Fitness Expert odhaluje tajemství, aby se zradilo ve vašich dvaceti letech

Anonim

Mladý člověk, je čas, abychom měli rozhovor. Frivolní dvacátá léta je desetiletí plná (mizí) dobrodružství, experimentování a roste do člověka. Na této cestě je lidské tělo s dvacátým čelem konfrontováno s řadou protivníků, často sebevražedných a zcela vyloučených. Ale to je to, co je mladé, je o tom správné?

Mluvili jsme se dvěma odborníky v oblasti zdraví a fitness, abychom se vypořádali s naléhavou otázkou toho, co se často děje s tělem během dvacátých let a jak se můžete postarat o to, aby bylo zajištěno, že se dostane do bezproblémové situace ještě za třicátníky.

Nastavte rutinu a držte se toho

Není to náš úmysl být v D'Marge mateřským, ale když kvalifikovaný fitness expert zdůrazňuje potřebu držet se herního plánu, měli byste si pravděpodobně dávat pozor. Jordan Ponder, který je zakladatelem společnosti Transform Health in Sydney, říká, že největším problémem pro muže v jejich dvaceti letech je vyrovnání společenského života s pravidelným cvičením. Nenechte se zmást tím, že si myslíte, že vaše tělo může bít, protože je v jeho hlavním.

"Odrazíte se zpět, ale to proto, že stres není tak vysoký, " říká Ponder. "Ve stáří dvacátých let se začnou dělat to, co stres a odpovědnost zvyšují". Zamyslete se nad nákupem nemovitostí, s každodenním tlakem práce a řízením vztahů.

Pokud jde o udržení těla dvacátých v nejvyšším tvaru, je životně důležité cvičit každý den po dobu nejméně jedné hodiny s dostatečnou intenzitou. Může se jednat o setkání v posilovně, běh nebo plavání. Tím se zajistí, že energetická hladina zůstane konzistentní v době, kdy metabolismus člověka zpomalí v jejich pozdních dvacátých letech.

Jednoduše řečeno, "vytvořte rutinu, za kterou jste zodpovědní. PT setkání, osobní kurzy, které jste si rezervovali ve vás, nemusíte chybět, úterý na kole

.

že je zodpovědná prostřednictvím rutiny, je důležitá. "

Zvyšte svou dietu

Kontrola vaší dvacáté stravy zajistí, že vaše tělo bude mít všechny živiny, které potřebuje k posílení imunitního systému. Jedním z velkých mylných kluků v této věkové skupině je jejich míra úmrtnosti.

Zdravá a vyvážená strava je vše, co je potřeba k tomu, aby se zajistilo, že se snadno vyloučené nemoci mohou udržet v klidu. "Dietně moudře, každodenní snídaně ráno. Něco, co můžete udělat, jako protiklad k jídlu, který se stává trendem v těchto dnech, "říká Ponder.

"Omezte také příjem alkoholu na dva dny v týdnu a nedovolte, aby se alkoholické nápoje objevily víc, než potřebují."

Udržujte své duševní zdraví v kontrole

Zac Turner z klinice Privée říká, že u všech mužských věkových skupin jsou muži ve svých dvacátých letech nejpravděpodobněji úmrtí na sebevraždu, dopravní nehodě nebo zranění, jimž lze předcházet.

Je nesmírně důležité, aby muži v této věkové skupině hovořili, když zápasí mentálně. To znamená, že podle Turnera bude dosaženo delšího a zdravějšího života.

"Pokud jde o muže ve svých dvacátých letech, nebojte se se navzájem a přátelům zeptat, jak dělají duševně. Foukání věcí pryč s 'to bude v pořádku' postoj je jeden způsob, jak vidět rozpad v duševním zdraví ".

Zkuste Headspace, abyste udrželi váš mozek pod kontrolou. Je snadné sledovat meditaci s průvodcem.

Vyberte správný druh alkoholu

Věříte nebo ne, mladí muži pijí ve svých dvacátých letech velkou částku a je to správný a špatný způsob, jak to udělat. Když vstupujete do profesionální pracovní síly nebo do moderní podnikatelské scény ve svých dvacátých letech, je běžnou skutečností, že podnikání bývá prováděno s pomocí alkoholu.

"Pro mladé lidi zkuste pít o něco méně levného alkoholu a utratí ho na něco o něco dražšího; alkohol, který je destilován lépe a má méně konzervačních látek, jako je 100% agave tequila. Dobrá tequila je nejméně zpracovaný alkohol, takže tě neopustí s kocovinou ".

"V této fázi je to o chytřejším. Naučte se, jak se lépe obnovit. Mnozí lidé tráví toto desetiletí odpisováním týdně. Vypracujte, když můžete a nemůžete odepsat a najít nějaké kocoviny, které pro vás pracují. "

Pokud jste náchylní k kocovině, nejlepší věc, kterou máte ráno, jsou vejce. Taurin také pomáhá snižovat nevolnost a bolesti hlavy.

Vlastní řízení rizik

Velká část udržení zdraví ve dvacátých letech je zaměřena na zvládnutí rizika sebe sama. S objevem drog a alkoholu poprvé v průběhu tohoto desetiletí bude nepochybně větší šance na zranění nebo úmrtí.

"Zdá se, že jsme v tomto časovém období vyšší rizikové, " říká doktor Zac Turner.

Jeho ukazatele pro posouzení sebebezpečnosti ve dvacátých letech jsou následující:

  • Umístěte systémy tak, abyste nemohli riskovat nebo tolik rizik
  • Zjistěte, jaké léky užíváte. Testovací soupravy s vlastním testem jsou zdarma nebo směšně levné a potřebujete pouze zlomek pilulky, abyste mohli testovat, zda je to MDMA nebo něco, co by potenciálně mohlo ukončit váš život
  • Pokud budete riskovat, že uděláte halucinogenní léky, udělejte to v kontrolovaném prostředí nebo někde, kde se nemůžete ublížit

Věnujte pozornost změnám ve vašem těle

Většina mužů ve svých dvacátých letech bude mít tělo, které je v jeho hlavním. Pokud zjistíte, že váš imunitní systém je slabý během této doby, pravděpodobně spadáte do skupiny těch, kteří se neúnavně pracují předtím, než udělají přestávku v zahraničí. Je to tady, kde se objevuje nemoc. Jinými slovy, můžete mít mladé a odolné tělo, ale nemůžete uniknout spánku a odpočinku. Tělo to vyžaduje opravu, boj proti virům a zotavení.

Další oblast sledování změn těla je při zavádění bílkovin do těla.

"Nemyslíme si, že každý doplněk bílkovin je rychlý doplněk, " říká Turner.

"Čtení zadní části bílkovinných prášků a nápojů je nutností, protože jsou z velké části plné blbostí. Stárneme víc, protože máme stravu s vysokým obsahem bílkovin. "

Pokud jde o kůži, v Austrálii se už dávno objevuje. Slunce spaluje ve vašich mladších letech, zvláště v dospívajících letech, masivně předběžně ukládá mužům melanomy později v životě.

"Daleko víc než ostatní roky, to je, když trávíte většinu času na slunci, " říká Turner.

Pokud jde o kontrolu prostaty v průběhu tohoto desetiletí, odborníci tvrdí, že to ještě není nutné. Místo toho by mladí muži měli klást otázky o své rodinné historii ao tom, kdo je nemocný, když byli nemocní a proč zemřeli.

"Máte-li strýce, dědečka a někoho jiného, ​​kdo zemřel na rakovinu tlustého střeva, pravděpodobně byste o něm měl mluvit s praktickým lékařem. Vypracujte, co se v rodině pokazilo a zda jste náchylní k cukrovce, rakovině a dokonce i plešatosti. Je to všechno o prevenci do budoucna. "

"Zeptejte se svého těla, ale nesnažte se ho diagnostikovat přes Google."

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny