Získejte inspiraci s těmito 50 způsoby, jak na Rock Stripes pro téměř každou příležitost

Anonim

Pruhy jsou většinou všude, ale ne všechny pruhy jsou vytvořeny stejné. Houpací pruhovaný vzhled se týká volby správného druhu pro váš typ těla, přizpůsobení vašeho oblečení odpovídajícím způsobem a nalezení rovnováhy mezi odvážnými a konzervativními.

Máme vnitřní nádech na to, jak nosit pruhy, plus inspirační galerii, pokud potřebujete trochu další povzbuzení.

Pruhy s obleky

Nejjednodušší způsob, jak začlenit pruhy do oblečení, je samozřejmě pruhovaný oblek. Pinstripe oblek je firemní šatní skříň, ale v dnešní době to také dělá záchvaty do záležitostí mimo kancelář. Už to není obvyklé, pokud jde o kostýmní oblek - je to teď pěkný, srandičský vzhled, který může být překvapivě moderní a dobrodružný. Zde je návod, jak ho nosit:

  • Jděte na solidní barvu, pokud chcete něco jednoduchého a elegantního. Přizpůsobte barvu košile barvě pruhu, abyste vybrali vzhled dohromady. Nahraďte to všechno s kravatou jemnou vzorkou.
  • Pokud chcete vyniknout, jděte tučně s pruhy na pruzích. Ano, můžete smíchat pruhované košili s pruhovaným oblekem (ale nepokoušejte se nikam poblíž pruhované kravaty, pokud ano), za předpokladu, že se vyhneme kombinování pruhů stejné šířky.
  • Pokud jsou proužky 2 nad horní hranicí, ale stále máte pocit trochu frisky, vyzkoušejte místo toho gumovou košili s pevnou kravatou.

Smart Casual

Nejprve musíte zjistit, co je na první pohled šikovná příležitostná - a štěstí pro vás, jsme již napsali průvodce, který vám pomůže udělat právě to. Stručně řečeno, to, co hledáte, jsou blejzory, knoflíky, trička, chinos, tmavý džín a šortky na míru. Příležitostná obuv z obuvi může být většinou od Oxfords po Converse, v závislosti na příležitosti, prostě vyhýbá se cokoli, co vypadá, že patří do tělocvičny. Existuje několik způsobů, jak můžete začlenit pruhy do inteligentního příležitostného vzhledu:

  • Pokud jde o pleteniny a trička, jděte na vodorovné pruhy. Klasický Bretonský pruh je ideální pro vzhled, který se rozšiřuje mezi lineární a uvolněnou. Mějte na paměti, že se budete chtít oblékat pro svůj typ těla. Horizontální pruhy jsou nejlépe vhodné pro muže s vysokými, štíhlými rámci. Kratší a / nebo těžší těla budou ve všech špatných příkladech zvýrazněna horizontálními pruhy.
  • S plachtami jsou tenké vertikální pruhy způsob, jak jít. Čím širší pruh, tím méně stylový je. Košile, která smíchá pruhy různých závaží a barev, je sofistikovaná volba. Vertikální pruhy vytvářejí iluzi výšky a zvětšují tělo těla.
  • Více dandifikovaní muži možná chtějí experimentovat s pruhovanými kalhotami. Je to možné, za předpokladu, že máte důvěru, abyste ji vytáhli a pečlivě zvážili zbytek oblečení.

Relaxovaná pláž

Pruhy byly prakticky vyrobeny pro pláž. Námořní sdružení je ideální volbou pro den odpočinku u vody nebo na vodě. V tomto okamžiku je tvůj vzhled tak příležitostný, že máte možnost dělat všechno, co chcete, ale stále je pár pravidel, které stojí za to:

  • Modré a bílé pruhy fungují nejlépe. Je to klasický vzhled. Nemůžete se pokazit.
  • Vyberte si pruhované šortky nebo pruhované tričko, ale ne obojí. Jen proto, že jste se natáhli na písku a užívali si slunce a surfovali (nebo oblečeni, aby vypadali jako byste mohli být), neznamená to, že můžete odmítnout veškerý smysl pro zdatnost.

Projděte naši inspirační galerii kluků, kteří dělají pruhy, a podívejte se na další nápady, jak tento vzhled rozkmitat.

1/50

2/50

3/50

Zajímavé Články

10 ohromující americké modely, které potřebujete vědět

Fotografická historie herních ovladačů

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Ryan Gosling a Harry Styles

Khaki obleky jsou nejteplejším lístkem letos v létě - získejte inspiraci o tom, jak nosit vzhled