Nesnadné poradenství Každý člověk potřebuje vyhnout se špatnému účesu

Anonim

Včera jsem dostal velmi škrábané účesy. Bylo to 30 minut a tisíce folikulů se nikdy nevrátím. Co dělá to ještě horší, bylo možné se vyhnout, kdybych promluvil. Pro záznam jsem se vrátil, aby to bylo hotovo. To zhoršilo.

Dobrý účes, na druhé straně, je poučný zážitek. Život měnící se, vyrovnaný. Taková změna života, která vás vede k tomu, že chcete pokračovat v Oprah a skočit na gauč, když o tom mluvíte.

Tajemství získání rozměru na gauči a skoku je příprava a komunikace. Nejprve víte, co hledáte. Velký účes bude:

  • Nakreslete fokus od méně žádaných vlastností obličeje a vylepšete své nejlepší funkce
  • Nemá žádné linie, tmavé skvrny ani jiné viditelné body
  • Sledujte přirozenou vlasovou čáru co nejvíce
  • Vypadněte dobře s produktem nebo bez něj, ačkoli může s malou pomocí stále vypadat dobře

Jsem uprostřed špatného střihu pic.twitter.com/MKOoIDl26K

- ⚡️Sushie Monster⚡️ (@Sushiemonster) 27. března 2018

Vědět, co vyhovuje vaší tváři (než vstoupíte)

Jedná se o jednu z těch vzácných příležitostí, kdy se díváte na sebe v zrcadle, slouží k jinému účelu než k ošetřování vaší marnosti. Poznejte svou geometrii obličeje před výběrem účesu.

Různé struktury obličeje jsou vhodné pro různé účesy, takže si důkladně vzpomeňte na tvar a velikost tváře, hlavy, vlasové linie a zadní část vlasů. Vědět, jak se vaše vlasy zvětšují a sedí na vaší hlavě, bude mnohem jednodušší vzít se ponořit a vyzkoušet něco nového. Neváhejte vzít několik selfies, pokud to pomůže. Neřekneme.

Pro Tip: s tím vám pomůže dobrý stylista. Kadeřník, který zná své věci, může doporučit správný řez pro tvar hlavy a typ vlasů. Když najdete někoho, komu můžete věřit, držte se za drahý život - narazili jste na jeden z jackpotů mužské péče.

Získejte inspiraci (než vstoupíte)

I když všechno nahoře záleží, je také užitečné přijít na stůl (ve skutečnosti, dělat to "židle") s něčím specifickým na mysli. Čí jsou vlasy tak dobré, že jste vážně uvažovali, že je skalpíte a chirurgicky přiložíte vlasy k hlavě? Přineste snímek pro svého stylistu (ponechte skalpel doma). Mít jasnou představu o tom, co chcete dosáhnout, usnadňuje vám oběma.

Pro Tip: Udržujte ji blízko domova. Pokud máte husté, kudrnaté vlasy, nepřinášejte obraz něčeho jemného a rovného. Pracujte s přírodními vlasy, ne proti tomu. Ušetříte spoustu smutku, pokud hledáte prosprchování od pánů s podobnými typy vlasů, vlasů a tvarů obličeje.

SOUVISEJÍCÍ: 20 galerií Inspirace mužských účesů

Pro dobrotu Sake promluvte

Vaše přítelkyně se dobře snaží, když se vám snaží poskytnout stylovou radu, ale zdvořile odmítá její vstup (a pokud vše ostatní selže, připomeňte jí na to, jak se hodí, když hodláte rozhodnout, které boty a tašky jdou s šaty, které má na sobě ).

Možná se snaží, aby se v ní obrátila na idealistický obraz, který pro vás ve skutečnosti není praktický ani lichotivý.

Podobně se nebojte, aby si promluvil s vaší řezačkou. Pokud se vám zdá, že se vám zdá, není to, na čem jste se dohodli, řekněte něco. Čím dříve necháte stylista vědět, že se věci dostanou z cesty, tím snadněji se vrátí na správnou. Jeden špatný úder je zachránitelný.

Všechny špatné snipsy hlásily určitou folikulární záhubu a možná se musely vrátit zpět.

Máte dobře zásobený arzenál produktu

Získání dobrého střihu je jen součástí procesu. Vyjdete ze salonu, jako byste procházeli po červeném koberci, nakrájeli a vyzdobili dokonalost, ale váš tvrdý kadeřník bude vymazán, jakmile spustíte ve sprše, udeříte do posilovny nebo se setkáte s obzvláště silným poryvem větru. Zaregistrujte si všechny základní kadeřnické produkty, které budete potřebovat, aby váš nový vzhled byl neporušený.

Pro Tip: Před odchodem se dostanete dolů od svého stylisty. Dokáže vám přesně říct, co budete potřebovat k tomu, abyste replikovali vzhled čerstvého salonu a ujistěte se, že jdete domů s výrobky, které doplňují váš typ vlasů.

SOUVISEJÍCÍ: Nejsou to nejlepší produkty pro muže na trhu dnes

Naplánujte pravidelné ladění

Včasnost je vedle (sexu) zbožnosti. Co odděluje profesionálního sportovce od víkendového fanouška, je praxe a odhodlání; to, co odděluje dobře upraveného muže od nováčka, je údržba. Nedosáhnete horních stupňů bez práce. Dobrý stylista vám pravděpodobně doporučuje schůzku každých 4-6 týdnů, aby vám dandy vypadal, ale zkontrolujte se s vámi předtím, než opustíte specifika vaší péče.

Scénář nejhoršího případu: Takže máte špatný účes? Dobrou zprávou je, že se vrátí zpět. Další dobrou zprávou je, že to můžete opravit. Špatnou zprávou je, že opravit zkrácený řez vyžaduje vážné dovednosti - jinými slovy, nechte ho opravit tím, na co byste měli nejprve jít, a nesnažte se sami, pokud se chystáte jít Bruce Willis plešatý .

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny