The Evil Mastermind Za Sydney "Bin kuřecí" epidemie byla nakonec chycena

Anonim

Udržujte své přátele blízko a nepřátele blíže: toto slovo je relevantnější než kdy jindy v nejnovější séga Austrálie "bin kuřecí" epidemie. Po celá léta organizace, kterou většina Sydneysidersů považovala za přítele města, stará se o zraněná zvířata, poskytuje ekonomiku podporu - dokonce se stává symbolem australské pýchy, ve skutečnosti podkopává zdraví a duševní zdraví všech obyvatel městského oběda .

ABC včera tvrdila, že zoologická zahrada Taronga může být skutečně zodpovědná za migraci bílých Ibis (dříve), která se nachází v mokřadech, do městských center všude. Jak to? Na začátku sedmdesátých lét "Taronga Zoo zahájila experimentální šlechtitelský program povzbuzující australské bílé ibi, aby pobývali v areálu Sydney Harbor" ( ABC ).

"V roce 1973 se v zoo konalo jen 19 ibiů z Healesville ve Victorii a byli povzbuzováni, aby se chovali jako volně žijící ptáci."

Ale teď, co bylo znáno jako jeden z "nejmodernějších a nejkrásnějších australských ptáků", je nyní "špičkou krůt" nebo "potápěčským potápěčem", který všichni rádi nenávidíme. Stačí říci, že Ibis prošel velkou změnou vnímání.

Dr. Richard Major, hlavní vědecký pracovník australského muzea, prohlásil ABC, že ačkoli je to "nespravedlivé ukazovat prst přímo v zoologické zahradě Taronga, " je to "rozumné podezření, že jeho program pomohl obyvatelům mokřadů přizpůsobit se životu město."

"Ptáci navštívili Sydney v minulosti a v sedmdesátých letech se v Sydney objevují záznamy o ptácích (ale), až do osmdesátých let neexistují chovatelské záznamy v Sydney, " řekl.

Podle něj to také činí: "Přiměřené podezření, že to bylo jádro v Sydney, které povzbuzovalo ptáky, aby zůstali a pracují na tom, jak využít městské krajiny."

Nicméně, on také říkal, že Ibis populační změna byla také dole k suchu a degradace životního prostředí jeho původního prostředí.

"V osmdesátých letech bylo celkem běžné, že 15 000 ibi je hnízdí v koloniích v zaplavené mokřade v Murray-Darlingské pánvi a my už v Murray-Darlingové nevidíme tato čísla, " řekl ABC.

To znamená, že se pobřeží stalo útočištěm pro sucho, když nedostávaly podporu pro mokřady ve sladké vodě. Pak zjistili, že kuřecí sandwichy a masové kotlety chutnají lépe než červy.

Taky.

"Města mají poměrně předvídatelnou sladkovodní vodu a mají dobré krmivo."

On také řekl, že oni jsou méně bohatí než jejich agresivní antics a městská hejna by jim dělali vypadat; "Pravděpodobně jsme zaznamenali pokles celkové populace ibisů, ale myslíme si, že jsou mnohem bohatší" ( ABC ).

Zajímavé Články

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Anthony Mackie, Jeff Goldblum a Paul Rudd

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Zayn Malik, Chris Hemsworth a Brad Pitt

8 Cool & Affordable Slimline hodinky

Cool nápady domácí kanceláře, které vás budou lásky pracovat každý den