Givenchy's Parisian Break je sladká vůně útěku

Anonim

Každý člověk ve stylu si zaslouží přestávku. Chvilku, abys zastavil, dýchal a vzal si čas. Nejnovější mužská vůně Givenchy vám to dává právě v "pařížské přestávce".

Vystavte si to: člověka, který opouští hektický život za nádhernou eskapádou podél řeky Seiny. Hlavy se otáčejí a kolemjdoucí jsou fascinováni stejnou měrou svou neochotou a elegancí, protože nikdy neztratí zřetel na to, co je nejdůležitější: dobré mravy a styl.

Givenchy's Parisian Break je čerstvá, dřevěná stezka, která za sebou zanechala tento gentleman - sladkou vůni útěku. Při první čichání je pařížská přestávka bezpochyby sladká s přirozeným zářivem citronových petitgrainových směsí a čerstvým, téměř slaným nádechem nepálské mincovny.

Aromatická srst šalvěje rozšiřuje vůni svěžesti, rozvíjející se jako okouzlující úsměv do smyslné dřevostavby, sladce mluveného elegantním haitským vetiverem a ambroxanem.

Láhev v křišťálově čisté bledě modré barvě zdobí náčrt Seina, poblíž l'Ile de la Cité, kde se nachází katedrála Notre Dame.

Daleko od uměleckých děl světského života je Givenchova pařížská přestávka pro cestujícího gentlemana, který touží po intenzivní svobodě, neomezeném bezvědomí a formě předání. Není nic dobrého volna.

Zajímavé Články

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Anthony Mackie, Jeff Goldblum a Paul Rudd

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Zayn Malik, Chris Hemsworth a Brad Pitt

8 Cool & Affordable Slimline hodinky

Cool nápady domácí kanceláře, které vás budou lásky pracovat každý den