUVISEJÍCÍ: 5 Essential Woody Fragrances For Men
SOUVISEJÍCÍ: 5 esenciální orientální vůně pro muže

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny