Zlepšování značek, které jste nevěděli, byly australské

Anonim

Je pravděpodobné, že pokud si to přečtete, věnujete spoustu pozornosti péči, a to správně. Přesto příliš mnoho mužů spadne do pasti kupujících vyjednávacích suterénů z místního supermarketu nebo placených nadměrných částek pro návrhářskou péči o pleť z oslnivého obchodního domu.

Naštěstí, stejně jako v případě alkoholu, oděvů a všeho, co stojí za to mít, spousta vášnivých řemeslníků z tady v Austrálii začala měnit hru a vyráběla špičkové produkty pro péči o vlasy, které jsou přístupné všem lidem pod .

PATRIKY

Světový uchazeč

Slicker než jakýkoli průměrný produkt na vlasy, který někdy najdete na polici supermarketu, společnost PATRICKS vstoupila do světa mužského luxusního péče o vlasy s vlastní výraznou chutí a vkusu. Muž za jménem je místní a podnikatel Bondi, Patrick Kidd. Po vlastním vlastním holičovi a svědky mužů, kteří museli neustále používat špatné výrobky, rozhodl se Kidd, aby se pustil do vlastního úsilí o vytvoření perfektní péče o muže. Řada vlasových stylingových výrobků PATRICKS se nakonec narodila s vážným odhodláním poskytovat dokonalou estetiku vlasů a vitalitu prostřednictvím náročné tajné formulace. Kromě výrobků pro kadeřnictví PATRICKS také vyrábí šampony a kondicionéry s renomovanými mezinárodními sklady od MR PORTER po Barneys NY.

KOUPIT

Gentlemen's Brand Co.

Zaměřte se na pozornost detailu

Džentlmenská značka je na špici scéně australské péče o malou chvíli a důvod pro to spočívá převážně na jejich oddanosti každé složce, kterou dávají do svých výrobků. Jejich celková nabídka je láskyplně vytvořená, přesto relativně přímá řada péče o pleť. Myslete na každodenní zvlhčovač, který obsahuje divokou kakadu matice, biodynamický olej Macadamia a organické botanické oleje z celé země.

KOUPIT

Uppercut Deluxe

Narozen z nedostatku spolehlivých možností

Jakkoli by vám to říkalo každý, kdo by si řekl, že země slušných mužských výrobků na péči o vlasy je poměrně baron. Uppercut se narodil z tohoto vakua, produktu dvou Queenslanderů, kteří byli frustrovaní nedostatkem kvalitních místních výrobků, které by vyhovovaly staropražskému holičství, které chtěli běžet. Zbytek je historie a Uppercut je jedna z nejoblíbenějších mužských péče o vlasy (a nyní péče o pleť) v Austrálii. Je pravděpodobné, že jste viděli, že Uppercut se prodává v nejméně jednom obchodě nebo holičství kolem, ale nedělej žádnou chybu. Je to stále kvalitní zařízení.

KOUPIT

Charles + Lee

Nové dítě na bloku

Absolutní nováček na scéně Charles + Lee explodoval na scénu před rokem s cílem zajistit péči o pleť efektivní, cenově dostupné a co je nejdůležitější, bez marketingového žargonu nebo kecy v jakékoliv formě. Celý sortiment společnosti Charles + Lee je bez krutosti, vyrobený v Melbourne z organických, přírodních ingrediencí a vyráběn pouze s udržitelným palmovým olejem certifikovaným společností RSPO. Co víc byste mohl požádat?

KOUPIT

Vyrostl Alchymista

Určeno pro oba pohlaví

Zatímco Grown Alchemist je víc obsáhlé značky péče o pleť pro obě pohlaví, celá jejich filozofie činí za to, že stojí za zmínku stejně. Grown Alchemist spojuje energickou touhu vstříkat nejlepší rostlinné produkty do všech svých produktů s tvrdým vědeckým odhodláním, které ovládá každý aspekt způsobu, jakým se série Grown Alchemist spojuje. Dokonce i materiály na láhve jsou pečlivě vybírány, aby nedošlo k jejich kontaminaci.

KOUPIT

Hunter Lab

Vyrobeno jako jednoduché a účinné

Další značka značky v Melbourne, Hunter Lab se narodila z touhy, aby se pleťová péče pro muže jednoduše, mužně a účinně opět zlepšila. Vhodný do stylu a obalu, který může pocházet pouze z místa, jako je Melbourne, celá řada Hunter Labu je navržena tak, aby obnovila tvář člověka na výrobce peněz, a to díky použití nejlepších přírodních složek.

KOUPIT

Král Brown

Australský favorit

Stejně jako notoricky známý jmenovec, King Brown Pomade se rychle stává oblíbenou značkou pomády kolem holičů a koupelny Austrálie. Každý plech King Brown se nalívá v Austrálii, s řadou klasických a matných povrchových úprav, které vyhovují vašemu specifickému vkusu.

KOUPIT

Milk & Co.

Od muže, který má mnoho Zlatých olympijských medailí

Navzdory tomu, co jsme předtím říkali o supermarketových groomingových značkách, není pochyb o tom, že Milk & Co, duchovní dítě australského olympijského plaveckého šampióna Michaela Klima, dělalo vlny ve světě péče o pleť pro muže za posledních 9 let. Stále vyráběné v Austrálii a vyrobené z 95% přírodních námořních složek, Milk & Co poskytuje perfektní vstupní úroveň pro každého člověka, který chce začít pečovat o svou pokožku bez porušení banky.

KOUPIT

Chrabrost

Vikingské spojení

Společnost Valor se zabývá vikingským přístupem k péči o holení a vousy, což dokazuje i jeho důkladně severské tématické balení. Co znamená Vikingův přístup? Znamená to přirozené, organické, nadčasové produkty, které podporují tradiční holicí a holicí strojky. Každý výrobek Valor, od holicího mýdla až po jeho mytí těla, je ručně vyrobený v Byron Bay a neobsahuje Palmový olej, chemické vůně, parabeny nebo syntetické pěnivé činidla.

KOUPIT

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny