Pánské hodinky s velkou hodnotou, když máte mezi 1.000 a 2.000 dolarů na strávení

Anonim

Nedělejte si chybu, je hodně dosaženo v kategorii pánských hodinek, které dosahuje 2 000 dolarů. Navrhování, pohyb a dědictví značky mají v této aréně významnou úlohu a my jsme zde, abychom vám ukázali některé z nejlepších zásahů, které můžete nabídnout.

SevenFriday V3 / 01

V3 / 01 by SevenFriday je jedním z nejdůležitějších způsobů, jak říci čas, který uvidíte v této cenové kategorii. Použitím principu "Additioner Princip" jsou hodiny označeny diskem ve středu označeným +0, +4 a +8 a ukazatel 120 stupňů hodin označen 0 až 4. Poháněný velmi respektovaným a vytrvalým Miyota 82S7, hodinky také obsahuje denní / noční indikátor a sekundový disk, který také pracuje na principu přídavného zařízení, který hodiny používají. Důležité je také konstrukce hodinky, která hraje s vizuálními prvky a materiály, aby vytvořila velmi futuristický pohled na přítomnost předního zápěstí.

KOUPIT

Alpina Seastrong Diver 300 Automatický

Alpina Seastrong Diver 300 Automatic je velmi funkční hodinky pro potápění s neuvěřitelně čitelným ciferníkem a velkými rukama. Při 300m voděodolnosti je to určitě nástroj vyrobený pro použití ve vodě a je stejně předmětem krásy z vody. Jako kývnutí na tradiční hodinářství je přístroj Seastrong Diver 300 Automatic poháněn mechanickým samonavíjacím pohybem AL-525 s rezervou výkonu 38 hodin. Silná potápěčská hodinky nabízející z této cenové kategorie příběh značky.

KOUPIT

Frederique Constant Horological Smartwatch

Horological Smartwatch je připojené hodinky, které zobrazují své informace spíše ručně než digitálním displejem. To dělá design, který dělá hodinky mnohem podhodnocené a elegantně vypadající než většina smartwatchů na trhu. Díky technologii Motion X v pohybu MMT-285 je Horological Smartwatch dále odliván od svých současníků s 25měsíční výdržou baterie, která je poháněna tradiční hodinovou baterií. Je schopen sledovat vaše fitness cíle a zároveň je schopen synchronizovat čas s připojeným telefonem - nikdy nemusíte nastavovat čas, a to ani při cestování.

KOUPIT

Junghans Max Bill automaticky

Aplikuje principy designu Bauhaus na hodinky, společnost Max Bill Automatic vzdává hold hodinám a náramkům, které člověk vytvořil pro značku. Mimořádný malíř, sochař a produktový designér, Max Bill opustil svou značku na kolekci hodinek, která zobrazuje úžasné množství jednoduchosti a elegance. Max Bill Automatický je vyroben v Německu a je mechanické hodinky s vlastním vinutím, které zobrazují pouze hodiny, minuty a sekundy s hezkým černým číselníkem a pouzdrem z nerezové oceli o průměru 38 mm. Referenční číslo 027 / 3400.00 je ten, po kterém jste.

KOUPIT

Longines Conquest dědictví

Pro historickou přesnost v této cenové kategorii je těžké předat Longines Conquest Heritage. Na základě modelů z padesátých let minulého století je Conquest Heritage věrnou reprodukcí až do velikosti 35 mm a dokonce i křišťálu používaného ve své konstrukci, známou jako křišťálová vrstva. Umístění mechanického, samonavíjecího pohybu v nerezovém pouzdře, Conquest Heritage jistě potěší ty, kteří milují ročník vzhled.

KOUPIT

Laco Fliegeruhr typu B, Dortmund

Laco má dlouhou historii při výrobě slavných pilotech - historicky velkých, čitelných a přesných pro piloty třicátých a čtyřicátých let. Model Fliegeruhr typu B Dortmund je rozhodně velký, přichází v průměru 45 mm. Číselník je ikonický rozvrh typu B s minutami označujícími vnější volič a hodiny na vnitřním kroužku, takže hodiny a minuty jsou snadno čitelné. Fliegeruhr Type B Dortmund je poháněn mechanickým mechanickým pohybem, který spojuje vinotéku s pilotem dohromady.

KOUPIT

Oris BC3 Advanced - denní datum

Pokračování s tématem hodinky Pilots, Oris BC3 Advanced - Day Date je modernější ve svém vzhledu, s úhlovým designem skříně a svalnatými kryty koruny. Je k dispozici v mnoha různých podobách, včetně jednoho se starým světem, modrým číselníkem a skrytým celočerným pouzdrem a číselníkem. Poháněný mechanickým samořezným Sellita SW 220-1, BC3 Advanced Day Date je hezký hodinky, které jsou velmi univerzální a představují dobrou hodnotu za peníze. moudrý výběr pro ty, kteří hledají hodinky, které jsou jednoduše vypadající s každodenním výkonem.

KOUPIT

Casio G Shock MR

Série "MR-G" od společnosti Casio je jedním z nejvíce multifunkčních hodin na světě. Je vybaven funkcí Dual Dial World Time, která zobrazuje současně dva časové pásy vedle chronografu, odpočítávací časovač a kontrolku LED pro noční prohlížení a alarmy. Krytý v lehkém titanu s náramek je konstrukcí Tough-Movement a konstrukcí Clad Guard to znamená, že může trvat nejtěžší z klepání a stále pokračuje v kopání. Funkční a odolný s dobrým vzhledem k zavádění, MRG-G1000D-1A je vše, co potřebujete.

KOUPIT

Stowa Marine Original

Vzpomínka na palubní hodinky z počátku 20. století, Stowa Marine Original je vyráběna v Německu a na ruku vkládá vintage kapesní hodinky. Stříbrný bílý ciferník a arabské číslice dělají hodinky extrémně snadno čitelné, zatímco v pouzdru z nerezové oceli je manuální vinutí Unitas 6498-1, spolehlivý styl kapesního hodinky, který spojuje dědictví tohoto dílu dohromady.

KOUPIT

TAG Heuer Formule 1

Pokud existuje jedna hodina, která by měla začít sbírkou, pravděpodobně to bude. TAG Heuer Formula 1 je skvělý kousek, který začne někdo na své cestě horologie. Je opatřena námi nabízeným nárajem z nerezové oceli, černým číselníkem a odolností proti vodě 200 m. Jedná se o zásadní každodenní hodinky, dokonalé s něčím neformálním nebo něco formálnějším.

KOUPIT

Tissot Seastar 1000 Powermatic 80

Dalším potápěčem s dobrým vzhledem a skvělou cenou je Tissot Seastar 1000 Powermatic 80. Hodinky kombinují známý styl potápěče se zajímavým pohybem a jsou vybaveny pouzdrem z nerezové oceli a gumovým páskem. Model Seastar 1000 má vodotěsnost 300 metrů a je dodáván s keramickým rámečkem a modrou barvou, která dává trochu popu k černému číselníku. Pod pouzdrem je Powermatic 80 pohyb, s 80 hodinovou rezervou energie, neobvyklý v hodinkách tohoto cenového rozpětí, ale rozhodně velmi vítaný.

KOUPIT

Christopher Ward C9 5 dní automatické

Hodinové hodinky s kroucením, Christopher Ward C9 5 Day Automatic jsou neuvěřitelně dobře hodnocené švýcarské hodinky s britským původem. To, co to odlišuje od všeho jiného, ​​je jeho pohyb. Zařízení SH21 umístěné v pouzdře z nerezové oceli má 5denní výkonovou rezervu, což je v tomto cenovém bodě prakticky neslýchané. V kombinaci s hezkým modrým ciferníkem a hnědým páskem je to skvěle vypadající hodinky s inovativním pohybem, se kterým se může člověk zamilovat.

KOUPIT

Zajímavé Články

10 ohromující americké modely, které potřebujete vědět

Fotografická historie herních ovladačů

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Ryan Gosling a Harry Styles

Khaki obleky jsou nejteplejším lístkem letos v létě - získejte inspiraci o tom, jak nosit vzhled