Nejlepší hodinky můžete získat za méně než 1000 dolarů právě teď

Anonim

Nikdo není narozen bohatý. Dobře, někteří jsou, ale pro nás ostatní jsou přechodné hodinky - hodinky, které představují cestu do obrovského světa přesného časomíru.

Mluvíme o kouzelné hodnotě $ 1, 000 - ceně, která demonstruje hodinky s výrazným charakterem a jistou kvalitou stavby, aniž by došlo k narušení banky.

Alpina Startimer Pilotní chronograf

Jsme prostě půjdeme ven a řekneme to. Pokud si nemůžete dovolit IWC Big Pilot, pak je hodinky Alpina Startimer Pilot Chronograph. Hodinky představují velmi podobnou estetiku bez velkého cenového označení, zatímco jsou švýcarské. Kompromis? Pouzdro z nerezové oceli o tloušťce 44 mm obsahuje křemenný pohyb AL-372 quartz, na rozdíl od automatického pohybu. Hnutí Alpina stále dělá skvělou práci s chronografovými funkcemi, které zobrazují 60 vteřin, 30 minut a 1/10 ze sekundy. Hodiny, minuty a sekundy, včetně značek, jsou dokončeny bíle, aby byly kontrastovány s výrazným modrým číselníkem. Hodinky jsou vyleštěny zafírovým krystalem odolným proti poškrábání a hnědým koženým páskem s kontrastním švem.

Pouzdro: nerezová ocel
Velikost: 44 mm
Funkce: Chronograf, datum, hodina, minuty, sekundy
Odolnost proti vodě: 100m

KOUPIT

Hodinky Hamilton Khaki Field Titanium

Připojte se k temné straně, aniž byste narazili na banku. Hamiltonovo hodinky Khaki Field jsou opatřeny černým PVD titanem o tloušťce 42 mm a pevným černým titanovým rámem, který je spojen s černým textilním páskem. Černá číselník obsahuje kontrastní světelné ručičky a arabské číslice, které také obsahují 24hodinové značky. Další funkce zahrnují datumové okno na značce 3 hodin poháněné automatickým pohybem Hamiltonova kalibru H-10 s 80hodinovou rezervou výkonu. Není to špatná věc pro švýcarské hodinky pod značkou $ 1, 000.

Pouzdro: Titan
Velikost: 42 mm
Funkce: Datum, hodina, minuty, sekundy
Odolnost proti vodě: 100m

KOUPIT

Frederique Constant Horological Smartwatch

Ti, kteří milují růžové zlato, ale ne cenu, se mohou rozhodnout pro nabídku švýcarské nerezové oceli od společnosti Frederique Constant. Puzdro 42 mm bylo dokončeno v růžově zlatém tónu a spárovalo se kovovým tmavě modrým ciferníkem a koženým řemínkem aligátorů. V tomto cenovém bodě se budete muset vypořádat s pevným rámem, ale to by nemělo být příliš problémem vzhledem k detailům na obraze. Ručně růžové zlaté ručičky a střídající se index a číslice římské číselné hodinky vytvářejí elegantní hledač, který je definován kombinací data / 1. / 100. druhým dílčím číslem ve 6 hodin. Pohyb se třídí s křemenným pohybem Frederique Constant Calibre FC-285 a zakončuje zafírovým krystalem odolným proti poškrábání.

Pouzdro: nerezová ocel
Velikost: 42 mm
Funkce: Datum, hodina, minuty, sekundy, kalendář
Odolnost proti vodě: 50m

KOUPIT

Farer Carter II

Vynikající design a funkčnost je vítězem zde s Carter II GMT, což samo o sobě přitahuje turisty. K dispozici jsou dvojí funkce času a datumu poháněné švýcarským pohybem Ronda 515.24h, zatímco kartáčovaná černá nerezová skříň nastavená na 39.5mm umožňuje pohodlné nošení. Na číselníku jsou přetištěné číslice v kontrastu s bohatým černým dvojitým tónem. Celý kus je vyleštěn z masivní bronzové korunky, zafírového skla a koženého pásku.

Pouzdro: nerezová ocel
Velikost: 39, 5mm
Funkce: GMT, hodina, minuty, sekundy
Odolnost proti vodě: 5ATM

KOUPIT

Glycine Airman SST 12 Automatické

To je slušný příklad cenově dostupného stříbrného tónu, doplněného stříbrným síťovým náramek. Co nerezové pouzdro z nerezové oceli 43 mm postrádá v pohyblivém rámu, dělá to složitým detailem na modrém gradientu. Světelné ručičky se stříbrným tónem, ukazovátko hodinových značek a 24hodinové značky na vnějším okraji vytvářejí originální pohled. K dispozici je také datum zobrazení na značce 3 hodin řízené automatickým pohybem. Švýcarské hodinky jsou dokončeny zafírovým krystalem odolným proti poškrábání.

Pouzdro: nerezová ocel
Velikost: 43mm
Funkce: GMT, kalendář, hodina, minuty, sekundy
Odolnost proti vodě: 200 m

KOUPIT

Gucci GG2570

Módní kamarádi nemusíte utrácet za to, aby získali stylový hodinky. Gucci GG2570 nabízí skříň z nerezové oceli o průměru 41 mm, která je vybavena spolehlivým pohybem Quartz. Funkce na tomto kusu zahrnují hodiny, minuty a sekundy ruce ve stříbrném kontrastu s černým číselníkem. K dispozici je také datumové okno u značky 6 hodin. Hodinky jsou doplněny zeleným a červeným nylonovým páskem.

Pouzdro: nerezová ocel
Velikost: 41mm
Funkce: Datum, hodina, minuty, sekundy
Odolnost proti vodě: 100m

KOUPIT

Oddělení Bamford Watch Mayfair

Klasická jednoduchost je téma, které stojí za nabídkou Bamford Watch od $ 1, 000. Pouzdro z nerezové oceli o průměru 40 mm je opatřeno pohybem Miyota 2035 Quartz a elegantním černým ciferníkem s bílými indexy Super-LumiNova. Na vnější straně je jednosměrný rotující rámeček, zafírové krystalové čočky a černý kožený řemínek. Není to špatné pro britský kus v tomto cenovém bodě.

Pouzdro: nerezová ocel
Velikost: 40mm
Funkce: Hodina, minuty, sekundy
Odolnost proti vodě: 10 barů

KOUPIT

MIDO Ocean Star kapitán

Švýcarský MIDO dodává elegantní dotek extravaganci díky své růžově zlacené nerezové oceli. K dispozici je jednosměrná rotující růžová pozlacená obruba s černým horním kroužkem, který dobře proudí do černého ciferníku se světelnými růžovými zlatými tónovými ručičkami a indexovými hodinkami. Automatický pohyb Caliber 80 umožňuje 80hodinovou rezervu výkonu, stejně jako chronograf, velký den, den, hodinu, minutu a malé druhé funkce. Sapphire krystal odolný proti poškrábání a černý gumový pásek zajišťují, že hodinky vydrží aktivní životní styl.

Pouzdro: nerezová ocel
Velikost: 42, 5mm
Funkce: igdte, den, hodina, minuta, malá sekunda
Odolnost proti vodě: 200 m

KOUPIT

Baume & Mercier Classima

Baume & Mercier přináší nadčasový pohled na cenově dostupný kus s vhodně pojmenovanou Classima. Skříňka z nerezové oceli o tloušťce 40 mm, která je spojena s černým koženým páskem, je jenom začátek. Hodinky přicházejí s bílým číselníkem se stříbrnými ručičkami a indexovými hodinkami, zatímco římské číslice označují pozice 3, 6, 9 a 12 hodin. K dispozici je také datum zobrazení v pozici 3 hodiny. Přesný křemenný pohyb a zafírový krystal odolný proti poškrábání dokončuje hodinky pěkně.

Pouzdro: nerezová ocel
Velikost: 40mm
Funkce: datum, hodina, minuty
Odolnost proti vodě: 50m

KOUPIT

Míč hasič automatická

Ball přináší švýcarskou estetiku do hry se svým Fireman Automatic, mužským kusem, který předvádí tradiční styl. Pouzdro z nerezové oceli o průměru 40 mm je spárováno s náramkem z nerezové oceli. Na černém číselníku svítí stříbrné hodiny a minutové ruce, zatímco sekundová ruka je jasně žlutá. K dispozici je také datum zobrazení mezi 4 a 5 hodinovou pozicí. Hodinkové míče jsou poháněny automatickým pohybem s 38hodinovou rezervou.

Pouzdro: nerezová ocel
Velikost: 40mm
Funkce: Datum, hodina, minuty, sekundy
Odolnost proti vodě: 100m

KOUPIT

Raymond Weil Freelancer

Úchvatný kus v tomto segmentu firmy Raymond Weil přichází ve formě většího pouzdra z nerezové oceli o tloušťce 42, 5 mm spárované s černým gumovým páskem s kontrastním červeným prošitím. Modrý ciferník vyžaduje pozornost se stříbrnými ručičkami a arabskými číselnými hodinovými značkami, zatímco miniaturní znaky zdobí vnější okraj. Automatické přesunutí poskytuje 38 hodin rezervy výkonu, zatímco zafírový křišťál odolný proti poškrábání udržuje věci, které vypadají jako nové pro tento švýcarský kus.

Pouzdro: nerezová ocel
Velikost: 42, 5mm
Funkce: Datum, hodina, minuty, sekundy
Odolnost proti vodě: 100m

KOUPIT

Oris Artix Automatický

Další úplná nerezová ocel, která se v tomto cenovém bodě daří, pochází z firmy Oris. Pouzdro z nerezové oceli 39 mm je spárováno s nerezovým náramek. Středem je modrý ciferník se svítícími stříbrnými tóny a indexy s arabskými číselnými hodinami. Automatický pohyb Oris kalibru 733 s 38hodinovou rezervou výkonu se používá pro poskytování dat, hodin, minut a sekund funkcí pro tento švýcarský kus.

Pouzdro: nerezová ocel
Velikost: 39mm
Funkce: Datum, hodina, minuty, sekundy
Odolnost proti vodě: 100m

KOUPIT

Shinola Guardian

Něco trochu odlišného od toho, co jsme viděli, je společnost Shinola, americká hodinářská společnost, která v tomto cenovém segmentu vylepšuje. Je to náhodný hledáček, který je opatřen černou kazetou PVD černé barvy o délce 41, 5 mm, která je spárována s koženým páskem z opáleného anilinu. Pohyb je tříděn podle Argonite 705 hrdě postaveného v Detroitu ze švýcarských částí.

Pouzdro: nerezová ocel
Velikost: 41, 5mm
Funkce: Hodina, minuty, sekundy
Odolnost proti vodě: 5ATM

KOUPIT

Sekford Typ 1A

Čisté a jednoduché linky na modrém ciferníku jsou klíčem k nabídce společnosti Sekford. Je to všechno o elegantním britském designu, které jsou bezproblémově spojeny se švýcarským inženýrstvím. Výsledkem je pouzdro z nerezové oceli o průměru 40 mm, které je opatřeno pozlaceným křemíkem Ronda 702. Černý kožený řemínek a čočka z minerálních krystalů pečlivě zalomí věci.

Pouzdro: nerezová ocel
Velikost: 40mm
Funkce: Hodina, minuty
Odolnost proti vodě: 3 bar

KOUPIT

Zajímavé Články

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Anthony Mackie, Jeff Goldblum a Paul Rudd

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Zayn Malik, Chris Hemsworth a Brad Pitt

8 Cool & Affordable Slimline hodinky

Cool nápady domácí kanceláře, které vás budou lásky pracovat každý den