Fitness odborníci odhalí jediný čas, kdy byste měli někdy přeskočit cvičení

Anonim

Jak se zimní války a studené snapy způsobí zmatek všem, od spolupracovníků až po partnery k tomu, co-chlapík-na-to-on-the-bus-kdo-nemůže-přestat-kýchání, je to těžké roční období udržovat se v kondici.

A pak se to stane. Začínáte se schnout - ale současně si uvědomujete, že jste nebyli v tělocvičně už více než týden (a byli jste v kanceláři celý den vycvičováni jen o málo víc než vaše oční svaly) - vy čelit starodávné dilematu: do posilovny nebo do posilovny?

Kdy je to v pořádku, abys to vypil a kdy máš přestávku? Záleží na tom, jaký cvičení budete dělat, a jak jste nemocní. Obecně řečeno, činnosti s nízkou intenzitou, jako je chůze, protahování a jóga (nikoliv Bikram), které vyžadují malé uzdravení, prokázaly, že zvyšují imunitu a dokonce vám mohou pomoci rychleji.

Nicméně, pokud máte pocit nevolnosti, intenzivní relace nebo dlouhé kardio trénink může poškodit vaši imunitní funkci a prodloužit dobu regenerace, čímž jste nemocnější. Co představuje nízkou nebo vysokou intenzitu, závisí na aktuální míře kondice, věku a pravidelném cvičení. Trénink s nízkou intenzitou by vám měl umožňovat pocit, že se budete cítit dobře a energicky, zatímco vysoce intenzivní trénink vás zanechá pocit, jako byste si jen maraton provozoval (nápověda: neříkejte maratón).

Stázeli jsme Stephena Masseyho, praktického lékaře v Bondi Doctors, který říkal, že lidé by měli naslouchat tělu, ale nikdy se o to nepokoušeli. "Podle něj" pocit vyčerpání znamená, že vaše tělo využívá svou energii k boji proti infekci a neměli byste imunní systém zbavit tím, že se nadále vyvíjíte. "Takže držte se lehkého cvičení - maximálně.

"Některé lehké cvičení v mírném onemocnění se zdají mít výhody, které mám podezření, že jsou převážně mentální. Z tohoto důvodu doporučuji světelné kardio, jako je chůze, lehké jogging nebo plavání zaměřené na venku pro další přínos čerstvého vzduchu a vitamínu D. "

Mike Webby, bývalý komando z PT, souhlasil a řekl nám: "Jste-li skutečně nemocní a není jen dračí královna, pak odpočívejte! Nechte svůj imunitní systém mít plné energetické zdroje, abyste bojovali proti útoku zevnitř, místo toho přidali více stresu do těla a prodloužili obnovu. Pouze vy víte, jak se vaše tělo cítí, takže zapomenete na váš posilovací program nebo fitness app na několik dní, dokud se nebudete cítit lépe a vrátíte se na něj. Vaše budoucí tělo vám za to poděkuje a vrátíte se silnější. "Ačkoli přiznává, že to může být snazší, abyste se s tou starší, kterou dostanete, potkalo.

"Jsi hrozně špatný na to, když jsi mrtvý."

"Byl to můj mladší Commando přístup k tréninku, jak bych to považoval za duševní a fyzickou výzvu, ale teď, když jsem trochu starší, moudřejší (možná) a trochu méně ego řízený, učil jsem se poslouchat moje tělo a vědět, kdy mi říká, abych odpočíval a zotavil se. "

Pokud jde o "jaký typ nemocného jste", jak je zdůrazněno v Precision Nutrition, pod příznaky krku, jako kašel, bolesti svalů, horečka a únava, průjem a zvracení, znamená, že je čas vzít si pár dní a vrátit se cvičení, když vaše symptomy nebo infekce zmizí. "

Když jste v dobrém zdravotním stavu, těžké cvičení vytváří ve vašem těle fyzickou stresovou odezvu - a přizpůsobení tomu, jak se dostáváme k lepšímu a silnějšímu. Nicméně, bod takeaway zde je držet tyto vysoce intenzivní cvičení, dokud se nedostanete lépe. Takže: čas na Netflix a Sneeze.

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny