Floyd Mayweather se chystá přestat z vysílání Strippers, ukazuje 18 milionů dolarů hodin

Anonim

Vlečte se přes médium Floyd 'Money' do sociálních médií společnosti Mayweather a často vás uvítá snímky z průměrného života milionářů. Rychlá auta, rychlé trysky a bezplatná zobrazení konzumerismu.

Exponát A.

#mood video kredit: @moneyyaya Hudba od: @otgenasis

Příspěvek sdílenýFloyd Mayweather (@floydmayweather) dne 1. června 2018 v 4:36 PDT

Když Mayweather neustoupí na Instagram vlastním striptérským impériem, může být nalezen předvádějící jeho poslední bling. A toto poslední bling přebírá koncept šperků na zcela novou úroveň s cenou 18 milionů dolarů.

Vyrobeno v New Yorku Jacob & Co., hodinky "The Millionaire" představují 260 karátů smaragdově řezaných diamantů lemovaných na popruhu a obličeji. V době svého odhalení v roce 2015 zveřejnila online publikační služba Blog Watch, která je popsána jako kus, ve kterém "Komfort je opravdu vedle bodu".

"Žádný král nikdy neochvějoval pohodlí, že na hlavě nosí těžký kus zlaceného kovu, " pokračuje.

"Jste-li privilegovaný člověk, který nosí Miliardáře Jacob & Co., pak si myslím, že máte povinnost to udělat, abyste varovali lidi kolem sebe o tom, kdo jste, a ta povinnost se rozšiřuje na jeho velkou velikost a obvod . "

Toto mé nové hodinky, nazvané "The Billionaire Watch". Pokud o tom nevíte, Google Billionaire Watch. To je 18 milionů dolarů na ceně. Koupil jsem si tyto hodinky od nejlepších klenotníků na světě, ruce dolů @ tadashi1980. Má lepší ceny než kterýkoli jiný klenotník, se kterým jsem kdy podnikl a věřil mi, koupil jsem klenoty od každého klenotníka v NYC, Vegas, LA, Detroitu, Houstonu a Miami. Odtamtud budu kupovat pouze od @ tadashi1980 oheň svého klenotníka a pronajmout @ tadashi1980 Sledujte svou stránku teď.

Příspěvek sdílenýFloyd Mayweather (@floydmayweather) dne 27. června 2018 v 7:53 PDT

Samozřejmě, že hodinky v žádném případě nejsou subtilní. Vyznačuje se masivním rozměrem 58 x 47, 5 mm a je poháněn exkluzivním skřítem Jacob & Co. Mayweather také využila příležitost, aby chválil svého nejnovějšího klenotníka, který nyní tvrdí jako "nejlepší klenotník na světě" díky bezkonkurenční dohodě.

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny